27.03.2018

Голосовий IVR

Як вийти з кнопкового меню IVR до голосового. Налаштування голосового та гібридного IVR в сервісі для контакт-центрів Окі-Токи

IVR: Настройка голосового и гибридного IVR

IVR: Настройка голосового и гибридного IVR

У цій статті розповім про старий інструмент у сучасній обгортці. У березні цього року ми зробили голосове меню із розпізнаванням голосу. У технологічній начинці немає нічого революційного – голосові сервіси світових лідерів цієї справи: Гугла/Яндекса розпізнаватимуть сказане вашими клієнтами і Окі-Токі використовує результат розпізнавання для навігації по меню. Це зручніше, тому що робить роботу з меню людянішим – деякі сміють стверджувати, що до 70% людей не розпізнають підміни людини на робота, ми не згодні – до 100% можуть не виявити підміни на простих діалогах. Налаштовується голосове меню практично так само, як і звичайний ІВР, тільки замість цифрового значення, необхідно вказати слова-варіанти, вимовивши які, клієнт піде за потрібною йому стежкою сценарію. Налаштування дозволяють скласти словник синонімів до кожного варіанту відповіді, і навіть якщо клієнт не чітко або з акцентом проговорить мету звернення, система розпізнає його мову та зіставить із максимально наближеним варіантом.

Візьмемо, наприклад, звернення до Окі-Токі

Відразу після гудків Вас вітає оператор та цікавиться метою дзвінка: 1. Оформити заявку на тестове використання продукту; 2. Потрібна допомога техпідтримки; 3. З іншого питання. Клієнт у такому разі відповість “Тестування/тест/тестовий період” у першому випадку, “потрібна техпідтримка/є проблема/саппорт” у другому випадку та “з іншого питання” у третьому. Схематично це виглядатиме так:

IVR: Налаштування голосового та гібридного IVR

IVR: Створення сценарію дзвінка

При якісних аудіозаписах, що імітують живого оператора, клієнт може і не запідозрити, що спілкувався з роботом. ІВР з розпізнаванням мови буде корисним компаніям, що надають низку послуг та напрямків, щоб розподіляти дзвінки по продуктах ще до з’єднання з операторами, але при цьому не втомлювати клієнта нудним роботом та введенням цифр із телефону. Автомобільні салони, клініки, великі онлайн-магазини – всі вони оцінять цю функцію. Ми додали новий шаблон-приклад використання голосового ІВР, а також Ви можете протестувати цю функцію прямо зараз, здійснивши дзвінок з сайту 🙂 Успіхів! І якщо щось піде не так – ми поряд.

Станіслав Лучкін

Оцініть новину:

Читайте також

новости оки-токи в сентябре 2021

новости оки-токи в сентябре 2021

П'ятниця Жовтень 15, 2021 Дайджест новин Окі-Токі за вересень 2021

Головні новини Окі-Токі у вересні: робот «Автооператор» у Beta, безкоштовне розпізнавання Так/Ні та 0-9, оновлення Рапортів. Читайте детальніше у блозі!

Детальніше
Автоматичне перетворення та валідація номерів під час імпорту

Автоматичне перетворення та валідація номерів під час імпорту

Вівторок Жовтень 18, 2016 Автоматичне перетворення та валідація номерів під час імпорту

Як налаштувати автоматичне перетворення номерів для здійснення дзвінків у контакт-центрі, основні правила та валідація.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних