Галузеві рішення

Сервіс доставки

Використовуйте інструменти Окі-Токі для організації робочого місця оператора гарячої лінії, автоматичного інформування клієнтів про замовлення, надсилання сповіщень прямо з кабінету.

Функціональні можливості для служб доставки

Вибирайте інструменти, необхідні для роботи служби доставки!

Прийом та обробка вхідних дзвінків

Обробляйте усі дзвінки в одному кабінеті. Підключайте телефонію і заощаджуйте на зв'язку.

Callback за втраченими дзвінками

Налаштуйте коллбек на пропущені дзвінки та обробляйте звернення клієнтів, які не додзвонилися, у найкоротші терміни.

Автоінформатор

Підключайте автоінформатор із синтезатором мовлення, щоб повідомляти клієнтів автоматично в голосовому режимі.

Інтеграція із зовнішніми CRM або використання внутрішньої

Підключайте свою CRM та передавайте всю інформацію в обох напрямках. Або скористайтесь нашою CRM для обліку даних всіх клієнтів.

Сценарії дзвінка

Проектуйте сценарії відповідей операторів самостійно або за допомогою готових шаблонів.

Надсилання клієнту інформації на пошту або СМС

Підключайте необхідні сервіси SMS-розсилок, щоб відправляти дані з кабінету, що запитуються, прямо під час дзвінка.

Контроль роботи кол-центру

Використовуйте вбудовані інструменти для контролю якості операторів: кількість прийнятих та пропущених дзвінків, середня тривалість виклику, перебування оператора на лінії та ін.

Тарифи

 • Додатковий платіж
 • Робоче місце оператора € 1
 • За 1 оператора в день

 • Одноразовий платіж
 • Підключення та налаштування сервісу 75 євро
 • Одноразова плата за підключення та налаштування послуги

Оплачувати Окі-Токі вигідно!

Платіть за використане

У нашому сервісі ви платите лише за те, що ви використовуєте! Більше роботи – ви платите більше, а зовсім мало – ваші витрати буду мікроскопічними.

Рахунок лояльності

За використання нашого сервісу ми зараховуємо у.о. на спеціальний рахунок. Бонусними засобами можна сплатити будь-які інструменти Окі-Токі.

Кредитування

Якщо вам не вдається поповнити рахунок в Окі-Токі, ви завжди зможете взяти кредит, якого вистачить на тиждень роботи.

зручність

Представництва у РФ та Україні. Послуги надаються за договором оферти. Оплата за безготівковим розрахунком або Visa/MasterCard. Надсилання документів по ЕДО.

Відгуки про Окі-Токі з інших сервісів.

Oki-Toki Google Chrome browser

Кол-центр для служби доставки — Окі-Токі

Надійна робота кур'єрської служби, інтернет-магазину чи транспортної компанії визначається швидкістю обробки замовлень, а також постійним контролем усіх етапів його виконання. Зробити це допоможе кол-центр для служби доставки.

Він забезпечує:

 • Зручність для клієнтів. Люди вважають за краще оформляти та обговорювати деталі замовлень по телефону – це найшвидший спосіб вирішення труднощів у процесі продажу і він не вимагає від замовника наявності комп'ютера та інтернету;
 • Автоматизацію роботи з клієнтом . Прості роботи – оповіщення про виконання замовлення, отримання зворотний зв'язок і навіть прийом повторного замовлення може виконувати робот. Ця робота буде виконуватись 24 години. На операторах залишається робота з контролю правильності замовлень та вирішення складних для робота ситуацій.
 • Розширення основи клієнтів. Окрім обробки вхідних дзвінків від клієнтів, оператори кол-центру можуть працювати теплою базою лідів від реклами;

 

Кол-центр для служби доставки – готове рішення

 

Організація мультиканального колл-центру є необхідним кроком для компанії з доставки. При цьому віддати всі роботи на аутсорсинг — не найкраща ідея. Співробітники компанії знають "підводне каміння" і можуть відповісти на такі питання, які зовнішні фахівці почути вперше. Проте створення стандартного колл-центру має свої недоліки. Головний із них — висока собівартість. Як мінімум, необхідно виділити окреме приміщення, облаштувати робочі місця операторів, залучити вузькопрофільних фахівців для підтримки колл-центру. Втім, із цієї ситуації є вихід — використання хмарних технологій.

Клієнти хмарного сервісу Окі-Токі платять тільки за те, що використовують: “Менше роботи – менше витрат”. При цьому функціональні можливості Окі-Токі підійдуть для кол-центрів різних типів: кол-центр для поштової служби , доставки від ресторанів та інтернет магазинів, кур'єрської чи транспортної компанії.

Крім того, фахівці хмарного сервісу за короткий термін запустять кол-центр, налаштований безпосередньо під завдання компанії, а також навчать операторів роботі з програмним забезпеченням. Так дорогі програми та обладнання мінімізуються, а спеціалізовані співробітники не знадобляться: зі складними питаннями допоможе техпідтримка Окі-Токі.

 

Переваги роботи з Окі-Токі


 

Хмарний сервіс Окі-Токі пропонує готове рішення для кол-центрів служби доставки, яке допоможе контролювати процес роботи та покращити якість обслуговування, а операторам працювати ефективно та оперативно вирішувати питання клієнтів. Ось основні інструменти, які входять до цього рішення:

 • Прийом та обробка вхідних дзвінків. Можливість підключення номерів дозволить обробити дзвінки з різних джерел або каналів . Підключення до сервісу власної телефонії дозволить заощаджувати на зв'язку. А всі дзвінки будуть опрацьовуватися в особистому кабінеті кожного оператора;
 • Callback за втраченими дзвінками. Цю функцію використовують компанії, зацікавлені підвищити свою клієнтоорієнтованість. Відсоток клієнтів, що не додзвонилися, істотно скоротиться, а оператори колл-центру передзвонять у найкоротші терміни;
 • Налаштування автоінформатора. Голосові повідомлення про спосіб доставки, оплату та стан замовлення можна налаштувати за допомогою автоінформатора із синтезатором мови. Це зменшить навантаження на операторів та прискорить комунікацію між постачальником та споживачем;
 • Внутрішня CRM або інтеграція із зовнішньою. Для автоматизації бізнесу Окі-Токі пропонує власну CRM-систему обліку даних або передачу в обох напрямках у CRM компанії-замовника;
 • Створення сценаріїв дзвінка. База готових шаблонів для сценаріїв виклику допоможе операторам швидко зорієнтуватися в інформаційному потоці. Також можна створити сценарій на хмарній платформі "з нуля". Це дасть можливість персоніфікувати спілкування — оператори знатимуть, як правильно відповісти на запитання, що часто ставляться, і як будувати діалог з вашою цільовою аудиторією;
 • Підключення sms та e-mail розсилок. Підключивши розсилки, можна надсилати інформацію клієнту за допомогою інших каналів комунікації прямо з особистого кабінету та під час дзвінка;
 • Контролює роботу кол-центру. Вся інформація щодо контролю якості роботи операторів кол-центру доступна замовнику у будь-який час. У звітах можна переглянути середню тривалість дзвінка, кількість оброблених заявок тощо.

 

Інструменти хмарного сервісу Окі-Токі допоможуть кол-центру служби доставки збільшити дохід і завжди мати зворотний зв'язок із споживачами.

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

  Угода на обробку персональних даних