18.05.2023

Сценарій-Опитувальник або Анкета для Опитування (Cati) Досліджень

Анкета для опитування (CATI) – лінійний сценарій для інтерв’ю. Найчастіше використовується в соціологічних дослідженнях, оцінці якості послуг або програмах лояльності.

Сценарій-Опитувальник або Анкета для Опитування (Cati) Досліджень

Опитування відіграють важливу роль в дослідженнях, допомагаючи нам зрозуміти думки та вподобання людей. Термін “CATI” – це скорочення від “Computer-Assisted Telephone Interviewing” або комп’ютерне телефонне опитування. “CATI” – це спосіб використання технології для проведення опитувань по телефону. У цій статті ми розглянемо значення опитувань в дослідженнях і познайомимося з терміном “CATI” та тим, як він використовується в проведенні опитувань. 

Застосування CATI-опитувань у різних сферах:

CATI-опитування використовуються в різних областях для збору цінної інформації та розуміння різних аспектів суспільства та бізнесу. Розглянемо декілька прикладів застосування CATI-опитувань:

 1. Маркетингові дослідження та вивчення споживчої поведінки: CATI-опитування в маркетингу допомагають вивчити ринок, виявити переваги та потреби клієнтів, оцінити ефективність маркетингових кампаній та розробити стратегії просування товарів і послуг.
 2. Соціологічні дослідження та опитування громадської думки: в соціології опитування допомагають вивчити соціальні явища, громадські настрої та представлення, оцінити рівень довіри до політиків і інститутів, а також провести дослідження з соціальних і економічних питань.
 3. Медичні дослідження та оцінка задоволеності пацієнтів: CATI-опитування використовуються для збору даних про здоров’я та медичне обслуговування. Вони дозволяють оцінити рівень задоволеності пацієнтів, виявити проблеми в медичній практиці та зібрати інформацію для покращення якості медичних послуг.
 4. Дослідження в освітній сфері та опитування студентів: опитування використовуються для вивчення освітніх потреб, оцінки якості освіти, збору відгуків студентів та аналізу ефективності навчальних програм.

Використання CATI-опитувань в цих сферах дає змогу отримати важливу інформацію для прийняття рішень, поліпшення послуг та підвищення якості роботи. Завдяки гнучкості та зручності CATI-опитувань, дослідники можуть проводити опитування з легкістю та отримувати цінні дані для своїх проектів.

Шаблони анкет для опитувань

Шаблон анкети для опитування CATI – це корисний інструмент, який допомагає отримати цінну інформацію від респондентів. Використання шаблону робить процес опитування простішим та ефективнішим. Замість того, щоб створювати кожне питання з нуля, можна використовувати готові питання та адаптувати їх під свої потреби. Це дозволить зосередитися на аналізі результатів та прийнятті важливих рішень, замість того, щоб витрачати час на створення питань.
h3>Сценарій телефонного опитування клієнтів щодо якості обслуговування/h3>
Телефонне опитування клієнтів – це ефективний спосіб зібрати зворотній зв’язок та дізнатися, як компанії можуть поліпшити обслуговування. Готовий сценарій допоможе провести опитування та отримати цінні дані від клієнтів.

Зразок анкети клієнтів щодо якості обслуговування:

«Вітаю! Я представляю компанію Ocean і хотів би поставити вам кілька питань про якість нашого обслуговування. Ваша думка для нас дуже важлива!»

«Як би ви оцінили якість нашого обслуговування по шкалі від 1 до 10?»

«Будь ласка, розкажіть, що вам сподобалося в нашому обслуговуванні, а що можна було б удосконалити?»

«Чи є якісь конкретні моменти, які ви хотіли би виділити – хороші або погані?»

«Ви б порекомендували нашу компанію комусь з ваших знайомих? Чому?»

«Дякую за ваш час і думку! Якщо у вас є ще які-небудь коментарі або питання, будь ласка, повідомте нам.»

Шаблони анкет для операторів також можна подивитись у статті Готові сценарії для колл-центру.
h3>Анкета-опитувальник для клієнта IT/h3>
За допомогою опитувальника про якість IT послуг можна зібрати цінну інформацію від клієнтів та поліпшити якість обслуговування. Опитувальник по IT сервісу допоможе отримати зворотний зв’язок і зрозуміти, які аспекти роботи потребують удосконалення. 

Приклад анкети для опитування використання IT-послуг:

«Добрий день! Ми проводимо опитування про ваш досвід використання IT-послуг і хотіли б знати вашу думку. Будь ласка, відповідьте на наступні питання.»

«Як часто ви користуєтеся IT-послугами (наприклад, комп’ютерним програмним забезпеченням, хмарними сервісами тощо)?»

 • Щоденно
 • Кілька разів на тиждень
 • Раз на тиждень
 • Рідше одного разу на тиждень
 • Рідко або ніколи

«Як би ви оцінили якість IT-послуг, які ви використовуєте, по шкалі від 1 до 10 (де 1 – дуже низька якість, 10 – дуже висока якість)?»

«Які основні переваги ви бачите в використанні IT-послуг?»

 • Підвищення продуктивності
 • Покращення комунікації та співробітництва
 • Покращення безпеки даних
 • Зручність та доступність
 • Інше (уточніть)

«З якими проблемами або недоліками ви зіткнулися при використанні IT-послуг?»

 • Незрозумілий інтерфейс або складне використання
 • Недостатня надійність або часті збої
 • Погана підтримка або повільна реакція на проблеми
 • Висока вартість
 • Інше (уточніть)

«Якби ви могли змінити або поліпшити щось в IT-послугах, що б це було?»

«Як би ви характеризували нашу компанію та наші IT-послуги в цілому?»

«Дякуємо вам за участь у опитуванні! Якщо у вас є ще якісь коментарі або пропозиції, будь ласка, напишіть нижче.»

Приклад анкети – опитування для клієнтів доступний за цим посиланням для імпорту з Google docs. 

Також варто врахувати, що не існує універсального сценарію для проведення CATI досліджень. В будь-якому випадку потрібно буде адаптувати шаблон під себе.

Створюйте сценарій в Google Docs або Microsoft Word і імпортуйте опитування в Оки-Токи.

Анкета CRM в Оки-Токи 

В Оки-Токи можна створити структурований і послідовний набір питань для проведення опитувань та збору інформації від респондентів. За допомогою сценарії діалогу можна легко організувати та керувати процесом опитування, забезпечуючи точність отриманих даних.

Основні переваги та особливості сценарію-опитувача в Окі-Токі:

 • Гнучкість та налаштовуваність: Ви можете створити власні опитування, адаптовані до конкретних потреб вашого бізнесу. В анкеті можна вибирати типи питань, додавати логіку відповідей і налаштовувати послідовність питань, щоб отримати максимально корисну інформацію.
 • Легкість використання: Інтерфейс Оки-Токі забезпечує простоту і інтуїтивність в створенні і редагуванні сценаріїв-опитувань. Ви можете легко додавати, змінювати або видаляти питання, а також налаштовувати різні параметри опитування.
 • Контроль і аналіз результатів: CRM в Оки-Токі дозволяє відстежувати прогрес опитування і контролювати якість зібраних даних. Ви можете отримати доступ до результатів опитування і проаналізувати їх за допомогою інструментів і звітності.
 • Інтеграція з іншими сервісами: Віртуальний кол-центр Оки-Токі має можливість інтеграції з іншими сервісами, CRM і платформами, що дозволяє зручно використовувати результати опитувань у подальшому.
 • Автоматизація і оптимізація процесу: Оки-Токі дозволяє автоматизувати проведення опитувань, встановлюючи параметри, такі як тривалість опитування, кількість респондентів (квоти) і графік проведення дослідження.

Квоти – це інструмент для планування та збору необхідної кількості опитаних, які відповідають встановленим параметрам. Квоти дозволяють моніторити ефективність проведення дослідження, а також визначати, чи досягнуті цілі. Квоти активно використовуються в CATI дослідженнях, продажах і т.д.

Квоти інструмент для планування
Квоти для CATI – досліджень в Оки-Токі

 

Анкета CRM в Оки-Токі – це зручний інструмент для проведення опитувань і отримання цінної інформації від вашої цільової аудиторії. Вона допомагає краще зрозуміти уподобання, думки та потреби клієнтів або цільової групи, а також прийняти більш обгрунтовані та ефективні рішення на основі зібраних даних.

Завдяки простоті використання та можливостей налаштування, сценарій-опитувальник в Оки-Токі стає незамінним інструментом для проведення різних маркетингових досліджень, вивчення споживчої поведінки, оцінки якості обслуговування, опитувань громадської думки й багатьох інших галузей.

Корисні можливості CRM Оки-Токі

Контент для перевода не содержит читаемого текста. Вместо этого предоставлен символ
.

 • Анкета CRM: Працюючи з анкетою, оператор або бот можуть анкетувати клієнтів, заповнюючи форми з підказками, а також планувати наступний дзвінок. 
 • Автообдзвоні: Автоматичний дзвінок клієнтам звільнить операторів від набору номерів вручну, так як можна завантажити базу номерів в систему і вони автоматично будуть дзвонити і розподілятися між операторами. Також функція автодзвінка в CRM Оки-Токи дозволяє планувати дзвінки на певний час. 
 • Квоти: Це інструмент контролю і планування опитувань, який допомагає досягти потрібної кількості респондентів, що відповідають певним критеріям. Вони дозволяють слідкувати за прогресом дослідження і визначити, чи були досягнуті поставлені цілі.
 • Журнал дзвінків: У звіті відображається інформація про дзвінки за обраний період з деталями: номер клієнта, ім’я оператора, час розмови, результат дзвінка і т.д. Також у Журналі дзвінків фіксується заповнення операторами анкет і обрані відповіді.
 • Статистика процесів CRM: Це зведений звіт за питаннями і відповідями в анкетах CRM за період. Зведений звіт групує всі питання, до яких дійшов оператор.
 • Унікальність номерів: В Окi-Токi є система контролю дублікатів, яка дозволяє оновлювати та актуалізувати базу даних. Це допомагає підтримувати базу клієнтів у актуальному стані та уникати дублікатів, що підвищує якість проведення CATI досліджень.
 • Запис діалогів: Ця опція дозволяє моніторити роботу операторів, перевіряти розмови з клієнтом та виявляти помилки. Записи розмов зберігаються автоматично і можуть бути прослухані в будь-який час.
 • Мовна аналітика: Інструмент Окi-Токi, який додає в стенограми мітки для супервайзера або ОКК. Мовна аналітика відслідковує: перебивання клієнта, паузи в розмові з боку оператора, образливі слова і т.д.

Якщо ви вперше на нашому сайті – подивіться серію коротких відео про скрипти Окi-Токi.  

Тут ви можете зареєструватися та вивчити готові шаблони сценаріїв.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Вівторок Травень 30, 2023 Продаючі слова та вирази для оператора колл-центру

Топ-10 фраз продавців для операторів контакт-центру, які підвищують конверсію дзвінків у продажі. Запам’ятайте!

Детальніше
photo
Середа Листопад 29, 2023 Як поповнити баланс Оки-Токи

Інструкція: як поповнити баланс хмарного сервісу Окі-Токі.

Детальніше