01.09.2017

Дайджест новин Оки-Токи за грудень 2017

Новини за грудень 2017 року: оновлення робочого місця оператора, новий віджет для дашборда, глобальне оновлення парку серверів. Детальніше у статті!

Дайджест новин Оки-Токи за грудень 2017

Всіх з святами! Прибутковий новий рік! Наша перша новина цього року стосується нововведень грудня.

 

Новий звіт Автодзвінка: Зведений за телефонами

 

Пропонуючи покращену версію Автообдзвоню з 5 режимами дзвінків, виявили нестачу одного з необхідних звітів – "Зведений звіт за телефонами" автообдзвоню. Новий звіт дає можливість переглянути статистику телефонів з імпорту, наприклад, щоб дізнатися якість бази або кількість обробленої бази з імпорту, або необхідно подивитися статуси дзвінків по телефонній базі (помилка, немає відповіді і т.д.). Дякую компанії Business Partner за підказку зі звітом та терпіння 🙂

Ще не користуєтеся інструментом Автообдзвоні? Почитайте нашу свіжу статтю «15 причин перейти на новий автообдзвоні» .

 

Оновлення операторського місця

 

У новий рік з новим операторським місцем! Новорічне оформлення подарує святковий настрій 🙂 Поліпшено логіку роботи з нестабільним інтернетом та споживанням ресурсів ПК під час розмови! Надсилати смс стало зручніше, а для переадресації не потрібно створювати нових користувачів.

\"Дайджест

 

Новий віджет: Оператори

 

Потрібно контролювати статуси операторів? В оперміст є такий інструмент, він відображає час і хто знаходиться в якому статусі. За допомогою нашого дашборду та віджету "Оператори" статистику по операторах можна переглядати у зручному широкоформатному режимі. Для цього не забудьте перейти на відображення TV. Віджет "Оператори" дозволяє відображати статуси операторів у реальному часі, а також фільтрувати дані за певними статусами.

 

Додавання серверів та оптимізація роботи

 

Ми розширили штат і докупили серверів для Автодозвону та CRM. Також зробили глобальне оновлення, яке оптимізувало роботу gsm шлюзів та контроль над ними. Ми зробили великий крок у оновленні інструменту розробки, перейшовши на Vue 2, що позитивно позначиться на швидкодії сервісу. Крім того, оптимізація торкнулася не тільки інструментів розробки та програмного забезпечення – ми збільшили кількість серверів, що відповідають роботу з API та швидкодію інтерфейсу.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Понеділок Квітень 22, 2019 Іменні завдання callback, або липкий колбек

Закріплення контактів за конкретним або поточним користувачем як callback. Втрачений дзвінок закріплюється за останнім оператором.

Детальніше
photo
Понеділок Липень 30, 2018 Дайджест новин Окі-Токі за червень 2018

Новини Оки-Токи за червень 2018 року. Тестування розпізнавання голосу в IVR, запуск тікетів, робота над інтерфейсом та оптимізація CRM. Детальніше в блозі!

Детальніше