07.07.2019

Дайджест новин Окі-Токі за червень 2019

У червні ми підготували для користувачів кілька нотаток-інструкцій, переглянули розрахунок вартості розпізнавання голосу та замінили наш перший сервер. Докладніше в дайджесті!

Дайджест новин Окі-Токі за червень 2019

Зміни в білінгу “Розпізнавання голосу”

Ми переглянули розцінки на розпізнавання та дійшли висновку, що клієнтам складно вести підрахунок майбутніх витрат, а часом і не вигідно тим, хто має невеликі обсяги. Тому ми спростили систему розрахунку вартості цієї послуги.

  • До 50 розпізнавань на день – безкоштовно
  • Від 50 і вище – за кожне розпізнавання 0.01 євроцент.

У Вас є ідеї чи пропозиції щодо розширення функціоналу Розпізнавання голосу? – звертайтеся до нас обов’язково до чату або тикетної системи!

8 особливостей звітів Окі-Токі

Найчастіше використовується лише мала частина можливостей звітів Окі-Токі. Прочитайте нашу нову нотатку , щоб звіти займали менше часу і залишалися інформативними.

Як зберігаються файли записів розмов

Для зберігання записів розмов можна використовувати як сховище Окі-Токі, так і сторонні сервіси – Google, Yandex & Dropbox. Докладніше можна прочитати в цій замітці .

Унікальні номери дзвінків

Найчастіше великі компанії, що використовують наш продукт, дублюють інформацію про дзвінки з оки-струми на свій сервер, але періодично стикаються з проблемою, коли у кількох дзвінків з різницею в півроку виявляється однаковий Session ID (SID). Це з тим, іноді ми обнуляли лічильник ID і кожен сервер вів свій рахунок SID. Ми виправили цю незручність, ввівши унікальні номери дзвінків. На даний момент проходить фінальне тестування нововведення та незабаром унікальний рахунок дзвінків вестиметься по всіх компаніях!

Заміна сервера de1

Місяць тому ми почали тестувати новий, красивий і потужний сервер на базі процесора i-9900k, яким замінили наш перший і досить застарілий сервер в Німеччині. Його потужності вистачить з лишком на будь-яке навантаження від клієнтів, що знаходяться на ньому!

Маршрутизація SMS повідомлень

Великі аутсорсингові компанії часто використовують телефонію та SMS-постачальників від замовника, але до цього часу у нас була відсутня можливість маршрутизації SMS. Тепер маршрутизація доступна завдяки шаблонам оповіщень ACD! Докладніше у замітці .

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Понеділок Лютий 10, 2020 Дайджест новин Окі-Токі за січень 2020

Новини Окі-Токі за січень 2020: новий віджет по вебхукам, оновлена документація, імпорт у CRM у новому інтерфейсі.

Детальніше
photo
Субота Серпень 8, 2020 Дайджест новини Окі-Токі за червень-липень 2020

Новини Окі-Токі за червень-липень 2020: оптимізація роботи сервісу, перероблений зовнішній вигляд звітів, нові ціни. Читайте дайджест!

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних