Політика конфіденційності

Ми в Oki-Toki зобов’язуємося захищати вашу конфіденційність. Ця Політика конфіденційності застосовується до нашого вебсайту www.oki-toki.net (Вебсайт), і нашого Сервісу. Вона пояснює, як ми збираємо, обробляємо та захищаємо вашу особисту інформацію, під час використання Вами нашого Вебсайту або Сервісу чи взаємодії з нами іншим способом. Вона також описує ваші можливості щодо оновлення та виправлення вашої особистої інформації.

Сервіс —  веб-орієнтоване рішення для кол-центрів «Окі-Токі», програмно-апаратний комплекс, розташований в Інтернеті за адресою: https://home.oki-toki.net, і призначений для автоматизації роботи контакт-центрів, відділів продажів та підтримки клієнтів.

«Ми», «нас» або «наш» у цій Політиці означає команду Oki-Toki. Юридична інформація про організацію, яка несе зобов’язання за цією Політикою з нашого боку, зазначена внизу цієї сторінки.

Ця Політика конфіденційності пояснює:

 • яку інформацію ми збираємо про вас
 • як ми використовуємо зібрану інформацію
 • як ми ділимося зібраною інформацією
 • як ми зберігаємо та захищаємо вашу інформацію, а також передаємо її за кордон
 • ваші можливості щодо доступу та контролю вашої інформації
 • іншу важливу інформацію про конфіденційність.

Використовуючи наші Вебсайт та/або Сервіс, ви погоджуєтеся з умовами та способами роботи з інформацією, що описані в цій Політиці. Якщо ви не згодні з умовами та способами роботи з інформацією, що описані в цій Політиці, ви не повинні використовувати наші Вебсайт та/або Сервіс.

Ми періодично оновлюємо цю Політику конфіденційності. Якщо ви користуєтесь нашим Сервісом, то ви отримаєте повідомлення, про зміни в цій Політиці. Повідомлення буде надіслане через внутрішнє сповіщення в Сервісі або електронною поштою. Ми рекомендуємо вам періодично переглядати цю Політику конфіденційності.

1. Яку інформацію ми збираємо

Ми збираємо інформацію про вас, коли ви вводите її в Сервіс або іншим чином надаєте її нам безпосередньо. Ми збираємо вашу інформацію, коли ви реєструєте обліковий запис та змінюєте його, створюєте та змінюєте свій бізнес-акаунт в Окі-Токі, налаштовуєте та користуєтесь Сервісом та оплачуєте його.

1.1. Вебсайт

Ви можете вивчати Вебсайт без надання будь-якої інформації про себе. Ми збираємо лише Навігаційну Інформацію, коли ви відвідуєте Вебсайт. При реєстрації для використання Сервісу, ми просимо вас надати Персональну Інформацію про себе.

1.2. Персональна інформація

Це будь-яка інформація, яку ви добровільно надаєте нам і яка ідентифікує вас особисто, включаючи контактну інформацію, таку як ваше ім’я, адреса електронної пошти, назва вашої компанії, номер телефону та інша інформація про вас або ваш бізнес. Персональна Інформація може також включати інформацію про будь-які дії, як безкоштовні, так і платні, які ви здійснюєте на Вебсайті, а також інформацію про вас, що опублікована в Інтернеті, наприклад, з Facebook, LinkedIn, Twitter і Google, або загальнодоступну інформацію, яку ми отримуємо від постачальників послуг.

1.3. Дані, які ви надаєте через наш Сервіс

Ми збираємо та зберігаємо дані, які ви публікуєте, відправляєте, отримуєте та ділитеся. Ці дані включають будь-яку інформацію про вас або ваших контактів, яку ви можете включити. Вони також включають файли та посилання, які ви завантажуєте в Сервіс. Приклади даних, які ми збираємо та зберігаємо, включають: файли, що ви додаєте до картки клієнта, назву компанії, описи завдань на картках клієнтів, коментарі, які ви вводите на картці клієнта.

1.4. Інформація, яку ви надаєте через наші канали підтримки

Сервіс також включає підтримку клієнтів, де ви можете надавати інформацію щодо проблеми, з якою ви стикаєтесь при використанні Сервісу. Під час звернення в нашу службу підтримки, вам буде запропоновано надати контактну інформацію, короткий опис проблеми та іншу документацію, скріншоти або інформацію, яка б допоможе при вирішенні проблеми.

1.5. Платіжна інформація

Ми збираємо та обробляємо платіжну інформацію від вас під час оплати Сервісу, включаючи номери кредитних карток та інформацію для формування рахунків, використовуючи сторонніх постачальників послуг, що відповідають стандартам PCI. Окрім цієї, ми не збираємо чутливу інформацію від вас.

Деяка інформація збирається автоматично, коли ви використовуєте наш Вебсайт або Сервіс, включаючи перегляд Вебсайту та виконання певних дій в Сервісі.

1.6. Ваше використання нашого Сервісу

Ми збираємо статистику використання Сервісу. Вона включає, частоту використання Сервісу, функції, які ви використовуєте, події, які відбуваються в межах Сервісу, дані Сервісу про продуктивність його роботи. Ця інформація використовується лише для покращення вашого користувацького досвіду та аналізу продуктивності нашого Сервісу.

1.7. Навігаційна інформація

Ця інформація стосується відомостей про ваш комп’ютер і ваші відвідування нашого Вебсайту, такі як: як ваша IP-адреса, географічне розташування, тип браузера, операційна система та пристрій, яким ви користуєтесь при відвідуванні Вебсайту, джерело посилання, тривалість візиту та переглянуті сторінки. Ми використовуємо вашу IP-адресу та/або налаштування країни для того, щоб приблизно визначити ваше місце розташування і надати вам кращий досвід.

1.7.1. Cookies

Ми використовуємо “кукі”, щоб допомогти вам персоналізувати ваш інтернет-досвід. Кукі це текстовий файл, який розміщується на вашому жорсткому диску веб-сервером. Кукі не можуть запусками програми або заносити віруси на ваш комп’ютер. Кукі унікально призначені для вас і можуть бути прочитані лише веб-сервером, який вам їх видав. Однією з основних цілей застосування кукі є зручність користування вебсайтом та заощадження вашого часу. Кукі повідомляють веб-серверу, що ви вже відвідували певну сторінку та повернулись на неї. Наприклад, якщо ви персоналізуєте сторінки на нашому Вебсайті або реєструєте обліковий запис для використання Сервісу, кукі допомагають нам запам’ятати вашу специфічну інформацію для ваших майбутніх візитів. Коли ви повернетесь на наш Вебсайт, інформація, яку ви надали раніше, буде застосована для того, щоб ви могли використовувати налаштовані раніше функції.

Ви маєте можливість приймати або відхиляти кукі. Більшість веб-браузерів автоматично приймає кукі, але ви зазвичай можете змінити налаштування вашого браузера, щоб відхиляти їх. Якщо ви вирішите відмовитися від кукі, ви можливо не зможете повною мірою користуватися інтерактивними функціями Сервісу або Вебсайту. Oki-Toki відстежує сторінки Вебсайту та Сервісу, які ви відвідуєте, щоб визначити, які з них більш популярні та корисні. Ці дані використовуються нами для надання індивідуально підібраного контенту та персональних пропозицій клієнтам, чия онлайн-поведінка дозволяє визначити їх зацікавленість в певній тематиці. Ми використовуємо кукі, щоб запам’ятати налаштування користувачів, для автентифікації.

1.7.2. Лог-файли

Ми можемо збирати певну інформацію автоматично та зберігати її в лог-файлах. Ця інформація включає IP-адреси, типи браузера, інтернет-провайдери, реферальні посилання, переглянуті на нашому сайті файли (наприклад, HTML-сторінки, зображення і т.інш.), операційну систему, мітки дати/часу. Ця інформація використовується Oki-Toki для роботи Сервісу, покращення та підтримки якості Сервісу, а також для надання загальної статистики щодо використання Вебсайту. З цією метою ми поєднуємо ці дані, зібрані автоматично, з Персональною Інформацією, такою як ім’я, електронна адреса, адреса і номер телефону.

1.7.3. Веб-маяки (прозорі GIF)

Ми використовуємо програмне забезпечення під назвою “веб-маяки” (також відоме як прозорі гіфки) для визначення більш ефективного контенту, що необхідне для управління Вебсайтом. Веб-маяки це крихитні картинки з унікальним ідентифікатором, які за своїм функціоналом схожі до кукі, але зберігаються не на комп’ютері/смартфоні користувача, а є частиною веб-сторінки/електронного листа. Веб-маяки, інтегровані в наші листи та веб-сторінки дозволяють нам оцінювати ефективність комунікацій з користувачами та наших маркетингових кампаній. Ми пов’язуємо інформацію, зібрану веб-маяками, з Персональною Інформацією наших клієнтів. Якщо ви хочете відмовитися від цих електронних листів, будь ласка, дивіться розділ “Як відмовитися від наших комунікацій”.

1.7.4. Інструменти відстеження від третіх осіб

Кукі та веб-маякі будь-яких інших компаній, що надають інструменти для відстеження активності інтернет-користувачів, не підпадають під дію нашої Політики конфіденційності. Ми не маємо доступу або контролю над цими інструментами третіх осіб.

2. Як ми використовуємо зібрану інформацію

2.1. Дотримання Політики конфіденційності

Ми використовуємо зібрану інформацію лише відповідно до цієї Політики конфіденційності. Клієнти, які користуються Сервісом, зобов’язані дотримуватися цієї Політики конфіденційності згідно з нашими угодами з ними.

2.2. Ми ніколи не продаємо Персональну інформацію

Ми не продаємо і не будемо продавати в майбутньому вашу Персональну Інформацію будь-якій третій стороні.

2.3. Використання Персональної інформації

Крім використання, визначеного в цій Політиці конфіденційності, ми можемо використовувати вашу Персональну Інформацію для:

2.3.1. надання вам Сервісу та покращення його якості:

ми використовуємо інформацію про вас для надання вам Сервісу, а саме: автентифікацію вас при вході в Сервіс, надання вам технічної підтримки, забезпечення можливості використання вами Сервісу, підтримання працездатності Сервісу;

2.3.2. досліджень та розробки:

ми постійно працюємо над поліпшенням Сервісу та шукаємо нові способи збільшити його цінність для наших клієнтів. Через що ми накопичуємо знання про використання Сервісу та аналізуємо їх для визначення тенденцій розвитку, профілів користування, межей застосування і т. інш.;

2.3.3. спілкування з вами:

ми використовуємо вашу контактну інформацію для спілкування з вами при користуванні вами Сервісом, включаючи (але не обмежуючись) підтвердження платежів, нагадування про необхідність поповнити баланс, надання технічної та консультаційної підтримки, технічні та адміністративні повідомлення. В залежності від ваших налаштувань та способу використання Сервісу, частина таких повідомлень може бути обов’язковою, без можливості відмовитись від них через втрату при цьому важливого функціоналу. В інших випадках ви зможете відмовились від отримання наших повідомлень.

2.3.4. просування та стимулювання взаємодії з Послугою:

Ми використовуємо вашу контактну інформацію та інформацію про те, як ви користуєтеся Послугою, щоб надсилати рекламні повідомлення, які можуть бути спеціально цікавими для вас, включаючи електронні листи та відображення оголошень Oki-Toki на вебсайтах та додатках інших компаній, а також на платформах, таких як Facebook і Google. Ці комунікації спрямовані на стимулювання взаємодії та максимальне використання Послуги, включаючи інформацію про нові функції, запити на опитування, розсилки новин та події, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити. Ми також спілкуємось з вами щодо нових пропозицій продуктів, акцій та конкурсів. Ви можете контролювати, чи отримуєте ви ці комунікації, як описано нижче в розділі “Як відмовитися від наших комунікацій”.

2.3.5. Підтримка клієнтів:

Ми використовуємо вашу інформацію для вирішення технічних питань, з якими ви стикаєтесь, для відповіді на ваші запити про допомогу, для аналізу інформації про збої та для ремонту і покращення Послуги.

2.3.6. Для безпеки і захисту:

Ми використовуємо інформацію про вас та вашу Послугу для верифікації облікових записів та активності, моніторингу підозрілої або шахрайської активності та для виявлення порушень політик Послуги.

2.3.7. Для захисту наших законних ділових інтересів та прав:

Якщо це потрібно за законом або якщо ми вважаємо, що це необхідно для захисту наших законних прав, інтересів та інтересів інших, ми використовуємо інформацію про вас у зв’язку з юридичними претензіями, відповідністю, регуляторними та аудиторськими функціями, а також для розкриття інформації у зв’язку з придбанням, злиттям або продажем бізнесу.

2.3.8. За вашою згодою:

Ми використовуємо інформацію про вас, коли ви надали нам згоду на це для конкретної мети, не вказаної вище. Наприклад, ми можемо публікувати відгуки або розповіді клієнтів для просування Послуг, з вашого дозволу.

2.3.9. Юридичні основи для обробки (для користувачів з EEA):

Якщо ви є особою з Європейського Економічного Простору (EEA), ми збираємо та обробляємо інформацію про вас лише в тому випадку, якщо у нас є юридичні підстави для цього згідно з чинними законами ЄС. Юридичні підстави залежать від Послуг, які ви використовуєте, та того, як ви їх використовуєте. Це означає, що ми збираємо та використовуємо вашу інформацію лише в тому випадку, якщо:

 • Нам потрібна ця інформація для надання вам Послуги, включаючи експлуатацію Послуги, надання підтримки клієнтів та персоналізованих функцій, а також для захисту безпеки та захисту Послуги;
 • Це відповідає законному інтересу (який не переважає ваші інтереси щодо захисту даних), наприклад, для науково-дослідних та розробок, маркетингу та просування Послуги, а також для захисту наших законних прав та інтересів;
 • Ви надали нам згоду на це для конкретної мети;
 • Нам потрібно обробити ваші дані, щоб дотримуватися юридичного обов’язку.

Якщо ви надали згоду на використання інформації про вас для конкретної мети, у вас є право змінити свою думку в будь-який час, але це не вплине на будь-яку обробку, яка вже здійснилася. Якщо ми використовуємо вашу інформацію, тому що у нас або у третьої сторони (наприклад, вашого роботодавця) є законний інтерес у цьому, у вас є право заперечувати проти цього використання, хоча в деяких випадках це може означати припинення використання Послуг.

2.4. Використання Навігаційної інформації

Ми використовуємо Навігаційну інформацію для:

 • експлуатації та покращення Вебсайту та Підписної Послуги, персоналізації нашої Послуги, наприклад, запам’ятовування інформації користувача або відвідувача, щоб користувач або відвідувач не повинен був вводити її знову під час відвідування або на подальших візитах;
 • надання налаштованої реклами, контенту та інформації та аналізу ефективності маркетингової діяльності третіх сторін;
 • моніторингу статистики використання сайту, наприклад, загальної кількості відвідувачів та переглянутих сторінок;
 • відстеження ваших записів, подач і статусу в будь-яких акціях або інших активностях на Послузі.

Ми також можемо використовувати Навігаційну інформацію самостійно або у поєднанні з Персональною Інформацією, щоб надати вам персоналізовану інформацію про Oki-Toki.

2.5. Використання інформації про кредитні карти

Якщо ви надаєте нам інформацію про кредитну карту, ми використовуємо її виключно для перевірки ваших фінансових можливостей та збору платежів від вас. Ми використовуємо стороннього постачальника послуг для керування обробкою кредитних карток. Цей постачальник послуг не має дозволу на зберігання, збереження або використання інформації, яку ви надаєте, крім єдиної мети обробки кредитних карток від нашого імені.

3. Поширення вашої інформації

Ми ділимося інформацією зі сторонніми особами, які допомагають нам експлуатувати, надавати, покращувати, інтегрувати, налаштовувати, підтримувати та маркетувати наші Послуги.

3.1. Постачальники послуг

Ми працюємо зі сторонніми постачальниками послуг для надання веб-розробки та розробки додатків, хостингу, технічного обслуговування, резервного копіювання, зберігання, віртуальної інфраструктури, обробки платежів, аналізу та інших послуг для нас, які можуть вимагати доступу або використання інформації про вас. Якщо постачальнику послуг потрібно отримати обмежену інформацію про вас для надання послуг від нашого імені, вони роблять це за нашими інструкціями, включаючи дотримання політик та процедур, розроблених для захисту вашої інформації. Деякі з наших сторінок використовують методи обрамлення для надання контенту нашим партнерам, зберігаючи зовнішній вигляд та відчуття нашого Вебсайту. Будь ласка, майте на увазі, що ви надаєте свої особисті дані цим третім сторонам, а не https://www.oki-toki.net

3.2. Відгуки та коментарі клієнтів

Ми публікуємо відгуки та коментарі клієнтів на нашому Вебсайті, які можуть містити Персональну Інформацію. Ми отримуємо згоду кожного клієнта через електронну пошту перед публікацією імені та відгуку клієнта. Якщо ви хочете оновити або видалити свій відгук, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@oki-toki.net.

3.3. Функції соціальних медіа

Наш Вебсайт включає функції соціальних медіа, такі як кнопка Facebook Like та віджети, такі як кнопка Share This або інтерактивні міні-програми, які працюють на наших сайтах. Ці функції можуть збирати вашу IP-адресу, яку сторінку ви відвідуєте на наших сайтах, а також можуть встановлювати cookie для забезпечення правильної роботи функції. Функції та віджети соціальних медіа або розміщуються третьою стороною, або розміщуються безпосередньо на нашому Вебсайті. Ця Політика конфіденційності не застосовується до цих функцій. Взаємодія з цими функціями регулюється політикою конфіденційності та іншими політиками компаній, які їх надають.

3.4. Зовнішні вебсайти

Наш Вебсайт надає посилання на інші вебсайти. Ми не контролюємо та не відповідаємо за зміст або практики цих інших вебсайтів. Наша надання таких посилань не означає нашу підтримку цих вебсайтів, їхнього змісту, їхніх власників або їхніх практик. Ця Політика конфіденційності не застосовується до цих інших вебсайтів, які підпадають під будь-які політики конфіденційності та інші політики, які вони можуть мати. Будь ласка, перевірте політику конфіденційності будь-якого сайту, який ви відвідуєте.

3.5. Корпоративні події

Якщо ми (або наші активи) будуть придбані іншою компанією, наприклад, шляхом злиття, придбання, банкрутства або іншого, ця компанія отримає всю інформацію, зібрану Oki-Toki на Вебсайті та в Підписній Послузі. У цьому випадку вас буде повідомлено через електронну пошту та/або попередній сповіщення на нашому Вебсайті про будь-які вибори, які ви можете мати щодо вашої Персональної інформації.

3.6 Зобов’язання розкриття

Ми залишаємо за собою право використовувати або розкривати вашу Персональну Інформацію, якщо це вимагається законом або якщо ми обґрунтовано вважаємо, що використання або розкриття необхідне для захисту наших прав, забезпечення вашої безпеки або безпеки інших, розслідування шахрайства або дотримання закону, судового наказу або юридичного процесу.

4. Зберігання та захист вашої Персональної Інформації

4.1. Зберігання та безпека інформації

Ми використовуємо постачальників послуг хостингу даних у Сполучених Штатах для зберігання зібраної інформації, і ми використовуємо технічні засоби для захисту ваших даних. Хоча ми вживаємо заходів для захисту вашої інформації, жодна система безпеки не є непроникною, і через властиву природу Інтернету, ми не можемо гарантувати, що дані під час передачі через Інтернет або під час їх зберігання на наших системах або за інших умов у нашій опіці, є абсолютно безпечними від вторгнення інших осіб. Ми відповідаємо на запити щодо цього в розумні терміни.

Ми використовуємо різноманітні технології та процедури безпеки для допомоги у захисті вашої Персональної Інформації від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Ми захищаємо Персональну Інформацію, яку ви надаєте на серверах комп’ютерів у контрольованому, безпечному середовищі, захищеному від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Вся Персональна Інформація захищається з використанням відповідних фізичних, технічних і організаційних заходів.

Ваш обліковий запис захищено паролем для вашої приватності та безпеки. Ви повинні запобігти несанкціонованому доступу до вашого облікового запису і Персональної Інформації, вибравши та захищаючи свій пароль відповідно та обмежуючи доступ до вашого комп’ютера або пристрою та браузера, завершуючи вхід після того, як ви закінчили доступ до облікового запису.

Коли ви вводите чутливу інформацію, таку як номер кредитної картки та/або геолокаційні дані на наших формах замовлення або використовуєте Підписну Послугу, ми шифруємо передачу інформації з використанням протоколу Secure Socket Layer (SSL). Ми дотримуємося загальноприйнятих стандартів для захисту Персональної Інформації, наданої нам, як під час передачі, так і після отримання. Якщо у вас є будь-які питання щодо безпеки на нашому сайті, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@oki-toki.net.

4.2. Зберігання Персональної інформації

Як довго ми зберігаємо зібрану інформацію про вас залежить від типу інформації, як описано нижче. Після цього ми або видалимо, або анонімізуємо вашу інформацію, або, якщо це неможливо, ми безпечно зберігаємо вашу інформацію та ізолюємо її від будь-якого подальшого використання до можливого видалення.

Ми зберігаємо Персональну Інформацію, яку ви надаєте нам, де у нас є постійна законна ділова потреба в цьому (наприклад, як необхідно для дотримання наших юридичних зобов’язань, вирішення спорів та забезпечення наших угод). Коли ми більше не маємо законної ділової потреби в обробці вашої Персональної Інформації, ми безпечно видаляємо інформацію або анонімізуємо її або, якщо це неможливо, безпечно зберігаємо вашу Персональну Інформацію та ізолюємо її від будь-якої подальшої обробки до можливого видалення. Ми видалимо цю інформацію з серверів на ранній термін, якщо ви так вимагаєте, як описано в розділі “Ваші вибори” нижче.

Якщо ви вибрали отримання маркетингових комунікацій від нас, ми зберігаємо інформацію про ваші маркетингові уподобання протягом розумного періоду часу з моменту останнього вираження інтересу до нашого контенту, продуктів або послуг, наприклад, коли ви останній раз відкривали електронний лист від нас або припиняли використовувати свій обліковий запис Oki-Toki. Ми зберігаємо інформацію, отриману з cookies та інших технологій відстеження, протягом розумного періоду часу з моменту створення такої інформації.

Якщо ви надаєте інформацію нашим клієнтам у рамках їхнього використання Підписної Послуги, наші клієнти вирішують, як довго зберігати особисту інформацію, яку вони збирають від вас. Якщо клієнт припиняє використання Підписної Послуги, ми надамо клієнту доступ до всієї інформації, збереженої для клієнта Підписною Послугою, включаючи будь-яку Персональну Інформацію, яку ви надали, для експорту відповідно до нашої угоди з клієнтом. Після припинення, якщо це не заборонено законом, ми можемо видалити всю інформацію клієнта, включаючи вашу Персональну Інформацію, з Підписної Послуги.

4.3. Міжнародна передача інформації

Для полегшення наших глобальних операцій, ми можемо передавати та отримувати доступ до Персональної Інформації з усього світу, включаючи Сполучені Штати. Ця Політика конфіденційності буде діяти навіть якщо ми передаємо Персональну Інформацію до інших країн.

Ми вжили відповідних заходів для того, щоб ваша Персональна Інформація залишалася захищеною. Коли ми ділимося інформацією про вас в межах і серед компаній Oki-Toki, ми використовуємо стандартні договірні положення про захист даних, які були затверджені Європейською Комісією.

5. Ваші вибори

5.1. Перегляд, виправлення та видалення вашої Персональної Інформації

За запитом ми надамо вам інформацію про те, чи зберігаємо ми будь-яку вашу Персональну Інформацію. Якщо ви надаєте нам свою Персональну Інформацію, ви маєте наступні права щодо цієї інформації:

 • переглядати користувацьку інформацію, яку ви нам надали
 • виправляти будь-які помилки, застарілу інформацію або пропуски у наданій користувацькій інформації
 • вимагати, щоб ваша користувацька інформація не використовувалася для зв’язку з вами
 • вимагати, щоб ваша користувацька інформація була видалена з будь-якого промоційного списку, який ми використовуємо
 • вимагати, щоб ваша користувацька інформація була видалена з наших записів
 • відмовитися від спілкування з Oki-Toki.

Ви можете переглядати, виправляти або оновлювати свою інформацію та налаштування профілю у налаштуваннях вашого Профілю і змінювати контент, що містить інформацію про вас, за допомогою інструментів редагування, пов’язаних з цим контентом.

Ви або адміністратор можете деактивувати ваш доступ до Послуги. Будь ласка, майте на увазі, що деактивація доступу до Послуги не видаляє вашу інформацію із системи; ваша інформація залишається видимою для інших користувачів Послуги на основі вашої минулої участі в Послузі.

Якщо ви хочете видалити вашу інформацію, наша Послуга надає вам можливість видаляти певну інформацію про вас за допомогою інструментів редагування, і ви можете видалити певну інформацію профілю в налаштуваннях вашого Профілю. Якщо ви більше не бажаєте користуватися нашою послугою, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою info@oki-toki.net. Ми відповімо на ваш запит протягом 30 днів та повідомимо вас про вжиті дії. Будь ласка, зауважте, що нам можливо доведеться зберегти певну інформацію для ведення записів, завершення транзакцій або для дотримання наших юридичних зобов’язань.

5.2. Анти-спам політика

Умови надання послуг застосовуються до нас і до наших клієнтів і, серед іншого, забороняють використання Підписної Послуги для відправки небажаних комерційних електронних листів у порушення чинних законів, та вимагають включення в кожний електронний лист, відправлений за допомогою Підписної Послуги, механізму “відмови” та іншої необхідної інформації. Ми вимагаємо від усіх наших клієнтів згоди на дотримання Умов надання послуг у будь-який час, і будь-які порушення Умов надання послуг клієнтом можуть призвести до негайного призупинення або припинення Підписної Послуги.

5.3. Як відмовитися від наших комунікацій

Ми будемо використовувати електронну адресу, надану під час реєстрації, для надсилання вітальних листів, інформації про виставлення рахунків та інвойсів, новин та оновлень. Якщо ви бажаєте підписатися на нашу розсилку новин, ми використовуватимемо ваше ім’я та електронну адресу для надсилання розсилки.

Ви можете відписатися від наших розсилок або рекламних комунікацій, натиснувши на посилання “відписатися”, розташоване внизу наших електронних листів, оновивши свої уподобання електронної пошти у налаштуваннях вашого профілю або зв’язавшись з нами, як зазначено нижче, щоб видалити вашу контактну інформацію з нашого рекламного списку електронної пошти або реєстраційної бази даних.

Ми також будемо надсилати вам сервісні електронні оголошення у рідкісних випадках, коли це необхідно. Наприклад, якщо наша послуга тимчасово призупинена для обслуговування, ми можемо надіслати вам електронний лист. Ви не маєте можливості відмовитися від цих транзакційних електронних листів, які не є рекламними за своєю природою.

Якщо ви вирішите використовувати нашу функцію запрошення до Підписної Послуги для запрошення товаришів по команді, ми запитаємо у вас електронну адресу цього товариша по команді. Ми автоматично надішлемо одноразовий електронний лист із обліковими даними для реєстрації, запрошуючи цього товариша по команді використовувати Підписну Послугу. Ми зберігаємо цю інформацію для перевірки авторизованих користувачів. Запрошені товариші по команді можуть зв’язатися з нами за адресою info@oki-toki.net, щоб вимагати видалення цієї інформації з нашої бази даних.

5.4. Як відмовитися від комунікацій наших клієнтів

Ми збираємо інформацію під керівництвом своїх клієнтів і не маємо прямого зв’язку з особами, чиї персональні дані ми обробляємо. Особи, які шукають доступ, зміну або видалення неточної інформації, повинні звернутися безпосередньо до клієнта компанії (контролера даних). Наші клієнти є винятково відповідальними за свої власні рекламні електронні листи та інші комунікації; ми не можемо відписати вас від їхніх комунікацій. Ви можете відписатися від рекламних комунікацій наших клієнтів, натиснувши на посилання “відписатися”, розташоване внизу їхніх електронних листів, або відправивши їм безпосередній запит.

6. Важлива інформація

6.1. Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності, публікуючи нову версію в Інтернеті. Ви повинні час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переглядати будь-які зміни. Якщо ми внесемо будь-які суттєві зміни, ми повідомимо вас, розмістивши змінену Політику конфіденційності на нашому Вебсайті і, якщо ви підписані на нашу Підписну Послугу, надавши повідомлення через внутрішнє сповіщення в Oki-Toki або електронною поштою. Це допомагає вам завжди бути в курсі того, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та за яких обставин, якщо такі є, вона розкривається. Ваше подальше використання Вебсайту, Підписної Послуги та/або надання нам Персональної Інформації буде підпадати під умови чинної на той момент Політики конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь із будь-якими змінами в цій політиці конфіденційності, вам буде потрібно припинити використання Послуг та деактивувати ваші облікові записи, як зазначено вище.

6.2. Інформація про дітей

Вебсайт та Послуга не призначені для дітей віком до 16 років, і ми не збираємо свідомо або навмисно інформацію про дітей віком до 16 років. Якщо ми стаємо свідомими, що особа віком до 16 років надала нам особисту інформацію, ми вживаємо заходів для видалення такої інформації. Якщо ви стаєте свідомим, що дитина надала нам особисту інформацію, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@oki-toki.net.

6.3. Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є будь-які запитання про цю Політику конфіденційності або про наше ставлення до інформації, яку ви надаєте нам, будь ласка, напишіть нам електронною поштою на адресу info@oki-toki.ua