10.06.2022

Захист даних клієнта: ексклюзивні поля у проектах

Навіщо поділ інформації про клієнта в анкеті? Окі-Токі підкаже. Як наслідок оператор – помиляється менше і працює швидше.

Поля контакта хранят много информации о клиенте

Поля контакта хранят много информации о клиенте

Навіщо відокремлюється інформація про клієнта за проектами?

Аутсорсинг плодить безліч "замовних" полів контакту, в яких зберігатиметься ексклюзивна інформація про клієнта. Якщо ви розділите (розподілите) поля за проектами, то оператори бачитимуть менше інформації про клієнта. І заповнюватимуть лише ті поля, які відносяться до тематики проекту – вони працюватимуть швидше і робитимуть менше помилок.

Ви можете використовувати цю можливість, щоб приховати поля інших проектів у звітах. Наприклад, у журналі дзвінків із приєднаним контактом, ви (і ваш замовник) отримаєте лише поля, що використовуються вашим проектом. Захист даних клієнта (між проектами) в основному так і забезпечується в Окі-Токі

З чого почати? – Створіть нове поле та прикріпіть його до проекту

Для збереження даних вашого проекту знадобляться додаткові поля контакту, в них зберігатиметься інформація про клієнта. Почніть роботу з їх створення.

  • Перейдіть до меню CRM-> поля контакту -> Створити.
  • Поле “Назва” є обов'язковим, інші налаштування поля – при необхідності.

\"Поділ

  • Виберіть проекти, в яких він може використовуватись. Якщо проектів ще немає, ви можете це зробити пізніше.

Нове поле готове! Тепер ви можете використати його! У сценарії діалогу – редагування відповіді – Інтеграція CRM – виберіть поле контакту .

 

Як перевірити себе

  • Якщо ви зробили все правильно, ваше поле відобразиться поряд з відповіддю.
  • У списку полів перевірте, чи призначені поля правильно, чи не залишилося полів без проектів.

width="1242"

Зверніть увагу

  • Якщо сценарії різних проектів використовують спільне поле (наприклад, поле “Коментар”), то зміна, зроблена одним сценарієм, впливає на контакт для всіх проектів. Це слід враховувати, коли ви використовуєте існуюче поле в новому проекті. Створюйте окремі поля для своїх проектів, щоб уникнути можливих конфліктів.
  • Деякі поля, які ми називаємо (Ім'я, телефон та кілька інших) є в кожному проекті і їх не можна змінити. Системні поля не можуть належати до одного проекту! Вони завжди використовуватимуться проектами спільно.

\"Поля

PS В Окі-Токі є система поділу доступу за проектами – з нею можна ознайомитися тут . Якщо коротко – це про те, як керувати доступом користувачів до даних не лише набором прав, а й належністю до проекту.

PPS Якщо ви не відчуваєте себе впевнено працюючи зі сценаріями, то ознайомтеся з нашими видосиками зі створення сценарію на ютубі .

P.PPS Захист даних клієнта в аутсорсингу потребує особливого підходу до безпеки та управління, порівняно із звичайними контакт-центрами. Окі-Токі планує цикл статей і фішок спеціально для вас найближчим часом, чекайте новин.

Дмитро Морковін

Оцініть новину:

Читайте також

Как оценить личные качества оператора колл-центра

Как оценить личные качества оператора колл-центра

Вівторок Грудень 22, 2020 Оцінка менеджера колл-центру: Що повинен вміти оператор колл-центру?

Наймаючи операторів з урахуванням їх особистих якостей, ви створюєте більш надійний та стабільний колектив у кол-центрі. Читайте, як оцінити софтскіли оператора!

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних