Галузеві рішення

Мікрокредитування та колектори

Використовуйте автообдзвін, голосові розсилки, автоматизацію та інтеграцію з CRM, щоб максимально швидко та ефективно обдзвонювати боржників!

Функціональні можливості для колекторів

Вибирайте інструменти, необхідні для роботи колекторної контори!

Автообдзвін роботом з IVR

Використовуйте зв’язку “Автообдзвін роботом” та IVR (голосовий або звичайний), щоб ознайомити клієнтів з новими послугами або продуктами, а також надати можливість вибору подальшого розвитку діалогу.

Автообдзвін роботом та програвання повідомлення

Робіть голосові розсилки роботом, програючи абонентам заздалегідь записані повідомлення. Автоматичне програвання записаного повідомлення за допомогою програми для додзвону боржникам дозволить заощадити сили та час операторів.

Автообдзвін з перекладом на оператора при відповіді клієнта

Оптимізуйте час роботи операторів за допомогою автообдзвону для набору номерів. Встановлюйте з’єднання з оператором під час відповіді клієнта. Використовуйте різні режими при автообзвон боржників, орієнтуючись на якість вашої бази.

Коллбек за пропущеними на вхідну лінію

Не пропускайте жодного дзвінка. Налаштуйте автоматичний callback за пропущеними вхідними дзвінками.

Інтеграції для автоматизації процесу обдзвонів та продажів

Підвищуйте кількість продажів, настроївши інтеграцію Окі-Току з іншими вашими системами.

Голосовий IVR на вхідну лінію

Підключіть голосовий IVR на вхідну лінію, налаштуйте тригери на певні слова, фрази та їх синоніми та розподіляйте дзвінки за операторами та відділами.

Записи розмов

Записуйте та прослуховуйте розмови операторів та менеджерів із клієнтами, щоб підвищувати рівень сервісу.

Персоналізація клієнта

Звертайтеся до клієнта під назвою під час вхідного дзвінка або повідомляйте йому необхідну інформацію з його облікового запису (сума боргу або кредиту) при обдзвоненні роботом.

Інтеграція із СМС-сервісами

Підключайте необхідні сервіси SMS-розсилок та надсилайте необхідну інформацію клієнту прямо з кабінету Окі-Токі.

Звіти SLA

Використовуйте звіти SLA, щоб контролювати час реакції операторами на звернення.

Тарифи

 • Додатковий платіж
 • Робоче місце оператора € 1
 • За 1 оператора на день

 • Одноразовий платіж
 • Підключення та налаштування сервісу € 100
 • Одноразова плата за підключення та налаштування послуги

Оплачувати Окі-Токі вигідно!

Платіть за використане

У нашому сервісі ви платите лише за те, що використовуєте! Більше роботи – ви платите більше, а зовсім мало – ваші витрати буду мікроскопічними.

Рахунок лояльності

За використання нашого сервісу ми зараховуємо у.о. на спеціальний рахунок. Бонусними засобами можна сплатити будь-які інструменти Окі-Токі.

Кредитування

Якщо вам не вдається поповнити рахунок в Окі-Токі, ви завжди зможете взяти кредит, якого вистачить на тиждень роботи.

Зручність

Представництва у РФ та Україні. Послуги надаються за договором оферти. Оплата за безготівковим розрахунком або Visa/MasterCard. Надсилання документів по ЕДО.

Відгуки про Окі-Токі з інших сервісів.

avatar

Юлія Райська

Відгук із сервісу Startpack Плюси: функціонал великий, безліч звітів. Сама компанія готова до розробки нових продуктів для покращення якості роботи. Інтеграція статистичних даних, дисциплінарних звітів та рапортів. Зручна платформа для компанії за великої кількості клієнтів. Прив’язка особистого менеджера до клієнта, що важливо при перших етапах роботи з програмою. Повна автоматизація дзвінків, запис та архів усіх телефонних розмов. Інтеграція API. При цьому вартість даних послуги на ринку низька. Мінуси: Нестача ряду віджетів при переході на нове опер місце, хоча це можна розглядати як перевагу, тому що не розсіює увагу оператора під час дзвінка

avatar

Богдан Кошовий

Відгук з сервісу Voipoffice Працюємо з Оки вже більше 3-х років. Відмінний сервіс для реалізації проектів та за дуже гарною ціною. Є люди — платіть, нема людей не платіть. Реалізували вже велику кількість проектів на платформі Окі. Дуже зручні віджети для відстеження показників та гнучкі налаштування. Якщо хочете швидко запустити проект, який стабільно працюватиме, однозначно раджу Окі. У нас не було ситуацій за 3 роки, щоб оки не працювало більше 4-5 хвилин і це відбувається дуже рідко.

avatar

Любов

Відгук із сервісу Otzovik Працюємо з Оки з 2018 року, знайшли їх, коли відкривали інтернет-магазин. Сервіс дуже гнучкий. Спочатку у нас було кілька операторів, і ми купували тільки 2 операторські місця. Зараз операторів більше-витрачаємо, звичайно, також більше, але «зайвих» і нав’язаних платежів немає. Є 10 операторів-платиш лише за 10 операторських місць. Не потрібен, наприклад, голосовий робот-не платиш за нього, потрібен-підключив. Але особистий менеджер є лише на етапі підключення та тестового періоду. Загалом задоволені.

avatar

Гість

Відгук із сервісу Indexcall Є свої плюси та мінуси в роботі системи. Хоча загалом позитивне враження. Зі зручностей: зрозумілий інтерфейс і робота з браузера, можливості дайлера. Дуже круто влаштований IVR. Створення голосових вітань мул сценаріїв прямо круто. З мінусів: сирий інтерфейс робочого місця оператора, є ще низка недоробок. Трохи напружує, що багато пов’язаних функцій перебувають у різних розділах. Було б добре додати більше підказок. Загалом більше задоволений роботою, ніж ні.

Окі-Токі - кол-центр для мікрокредитних організацій

Оскільки кол-центр — один із ключових інструментів для мікрокредитних та мікрофінансових організацій (МКК/МФО), вибір рішення для нього є важливим завданням, що потребує уважного аналізу можливостей та економічної ефективності. Різнопланові завдання (видача кредитів та стягнення боргів) вимагають від колл-центру для МКК широкого набору функціоналу та можливостей щодо інтеграції. Сервіс Окі-Токі здатний вирішити всі завдання МФО та МКК по роботі з телефонними дзвінками і при цьому дозволить суттєво оптимізувати витрати на утримання кол-центру.

Що має вміти готове рішення для колл-центру мікрофінансової компанії?

Пропущений дзвінок – втрачені гроші. За нинішньої конкуренції у сфері мікрокредитування, важко сподіватися, що колл-центр передзвонить і «підхопить» клієнта, тобто. якнайбільше дзвінків має бути прийнято відразу. А враховуючи нерівномірність потоку звернень за позиками (піки протягом дня, коливання між сезонами, святами, канікулами) для цього потрібен або штат операторів або гнучкі графіки роботи та можливості для оперативного підключення додаткових людей. Окі-Токі дозволяє реєструвати необмежену кількість облікових записів для операторів, підключати їх з будь-якого місця, де є інтернет, розподіляти за групами та проектами, складати складні розклади. Поденна оплата за використання сервісу та розвинений облік робочого часу операторів дозволить колл-центру мікрофінансової організації утримувати бюджет у розумних межах під час кадрових маневрів. Використання в компанії своєї, звичної та добре кастомізованої CRM часто буває перешкодою для впровадження нових продуктів. Тому важливо, щоб рішення, що купується для колл-центру МКК , мало можливості для швидкої і надійної інтеграції. Хмарний сервіс Окі-Токі має кілька інструментів для цього і готові плагіни для найпоширеніших продуктів, на зразок AmoCRM, Bitrix24. Робота зі стягнення заборгованостей займає чи не більшу частину часу кол-центру мікрокредитної компанії . Вона передбачає величезний потік вихідних дзвінків, значна частина якого залишається без відповіді. Ще чимала частина є рутину (нагадування, інформування), яка може (і повинна) бути автоматизована. Автообдзвін для МКК/МФО – має вирішальне значення при виборі рішення для кол-центру , оскільки боржники вважають за краще не відповідати на дзвінки та блокувати номери, і це можна долати лише автоматизацією. Автообдзвін Окі-Токи — можливо, найкраще рішення серед наявних на ринку, оскільки спочатку орієнтовано великі колл-центри, а не заміну офісним АТС. Завдяки синтезу мови та розпізнаванню голосових відповідей абонентів, Окі-Токі дозволить налагодити у кол-центрі мікрофінансової організації ефективний та економічний робочий процес.

Які завдання може вирішити Окі-Токі у кол-центрі мікрокредитної компанії?

Замовляючи рішення для контакт-центру менеджер мікрофінансової компанії ставить глобальні цілі (продати та стягнути) та загальні завдання (покращити, прискорити, спростити, здешевити тощо) Але що саме воно має робити? Ми, в Окі-Токі, вважаємо, що як мінімум це:

 • Оперативне керування чисельністю операторів.
 • Облік робочого часу та підтримання дисципліни.
 • Контроль та навчання операторів.
 • Автоматизація дзвінків.
 • Протоколування всіх контактів із клієнтом.
 • Підключення будь-якої кількості телефонних ліній та номерів.
 • Інтеграція з усім, що потрібне компанії.
 • Управління витратами (оплата лише за те, що використовується сьогодні).

Корисні інструменти Окі-Токі – кол-центру для МКО/МФО

 • Зв’язування автообдзвону та відтворення раніше записаного або синтезованого повідомлення допоможе автоматизувати інформування клієнтів.
 • Розвинена багатофакторна звітність видасть менеджерам різні дані про роботу кол-центру, як оперативні, так і за великі періоди.
 • Облік робочого часу операторів та складні розклади дозволять гнучко відповідати на мінливе навантаження та оптимізувати витрати.
 • Моніторинг дисциплінарних нормативів зробить роботу супервізорів більш ефективною та обґрунтованою.
 • Сценарії/скрипти, записи розмов та можливість прослуховування розмови супервізором спростять підготовку нових операторів колл-центру для мікрокредитної організації та зменшать навантаження на них.
 • Картки клієнтів із збереженням усієї історії комунікацій та можливостями для інтеграції впорядкують клієнтську базу.

Якщо ви вважаєте, що цього мало і у вас є ідеї щодо створення кастомних інструментів для підвищення ефективності вашого мікрокредитного колл-центру – ми відкриті для хороших ідей, а дуже хороші можемо реалізувати безкоштовно. Замовляйте готове рішення кол-центру для мікрофінансових організацій , надіславши заявку!

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

  Угода на обробку персональних даних