18.05.2016

Як приховати дзвінки зі звітів

Як у Окі-Токі, можна приховати дзвінки, які не потрібно показувати у звіті. Інструмент для приховування тестових та не цільових дзвінків у КЦ.

Фільтр дзвінків в Окі-Токі

Фільтр дзвінків в Окі-Токі

Коли замовник вимагає звіту про виконану роботу, а у звіті є непотрібні або тестові дзвінки, то вам перед відправкою доводилося редагувати звіти.

Ми додали в систему інструмент приховування дзвінків- «Фільтр дзвінків» – він дозволяє трохи автоматизувати цю роботу та зробити її виконання зручнішим.

Не варто користуватися Фільтром для того, щоб приховувати помилки в роботі операторів, але можна використовувати для того, щоб виключати внутрішні та контрольні дзвінки з тарифікованого (оплачуваного) трафіку.

Ця стаття відноситься до розділу інструментів для керівника

Ця стаття є у відео форматі youtube

Фільтри дзвінків в Окі-Токі

 

Фільтрування за номером дзвінка

 

Базова функція цього інструменту – фільтрація за номером дзвінка. Ви додаєте SID дзвінка у виключення і він зникає з усіх звітів. Зручно, але при видаленні з фільтра дзвінки стануть видимими і звітність буде змінена.

"Фільтрація

 

Автоматичний фільтр за правилом

 

Додаткова функція – виняток за правилом. Вкажіть умови фільтрації та всі дзвінки з цими параметрами автоматично потраплять до списку винятків.

Автоматичний

 

Як увімкнути відображення прихованих дзвінків

 

Для того, щоб побачити приховані дзвінки у звітах, поставте галочку навпроти меню «Фільтр». Ця видимість буде стосуватися лише вас. Якщо у вас немає цієї галочки, то у вас немає права працювати зі прихованими дзвінками.

Так виглядають приховані (відфільтровані) дзвінки:

приховані

Дзвінки, що потрапили у фільтр, виділені жовтим кольором і відзначені додатковою іконкою біля session id. Їх може побачити лише користувач, який має право на керування фільтром.

 

Хто може керувати інструментом Фільтр дзвінків?

 

Право на управління

 

Право використання інструмента визначається правом у ролі користувача. У спрощеній безпеці це право містить роль «Адмін». У просунутій ролі, які містять «Не показувати відфільтровані дзвінки» можуть керувати фільтрацією.

Не

 

Видимість прихованих дзвінків

 

За наявності ролі користувач може керувати видимістю для себе дзвінків за допомогою перемикача в меню «Фільтр» або в налаштуваннях користувача в компанії.

Так, і наостанок, зверніть увагу – всі ходи записуються.

Всі дії користувача потраплять у журнал 🙂

Не

Важливо : ROUTING має обмеження. У разі дзвінків між нодами "дочірні" дзвінки не будуть фільтруватися, що може викликати розбіжність між ACD, SEC та ROUTING. Це буде виправлено до кінця місяця.

Оцініть новину:

Читайте також

Четвер Липень 2, 2020 Окі-Токі: 5 питань про SLA

Що таке SLA, відповіді на п’ять найчастіших питань про SLA сервіс Окі-Токі для внутрішніх та аутсорсингових контакт-центрів.

Детальніше
Как эффективно управлять колл-центром

Как эффективно управлять колл-центром

П'ятниця Червень 4, 2021 Кодекс героя: пам’ятка керівнику контакт-центру

Як організувати роботу, якщо ви – керівник контакт-центру, як ефективно керувати, основні прийоми та поради.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних