Спеціальні правила для автообдзвону
Потрібно зробити більше спроб у перший день розміщення заявки чи ви хочете зробити спеціальні правила для вихідних днів? Налаштуйте інтенсивність дзвінків для днів тижня або з урахуванням “віку” завдання. Докладніше про неї можна почитати тут .
Оцінка роботи операторів
Ми реалізували середовище з повним циклом для оцінки роботи операторів: створіть чек-лист для оцінки якості обслуговування , підготуйте план перевірки та призначте відповідальних. Після перевірки підсумки з категорій та питань чек-листа, за операторами та їхніми групами будуть доступні у звітах. Детальніше у нашій нотатці .
Датаміксер виходить у BETA!
Якщо коротко – це інструмент, що дозволяє зібрати інформацію по проекту з усієї системи, вивантажуючи лише ті дані, які Ви хочете бачити. Звіт давно просили, але змогли його реалізувати лише зараз. Цілком можливо, що найближчим часом він стане найважливішим вашим звітом, зрушивши з п'єдесталу “Журнал дзвінків”. Читайте докладніше тут .
Голосова аналітика та “караоке”
Ми продовжуємо заглиблюватися у можливості обробки та розпізнавання мови. Цього разу ми розширили стенограму спеціальними тригерами, які знаходитимуть у тексті обсценну лексику, паузи та перебивання. Надалі можемо ще й тим промови детектувати, але поки що не стали, тому що не вигадали цьому корисного застосування. А ще ми додали в стенограму підсвічування тексту мови, що програється.
Категорії звернення та впровадження роботів у обробку тикетів
Ті наші клієнти, хто востаннє звертався до тикетної системи, могли помітити при створенні тікету вибір категорії звернення. Це важливе оновлення для нас, нехай воно і не здається таким на перший погляд. На основі обраних категорій ми збираємо дані про вузькі місця в системі, на які потрібно звернути більше уваги, ніж на інші. Також, категорії найближчим часом будуть забезпечуватися корисними посібниками з самостійного аналізу та усунення – відеоролики, посібники та швидкі поради. Ідея Окі-Токі в тому, що наш клієнт сам може розібратися в проблемах чи помилках компанії, адже у 90% випадків співробітник техпідтримки використовує ті ж інструменти, що доступні адміністратору компанії.
Поля контактів у CRM
Ми в процесі перенесення функціоналу CRM, що залишився, зі старого інтерфейсу в новий. Зараз ми перенесли керування полями контактів у CRM, і окрім створення та архівацію, ми підключили керування відображенням полів залежно від проекту.
Створити сценарій розмови через Google Docs? – Легко!
Ми в Окі-Токі намагаємося спростити багато процесів і тепер сценарії CRM можна створювати, використовуючи інтерфейс google docs. Для визначення різних функцій сценарію можна використовувати інструкцію з форматування та завантаження документа.