25.08.2022

Робочий час операторів: звіт історії станів

Як перевірити робочий час операторів, подивитись звіт історії статусів одного користувача на операторському місці, налаштування та можливості в Оки-Токі.

Робочий час операторів: звіт історії станів

Журнал операторів – це звіт в Оки-Токі, який дозволяє перевірити робочий час операторів. Він відображає історію статусів користувачів колл-центру на операторському місці або послідовність зміни статусів одного користувача. Окрім статусів Busy, Away, Ready, Pcp, Waiting, Offline, N/A, він показує імена черг, номери подій, бізнес-процесів і контактів, з якими працював оператор.

Статуси операторів

 • Ready (Готовий) – час, протягом якого оператор вільний. Він готовий до комунікації і не зайнятий начим;
 • Away (Відійшов) – період, під час якого оператор не приймає участь у комунікаціях. Може мати так зване уточнення для опису регламентованих обідніх перерв, планерок або інструктажу. А також текстовий коментар – пояснення;
  • Існує можливість додати додаткові пояснення для статусу “Відійшов”, наприклад, Restroom, Tea break, Dinner і т.д.

  /li>
  /ul>

  • Busy (Зайнятий) – період, під час якого оператор зайнятий роботою з клієнтом;
  • PCP (Post Call Processing) – постобробка виклику. Тобто інтервал часу після комунікації. В цей час оператор може бути зайнятий роботою з документами, заповненням форм і т.п. Оператор повинен перебувати в сценарії (анкеті) під час перебування в цьому статусі;
  • Waiting (Виклик) – стан, в якому одна зі сторін чекає другої. При цьому повноцінна комунікація неможлива;
  • Offline (Відключений) – протягом цього часу оператор відсутній на робочому місці і не може бути залучений в роботу;
  • N/A – цей статус описує інтервал зайнятості оператора в чергах і компаніях, які недоступні для вас для перегляду налаштуваннями безпеки. Він об’єднує всі статуси, займаючи користувача: Busy, Pcp, Waiting.

  Робочий час операторів: список статусів

  Можливості в OKI-TOKI

  Стартова сторінка звіту представлена в якості базового списку полів фільтрації. Після натискання на кнопку «Показати всі поля», з’являться додаткові налаштування.
  h3>Основні налаштування /h3>
  При формуванні звіту про робочий час оператора можна вибрати період додавання завдання, користувача, проект, а також статус оператора.

  Оки-Токі дозволяє відобразити результат пошуку в будь-якому зручному форматі. Можна показати звіт всередині інтерфейса, а також вивантажити в форматі Excel, HTML або Google Sheets
  h3>Параметри звіту/h3>
  h3>Додаткові налаштування/h3>

  • Черга – вказати чергу, на яку призначені оператори;
  • Уточнення статуса – для статусу AWAY (Відійшов) можна створювати уточнення. Ці уточнення будуть запропоновані операторам при роботі на операторському місці (наприклад, Tea break, Dinner, Обід, Інструктаж і т.д.);
  • Показувати тарифікований час – округлення тривалості статусів за налаштуваннями черги в розділі «Параметри тарифікації»;
  • ID дзвінка, номер телефону, ID процесу (анкети), формат часу (формат виведення тривалості в ГГ:ХХ:СС, ХХ:СС і т.д.) та коментар.

  Додаткові налаштування звіту

  Після заповнення потрібних полів сформуйте звіт у вигляді таблиці. Там знаходяться стовпці: оператор, черга, коментар, чат, тривалість здійсненого дзвінка, час початку дзвінка та його завершення. А також ID дзвінка/телефон, ID процесу в CRM.

  Робочий час операторів: зовнішній вигляд звіту

  Оператор та його статус вказані в першому стовпці. Якщо оператор в статусі “Виклик” та “RSP”, то можна подивитися деталі дзвінка в трьох вкладках:

  • “Запис” – оцінка якості діалогу, запис дзвінка (можна завантажити) та стенограма (можна вивантажити в HTML);

  Прохід запису з звіту

  • Лог дзвінка – ID дзвінка; автор; черга, до якої прикріплений оператор; функція (кубік сценарію дзвінка). А також сторона А (дзвонящий), сторона Б (відповідач); час початку дзвінка, очікування і тривалість розмови; статус дзвінка і причина (Sip відповідь від SIP-провайдера);

  Лог дзвінка зі статусу оператора

  • Вузли зв’язку – SID, сервер, черга, SIP-провайдер, внутрішній А номер, Б номер; час початку дзвінка, час очікування і розмови; SIP результат і вартість дзвінка.

  width="1200"

   

  Додатково

  Ілона Чернякова

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Середа Липень 22, 2020 Вихідні дзвінки оператора: скільки має здійснювати

Як моніторити вихідні дзвінки оператора в кол-центрі і порахувати, скільки дзвінків він повинен здійснювати?

Детальніше
photo
Понеділок Червень 17, 2019 Записи розмов операторів кол-центру

Як зберігаються записи розмов операторів кол-центру, наскільки все надійно та просто: Google, Yandex, Dropbox.

Детальніше