25.08.2022

Робочий час операторів: звіт історії статусів

Як перевірити робочий час операторів, переглянути звіт історії статусів одного користувача в опермісті, налаштування та можливості в Окі-Токі.

Журнал операторів – це звіт в Окі-Токі, який дозволяє перевірити робочий час операторів. Він відображає історію статусів користувачів кол-центру в операторському місці або послідовність зміни статусів одного користувача. Крім статусів Busy, Away, Ready, Pcp, Waiting, Offline, N/A, відображає імена черг, номери подій, бізнес-процесів та контактів, з якими працював оператор.

Статуси операторів

 • Ready (Готовий) – час, протягом якого оператор вільний. Він готовий до комунікації та нічим не зайнятий;
 • Away (Відійшов) – період, під час якого оператор не бере участі у комунікаціях. Може мати т.зв. уточнення для опису регламентованих обідніх перерв, планерок чи інструктажу. А також текстовий коментар – пояснення;
  • Є можливість додати додаткові пояснення для статусу відійшов, наприклад, Restroom, Tea break, Dinner і т.д.
 • Busy (Зайнятий) – період, під час якого оператор зайнятий роботою з клієнтом;
 • PCP (Post Call Processing) – постобробка виклику. Тобто, інтервал часу після комунікації. У цей час оператор може бути зайнятий роботою з документами, заповненням форм тощо. Оператор повинен перебувати у сценарії (анкеті) під час перебування у цьому статусі;
 • Waiting (Виклик) – стан, в якому одна зі сторін чекає на другу. При цьому повноцінна комунікація неможлива;
 • Offline (Вимкнено) – протягом цього часу оператор відсутній на робочому місці і не може бути залучений до роботи;
 • N/A – цей статус описує інтервал зайнятості оператора в чергах та компаніях, які недоступні для перегляду налаштувань безпеки. Він поєднує всі статуси, що займають користувача: Busy, Pcp, Waiting.

"Робоче

Можливості у OKI-TOKI

Стартова сторінка звіту представлена у вигляді базового списку полів фільтрації. Після натискання на кнопку «Показати всі поля» з’являться додаткові настройки.

Основні налаштування

При формуванні звіту робочого часу оператора можна вибрати період додавання завдання, користувача, проект, а також статус оператора.

Окі-Токі дозволяє відобразити результат пошуку в будь-якому зручному форматі. Можна показати звіт усередині інтерфейсу, а також вивантажити у форматі Excel, HTML або Google Sheets

Перелік

Додаткові налаштування

 • Черга – зазначити чергу, яку призначено оператори;
 • Уточнення статусу – для статусу AWAY (Відійшов) можна створювати уточнення. Ці уточнення будуть запропоновані операторам під час роботи в операторському місці (наприклад, Tea break, Dinner, Обід, Інструктаж тощо);
 • Відображати тарифікований час – округлення тривалості статусів згідно з налаштуваннями черги в розділі « Параметри тарифікації »;
 • ID дзвінка, номер телефону, ID процесу (анкети), формат часу (формат виведення тривалості в ЧЧ:ММ:СС, ММ:СС тощо) та коментар.

Додаткові

Після заповнення потрібних полів сформуйте звіт у вигляді таблиці. Там знаходяться стовпці: оператор, черга, коментар, чат, тривалість дзвінка, час початку дзвінка та його закінчення. А також ID дзвінка/телефон, ID процесу у CRM.

"Робоче

Оператор та його статус вказані в першому стовпці. Якщо оператор у статусі «Виклик» та «РСР», то можна переглянути подробиці дзвінка у трьох вкладках:

 • “Запис” – оцінка якості діалогу, запис дзвінка (можна завантажити) та стенограма (можна вивантажити в HTML);

Прослуховування

 • Лог дзвінка – ID дзвінка; автор; черга, до якої прив’язаний оператор; функція (кубик сценарію дзвінка). А також сторона А (який зателефонував), сторона Б (що відповів); час початку дзвінка, очікування та тривалість розмови; статус дзвінка та причина (Sip відповідь від постачальника);

Лог

 • Вузли зв’язку – SID, сервер, черга, постачальник, внутрішній номер А, Б номер; час початку дзвінка, очікування та розмови; SIP результат та вартість дзвінка.

width="1200"

 

Додатково

Ілона Чернякова

Оцініть новину:

Читайте також

Четвер Липень 2, 2020 Окі-Токі: 5 питань про SLA

Що таке SLA, відповіді на п’ять найчастіших питань про SLA сервіс Окі-Токі для внутрішніх та аутсорсингових контакт-центрів.

Детальніше
Середа Липень 21, 2021 Мовна аналітика для контактних центрів

Як виявити мовні помилки у роботі оператора колл-центру за допомогою інструмента мовна аналітика Окі-Токі, прямий та інверсний пошук.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

  Угода на обробку персональних даних