Ця нотатка для підключення телефонії шляхом SIP-транк. Його часто плутають з іншими видами з’єднання, але не дарма має свою назву, а значить, і особливості.
- У багатьох налаштуваннях використовується реєстрація у вигляді логін/пароль – які є “ключом” до телефонії постачальника.
- Ми вводимо дані – ключ та з’єднуємося з постачальником.
- Транк не вимагатиме наявності ”ключа”, навпаки, – у постачальника будуть спеціальні “двері” для нас, які ми можемо відчинити без ключа, але для цього ми передаємо йому свої індивідуальні параметри.
- У технічному плані все, звичайно, набагато складніше, але не дуже.
Trunk дозволяє збільшити кількість одночасних з’єднань, без підключення безлічі сип реєстрацій.
Створюємо транк у 4 кроки
1. Перейдіть до розділу Sip-телефонія\Постачальники та створюємо нове підключення.
2. У цьому підключенні додаємо шлюз з типом підключення “SIP-транк”
3. Вкажіть домен (айпі) та порт постачальника – зазвичай цього достатньо. У окремих випадках постачальники вимагають додаткових параметрів. Тут можна змінити їх або доповнити, якщо це потрібно.
4. Виберіть вузол зв’язку Окі-Токі, це домен (ip) – цю адресу потрібно повідомити постачальника для того, щоб він дозволив приймати дзвінки. Ви можете вибрати відповідний зі списку.
Важливо: для захисту від збоїв буде дуже розумно створити два однакові SIP-транки, але з різних вузлів Окі-Токі і попередити про це вашого постачальника.
Після збереження Окі-Токі надсилатиме дзвінки на постачальника. SIP-транк, на відміну від інших реєстрацій, не має індикації реєстрації, тому перевірку необхідно виконувати тестовим дзвінком через Окі-Токі .