07.12.2020

Дайджест новин Окі-Токі за жовтень-листопад 2020

За ці два місяці вийшло велике оновлення інтеграцій, тикетної системи та окремих інструментів для кол-центрів. Читайте детальніше у дайджесті!

Новости Оки-Токи за октябрь-ноябрь 2020

Новости Оки-Токи за октябрь-ноябрь 2020

Велике оновлення інтеграцій

Півроку тому з'явився інструмент інтеграції "Зовнішні ресурси", елементи якого поєднують як механізм, так і шаблонні налаштування. Цей інструмент дуже спрощує підключення інших сервісів до Окі-Токі, зараз за допомогою його можна підключати провайдерів СМС, хмарні сховища і підключати зовнішні CRM системи.

Сьогодні ми перенесемо керування інструментом Web-hook у зовнішні ресурси. Сподіваємось це пройде непомітно і освоєння не створить незручностей.

Оновлення тикетної системи

Останні оновлення тикетної системи в основному спрямовані на підвищення KPI технічної підтримки Окі-Токі. а саме:

 • Авторозподіл тикетів на відповідальних;
 • Автоматичне розподіл “забутих тикетів” на виконуючих обов'язки, доки з'явиться відповідальний;
 • Впроваджено інструменти для моніторингу SL техпідтримки. Дані контролю керівництва. Моніторяться реакції на повідомлення, оцінки тикетів, забуті тикети.

Використовуйте конференції, скрінкасти та скріншоти в тикетній системі!

По-перше, скайп для демонстрації екрана вже не потрібен, по-друге, запис демонстрації екрана буде доступний за посиланням! Ну і скріншоти без додаткових програм – все це дуже зручно та корисно.

 • Конференція в тикетах

"конференція

 • Скріншот з інтерфейсу для тикету

\"Скріншот

Оновлення інструменту "Рапорти"

 • Безліч правок за метриками та текстом рапортів
 • Оновлено UI управління рапортами та управління датою
 • Оновлено “Секцію про вхідні”. Додані метрики KPI щодо ефективності черги.
 • Нова секція: “Додаткові функції”, що розповідає про додаткові функції оператора (утримання, конференція, утримання) зі статистикою та топами
 • Нова секція: “Зміни операторів”, що відображає перший та останній статус оператора за період, дані про їхню зайнятість, ефективність і не тільки.

\"відображення

 • Нова секція: “Робота автообдзвону” дає статистичну інформацію щодо вибраних автообдзвінів: динаміка завдань, ефективність спроб, статистика станів автообдзвону, а також ряд “Топів” за напрямками, тривалість дзвінків, кількість спроб за одним завданням тощо.
 • Додано історію значень. Показує історію змін значення та відмінності (абсолютна та відносна).

\"історія

Оновлення управління дзвінками у Сценаріях дзвінків

Перенесли керування забутим утриманням та невдалою переадресацією всередину сценарію дзвінка. Технічно ніяк не вплине на роботу, але додало трохи порядку. Зберегти сценарій без встановлення цих налаштувань не можна, що для клієнтів, які використовують автоінформатор, може здаватися зайвим, але вбереже нових або недостатньо уважних клієнтів від неприємних ситуацій 🙂

\"Оновлення

Уточнення причин невдалого дзвінка до оператора

Ми додали нотифікації при невдалих з'єднаннях оператора з клієнтом, пов'язаних із проблемами якості мережного з'єднання оператора з сервером. Такі випадки відзначаються спеціальним уточненням у Журналі дзвінків.

\"Уточнення

SMS у новому інтерфейсі

Чергове перенесення зі старого інтерфейсу до нового – підключення SMS-шлюзу. Він знаходиться в меню "Інтеграції", розділ "Зовнішні ресурси" https://prnt.sc/vvt6vv .

Нові анкети CRM (closed alpha)

Ми плавно підходимо до виходу анкети клієнта у новому інтерфейсі! На даний момент у катівнях Окі-Токи активно йдуть фінальні тести та дебаги інтерфейсу, його функціонального та візуального наповнення. На ваш запит ви можете отримати доступ до BETA-версії анкет і оцінити оновлений інструмент взаємодії з клієнтом. Слідом за анкетою, ми перенесемо інші розділи CRM та історія “зеленого” інтерфейсу завершиться. Наша команда в передчутті!

Нова умова сортування в журналі дзвінків

Проста, але зручна фішка для звіту “Журнал дзвінків” – сортування “Від нових до старих”. Жаль, що раніше її не зробили. Простий перемикач у фільтрі дзвінків відобразить записи журналу від нових до старих.

\"Нове

Таб VIP-дзвінок у журналі дзвінків

Це доповнення на прохання клієнтів, які не могли знайти VIP-дзвінок, який перебив попередню розмову оператора. Тепер у “перебитому” дзвінку з'являється вкладка з інформацією про віп-клієнт, що спровокував функцію “VIP-анонс”.

"Таб

Оновлений фільтр дзвінків

Покращено старий інструмент для приховування “небажаних” для звіту дзвінків автоматично за певною ознакою. Докладніше про нього почитайте у цій статті.

Оцініть новину:

Читайте також

Понеділок Липень 30, 2018 Дайджест новин Окі-Токі за червень 2018

Новини Окі-Токі за червень 2018. Тестування розпізнавання голосу в IVR, запуск тикетів, робота над інтерфейсом та оптимізація CRM. Докладніше у блозі!

Детальніше
Вівторок Жовтень 13, 2020 Дайджест новин Окі-Токі за серпень-вересень 2020

Новини Окі-Токі за серпень-вересень 2020: інтеграція з SalesDrive, Рапорти (BETA) доступні всім компаніям та багато іншого. Читайте дайджест!

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

  Угода на обробку персональних даних