17.04.2023

Аутсорсинговий контакт-центр

Що таке аутсорсинговий контакт-центр: визначення, специфіка та особливості роботи, які переваги для бізнесу дає аутсорс.

Аутсорсинговий контакт-центр

Зміст

1. Що таке аутсорсинговий контакт-центр: визначення, функції та особливості роботи
2. Відмінності між аутсорсинговим контакт-центром та кол-центром: як вибрати оптимальний варіант
3. Переваги використання аутсорсингового контакт-центру для бізнесу
4. Основні види послуг, які надає аутсорсинговий контакт-центр
5. Як вибрати аутсорсинговий контакт-центр для своєї компанії: критерії вибору та оцінка якості
6. Відмінності між внутрішнім та аутсорсинговим контакт-центром: який варіант кращий для вашого бізнесу?
7. Як аутсорсинговий контакт-центр допоможе бізнесу скоротити витрати на персонал
8. Як аутсорсинговий контакт-центр сприяє збільшенню продажів та покращенню відносин із клієнтами
9. Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям знизити рівень відтоку клієнтів
10. Які вимоги мають пред’являтися до персоналу аутсорсингового контакт-центру
11. Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям скоротити час відповіді на запити клієнтів та покращити час вирішення проблем
12. Висновок

 

Що таке аутсорсинговий контакт-центр: визначення, функції та особливості роботи

Аутсорсинговий контакт-центр – це компанія, яка надає послуги з обробки дзвінків та контактів від імені своїх клієнтів. Він може бути розташований як у країні клієнта, так і за її межами. У цьому випадку йдеться про аутсорсинг послуг контакт-центру, тобто передачу їх на аутсорсинг сторонньої компанії.
Функції аутсорсингового контакт-центру включають:

 • прийом дзвінків;
 • обробку запитів та скарг;
 • підтримку клієнтів;
 • продажі та маркетингові кампанії;
 • обслуговування інтернет-ресурсів;
 • управління дзвінками та трафіком.

Як правило, аутсорсинговий контакт-центр спеціалізується на обробці вхідних та вихідних дзвінків, що дозволяє знизити навантаження на відділ продажу та клієнтське обслуговування, а також збільшити кількість дзвінків, що обробляються.
Особливості роботи аутсорсингового контакт-центру:

 • запровадження передових технологій, що збільшують ефективність роботи;
 • гнучкість у роботі з клієнтами, облік їх потреб та побажань;
 • наявність кваліфікованого персоналу, що спеціалізується на обробці дзвінків та взаємодії з клієнтами;
 • високий рівень обслуговування та професійного ставлення до роботи;
 • можливість масштабування операцій та збільшення кількості оброблюваних дзвінків.

Однією з головних переваг аутсорсингового контакт-центру є економія витрат на обладнання та навчання персоналу, оскільки компанія-клієнт несе лише витрати на обробку дзвінків та контактів. Крім того, аутсорсинговий контакт-центр має великий досвід роботи з різними типами клієнтів, що дозволяє йому надавати більш якісні послуги.

Звичайно, вибір аутсорсингового контакт-центру залежить від цілого ряду факторів, таких як розмір та потреби компанії, бюджет, вимоги до рівня обслуговування, специфіка діяльності та інші. Однак, якщо обраний контакт-центр відповідає всім вимогам, то він може суттєво покращити якість клієнтського сервісу, знизити навантаження на відділ продажу та збільшити кількість дзвінків, що обробляються, що в результаті підвищить ефективність бізнесу компанії-клієнта.

Важливо також пам’ятати, що для успішної роботи з аутсорсинговим контакт-центром необхідно забезпечити чітку та своєчасну передачу інформації, поставити чіткі цілі та очікування від сервісу, а також проводити регулярний моніторинг якості обслуговування та взаємодії з клієнтами.

Відмінності між аутсорсинговим контакт-центром та кол-центром: як вибрати оптимальний варіант

Коли справа доходить до вибору між аутсорсинговим контакт-центром та кол-центром, багато бізнесів стикаються з проблемою визначення найбільш відповідного варіанту. Обидва типи центрів пропонують послуги в галузі обробки дзвінків та управління клієнтською базою, але мають свої відмінні риси, які можуть вплинути на ваш вибір.

Щоб допомогти вам прийняти правильне рішення, ми розглянемо основні відмінності між аутсорсинговим контакт-центром та кол-центром, а також дамо практичні поради щодо вибору оптимального варіанту для вашого бізнесу.

 • Основні функції

Кол-центр переважно займається обробкою дзвінків вхідного та вихідного характеру. Він може надавати послуги з підтримки клієнтів, оформлення замовлень, проведення маркетингових досліджень, а також збору даних та обдзвону потенційних клієнтів.
Аутсорсинговий контакт-центр, крім дзвінків, може надавати послуги обробки електронної пошти, соціальних мереж, чату та SMS . Він спеціалізується на управлінні комунікаціями із клієнтами у всіх каналах зв’язку.

Система чатів Окі-Токі
Система чатів Окі-Токі
 • Технічна підтримка

Кол-центр може надавати технічну підтримку клієнтам у межах своєї компетенції, але загалом він не спеціалізується на цьому напрямі.
Аутсорсинговий контакт-центр може надавати висококваліфіковану технічну підтримку, що є основною перевагою його використання для бізнесів, що працюють в IT-сфері або в інших галузях, де потрібна кваліфікована технічна допомога.

 • Навчання та якість обслуговування

Кол-центри зазвичай навчають на конкретних скриптах спілкування з клієнтами, що дозволяє швидко навчити нових співробітників та забезпечити стандартизацію якості обслуговування. Однак це може призвести до відсутності індивідуального підходу до клієнтів, що негативно позначається на рівні задоволеності клієнтів.
Аутсорсингові контакт-центри зазвичай навчають своїх співробітників на принципах надання високоякісного сервісу та розвитку індивідуального підходу до кожного клієнта. Це може зайняти більше часу та ресурсів, але часто призводить до кращих результатів та підвищеної лояльності клієнтів.

 • Ціни

Кол-центри зазвичай пропонують нижчі ціни за свої послуги, ніж аутсорсингові контакт-центри. Однак варто враховувати, що ціна може бути не єдиним критерієм при виборі провайдера.
Аутсорсингові контакт-центри можуть надавати додаткові послуги, такі як управління соціальними мережами або обробка електронної пошти, що може підвищити вартість послуг. Крім того, ціна може залежати від рівня кваліфікації працівників, якості обслуговування та інших факторів.

 • Географічне розташування

Кол-центри зазвичай знаходяться всередині країни, що може бути важливим фактором для бізнесів, які хочуть зберегти роботу національних фахівців та забезпечити якісне обслуговування на місцевому рівні.

Аутсорсингові контакт-центри можуть бути розташовані як усередині країни, так і за її межами, що дозволяє знизити витрати на обслуговування, але може призвести до складнощів в організації роботи та зв’язку з провайдером.

Мультимовність Окі-Токі
Мультимовність Окі-Токі

На закінчення, вибір між аутсорсинговим контакт-центром і кол-центром повинен ґрунтуватися на конкретних потребах вашого бізнесу та його цілях. Розглянувши всі відмінності між ним та кол-центром, а також враховуючи особливості своєї галузі та вимоги клієнтів, ви зможете визначити оптимальний варіант провайдера.
Якщо ви шукаєте провайдера з досвідом в IT-сфері або в галузі технічної підтримки, аутсорсинговий контакт-центр може бути найкращим вибором. Якщо ж ви шукаєте більш дешевий варіант для обробки дзвінків та управління клієнтською базою, то колл-центр може підійти вам більше.
Однак, варто пам’ятати, що правильний вибір провайдера може підвищити рівень задоволеності клієнтів, покращити якість обслуговування та призвести до зростання вашого бізнесу. Тому важливо ретельно оцінити всі фактори, перш ніж ухвалити остаточне рішення.

Переваги використання аутсорсингового контакт-центру для бізнесу

Аутсорсинг контакт-центру стає дедалі популярнішим серед компаній, які хочуть оптимізувати свої бізнес-процеси. У цьому розділі ми розглянемо кілька переваг, які можуть отримати компанії за допомогою послуг аутсорсингового контакт-центру.

 • Зниження витрат на обслуговування клієнтів

Використання послуг аутсорсингового контакт-центру дозволяє компаніям знизити витрати на обслуговування клієнтів. Замість того, щоб утримувати внутрішній відділ контакт-центру, компанії можуть аутсорсувати ці функції та платити лише за реально надані послуги. Це дозволяє знизити витрати на зарплати працівників, обладнання, програмне забезпечення, оренду приміщення та інші витрати.

 • Збільшення доступності для клієнтів

Аутсорсингові контакт-центри працюють 24/7, що дозволяє клієнтам спілкуватися з представниками компанії у будь-який час дня та ночі. Це підвищує доступність та зручність для клієнтів, що може покращити загальну якість обслуговування.

 • Підвищення якості обслуговування

Компанії, що спеціалізуються на аутсорсингу контакт-центрів, можуть забезпечити більш високий рівень обслуговування, ніж компанії, які не мають спеціалізованого контакт-центру. Співробітники аутсорсингового контакт-центру проходять спеціальну підготовку, мають більше досвіду та компетенцій у сфері обслуговування клієнтів.

 • Розширення географічного охоплення

Аутсорсингові контакт-центри можуть працювати з клієнтами у різних частинах світу, що дозволяє компаніям розширити своє географічне охоплення. Це особливо важливо для компаній, які працюють у міжнародному масштабі та мають клієнтів на різних континентах.

 • Збільшення швидкості обробки дзвінків

Аутсорсингові контакт-центри використовують спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати багато процесів, таких як маршрутизація дзвінків, визначення пріоритетів, запис дзвінків тощо. Це допомагає скоротити час очікування клієнтів, прискорити процес обробки дзвінків та підвищити загальну продуктивність контакт-центру.

 • Гнучкість та масштабованість

Аутсорсинг контакт-центру дозволяє компаніям швидко масштабувати свої операції залежно від потреб бізнесу. Компанії можуть збільшувати чи зменшувати кількість операторів залежно від сезонних змін у попиті послуги, що допомагає скоротити витрати на персонал.

 • Підвищення ефективності маркетингу

Аутсорсингові контакт-центри можуть не лише обслуговувати клієнтів, а й виконувати функції маркетингу. Вони можуть збирати дані про клієнтів, аналізувати поведінку та переваги клієнтів, а також проводити маркетингові дослідження. Це допомагає компаніям покращити свою стратегію маркетингу та підвищити ефективність своїх кампаній.

Використання послуг аутсорсингового контакт-центру може допомогти компаніям скоротити витрати на обслуговування клієнтів, підвищити доступність та якість обслуговування, розширити географічне охоплення, прискорити процес обробки дзвінків, підвищити гнучкість та масштабованість бізнесу, а також підвищити ефективність маркетингу. Це може призвести до збільшення прибутку та покращення репутації компанії в очах клієнтів.

Основні види послуг, які надає аутсорсинговий контакт-центр

Аутсорсинговий контакт-центр пропонує широкий спектр послуг для обслуговування клієнтів, включаючи як традиційні операції, так і нові цифрові канали комунікації. Нижче наведено основні види послуг, які можуть надаватися аутсорсинговим контакт-центром:

 • Вхідні дзвінки : Аутсорсинговий контакт-центр може приймати вхідні дзвінки від клієнтів та обробляти запити. Оператори контакт-центру можуть надавати технічну підтримку, консультаційні послуги, обробляти замовлення, вирішувати проблеми, пов’язані з продуктами та послугами.
 • Вихідні дзвінки: Аутсорсинговий контакт-центр може здійснювати вихідні дзвінки для маркетингу, продажу та підтримки клієнтів. Це можуть бути дзвінки для опитувань задоволеності клієнтів, пропозиції про нові продукти та послуги, а також сповіщення про зміни в умовах контракту.
 • Email та чат: Аутсорсинговий контакт-центр може надавати послуги з обробки електронної пошти та чату для клієнтів. Це може включати відповіді на запитання, допомогу в оформленні замовлень та підтримку технічних питань.
 • Управління соціальними мережами: Контакт-центр може допомогти компанії керувати своїми профілями в соціальних мережах, вирішувати проблеми клієнтів та відповідати на їхні запитання.
 • Обробка замовлень: Аутсорсинговий контакт-центр може обробляти замовлення від клієнтів та стежити за їх виконанням. Оператори можуть допомогти клієнтам оформити замовлення, змінити або скасувати замовлення, а також відповісти на запитання щодо статусу замовлення.
 • Технічна підтримка: Контакт-центр може надавати технічну підтримку клієнтам, допомагаючи вирішувати проблеми з продуктами або послугами. Це може включати як віддалену підтримку, і навчання клієнтів.
 • Аналітика та звітність: Аутсорсинговий контакт-центр може надавати аналітичні та звітні послуги, які допомагають клієнтам розуміти їхні бізнес-процеси та приймати управлінські рішення. Це може включати аналіз даних про клієнтів та продукти, аналіз якості обслуговування, а також моніторинг продуктивності операторів контакт-центру.
Рапорт про роботу операторів
Рапорт про роботу операторів
 • Мультимовна підтримка: Аутсорсинговий контакт-центр може надавати послуги кількома мовами, що дозволяє компаніям обслуговувати клієнтів у різних регіонах та країнах. Оператори можуть говорити мовою клієнта та забезпечувати високий рівень обслуговування відповідно до культурних особливостей клієнта.
 • Навчання операторів: Аутсорсинговий контакт-центр може забезпечувати навчання операторів контакт-центру, щоб вони могли надавати якісну та професійну підтримку клієнтам. Це може включати навчання технічним навичкам, навчання з продажу, навчання управлінню конфліктами тощо.
 • Автоматизація та оптимізація процесів: Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям автоматизувати та оптимізувати свої процеси, що дозволяє збільшити ефективність та знизити витрати. Це може включати автоматичну маршрутизацію викликів, автоматичне розпізнавання мови, вирішення проблем за допомогою штучного інтелекту та багато іншого.
Автооператор Окі-Токі
Автооператор Окі-Токі
 • Управління відносинами з клієнтами (CRM): Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям керувати відносинами з клієнтами за допомогою спеціалізованих систем управління відносинами з клієнтами (CRM). Оператори можуть стежити за історією спілкування з клієнтом, керувати запитами та скаргами, а також покращувати взаємодію з клієнтами.

Кожен аутсорсинговий контакт-центр може пропонувати свій унікальний набір послуг залежно від потреб клієнта. Компанії можуть вибирати певні послуги або пакети послуг, які відповідають їхнім бізнес-потребам та бюджету. Важливо вибирати надійного партнера, який може забезпечити якісне обслуговування та покращити досвід клієнтів.
Наприклад, одним із завдань контакт-центру може бути оптимізація часу очікування клієнтів у черзі на дзвінок. Для цього оператори можуть використовувати аналітику, щоб визначити піковий годинник та знайти способи зменшення часу очікування. Також контакт-центр може надати клієнтам можливість залишити зворотний дзвінок або надіслати запит через електронну пошту або чат.

Рапорт: пік дзвінків та час очікування
Рапорт: пік дзвінків та час очікування

Ще одним прикладом може бути керування відносинами з клієнтами через CRM-систему. Контакт-центр може допомогти клієнтам із запитами щодо обслуговування або продуктами та використовувати ці дані для покращення взаємодії з клієнтами в майбутньому.
Зрештою, контакт-центр може надавати послуги з моніторингу соціальних мереж та своєчасного реагування на скарги чи проблеми клієнтів, що допоможе зберегти позитивний імідж компанії.
Загалом, аутсорсинговий контакт-центр може надавати комплексні послуги для покращення якості обслуговування клієнтів та підвищення рівня задоволеності клієнтів. Вибір правильного контакт-центру може мати важливе значення для успіху бізнесу, тому важливо звертатися до перевірених та якісних провайдерів послуг.

Як вибрати аутсорсинговий контакт-центр для своєї компанії: критерії вибору та оцінка якості

Аутсорсинговий контакт-центр – це важливий елемент успішного бізнесу. Він надає можливість компаніям сфокусуватися на своїй основній діяльності, переклавши на професіоналів рутинні завдання обслуговування клієнтів. Однак вибір правильного контакт-центру може стати непростим завданням. У цьому блоці ми розглянемо критерії вибору аутсорсингового контакт-центру та методи оцінки його якості.

 • Географія

Перший і дуже важливий критерій – це місцезнаходження контакт-центру. Контакт-центр повинен знаходитись у місці, де досить висока кваліфікація персоналу, доступ до кваліфікованих кадрів та низька вартість життя. Це забезпечить компанії доступ до висококваліфікованих співробітників, які зможуть обслуговувати клієнтів на вищому рівні, знизивши витрати на утримання контакт-центру.

 • Кваліфікація співробітників

Другий критерій – це кваліфікація співробітників контакт-центру. Співробітники повинні мати високу кваліфікацію та досвід роботи з клієнтами. Контакт-центр повинен надавати докладну інформацію про своїх співробітників, включаючи їх досвід роботи та кваліфікацію, а також проводити тестування та навчання нових співробітників перед тим, як вони розпочнуть роботу.

 • Технології

Третій критерій – це технології, що використовуються контакт-центром. Контакт-центр повинен використовувати сучасні технології, які забезпечують високу якість обслуговування клієнтів, а також ефективну та зручну роботу для працівників. Технології можуть включати автоматизацію роботи операторів, системи управління дзвінками та звітності, а також інтеграцію з іншими системами.

 • Досвід роботи

Четвертий критерій – це досвід роботи контакт-центру. Компанія має дослідити досвід роботи контакт-центру, у тому числі час на ринку, досвід роботи з клієнтами в тій же галузі, що й у компанії-замовника, а також рейтинги та відгуки від інших клієнтів контакт-центру. Це допоможе компанії зрозуміти, наскільки успішно контакт-центр обслуговує своїх клієнтів і на який рівень якості можна очікувати.

 • Гнучкість

П’ятий критерій – це гнучкість контакт-центру. Контакт-центр повинен мати гнучку систему тарифів, що дозволяє компанії-замовнику вибирати потрібний рівень обслуговування та не переплачувати за послуги, що не використовуються. Крім того, контакт-центр повинен бути готовий до адаптації до змін у бізнес-процесах компанії-замовника, наприклад, до змін серед клієнтів або видів обслуговування.

 • Рівень сервісу

Шостий критерій – це рівень сервісу, що надається контакт-центром. Контакт-центр повинен мати високий рівень сервісу та забезпечувати зворотний зв’язок із клієнтами. Важливо також переконатися, що контакт-центр надає послуги кількома мовами, якщо компанія працює з міжнародною клієнтською базою.

 • Вартість

Сьомий критерій – це вартість послуг контакт-центру. Контакт-центр має запропонувати розумні тарифи та додаткові послуги. Важливо розуміти, що дешевший контакт-центр може забезпечити високої якості обслуговування клієнтів, і навіть мати досвіду у цій галузі. Необхідно оцінити співвідношення ціни та якості послуг.

Оцінка якості аутсорсингового контакт-центру

Крім критеріїв вибору, не менш важливо оцінити якість послуг, що надаються контакт-центром. Наступні пункти допоможуть оцінити якість роботи контакт-центру:

 • Швидкість відповіді та час очікування

Швидкість відповіді та час очікування – це основні показники якості роботи контакт-центру. Контакт-центр повинен забезпечувати швидку та ефективну відповідь на дзвінки та запити клієнтів. Час очікування має бути мінімальним, щоб клієнти не відчували роздратування та не відволікалися від своїх справ.

Швидкість відповіді та час очікування у Журналі дзвінків
Швидкість відповіді та час очікування у Журналі дзвінків
 • Якість обслуговування

Контакт-центр повинен надавати високу якість обслуговування клієнтів, включаючи якість звуку, зрозумілість мови, а також ввічливість та професіоналізм операторів. Крім того, контакт-центр має бути готовим вирішувати проблеми та конфлікти, пов’язані з обслуговуванням клієнтів.

 • Ефективність роботи

Контакт-центр повинен бути ефективним у своїй роботі та не витрачати час клієнтів на зайві дії, такі як повторний запит інформації або надсилання дзвінка між різними операторами. Також контакт-центр повинен забезпечувати своєчасну та точну обробку даних клієнтів.

 • Звітність

Контакт-центр повинен надавати інформацію про роботу та ефективність своїх послуг. Важливо оцінити кількість та якість звітів, а також їхню повноту та точність.

Звіти Окі-Токі
Звіти Окі-Токі
 • Зворотній зв’язок

Контакт-центр повинен надавати зворотний зв’язок про роботу та якість своїх послуг. Важливо переконатися, що контакт-центр готовий приймати зворотний зв’язок від клієнтів та вживати заходів для покращення якості своїх послуг.
Вибір аутсорсингового контакт-центру може бути складним завданням. Однак, правильно вибраний контакт-центр може значно підвищити якість обслуговування клієнтів та оптимізувати бізнес-процеси компанії. Керуючись критеріями вибору та методами оцінки якості роботи контакт-центру, компанія може вибрати найбільш відповідного партнера для своїх потреб.

Відмінності між внутрішнім та аутсорсинговим контакт-центром: який варіант кращий для вашого бізнесу?

Контакт-центр є ключовим елементом для бізнесу, який дозволяє надавати високоякісний сервіс клієнтам та утримувати їх. Відмінності між внутрішнім та аутсорсинговим контакт-центром пов’язані з тим, як вони організують свою роботу та який підхід використовують для вирішення завдань.
Внутрішній контакт-центр знаходиться всередині компанії та керується її співробітниками. Цей підхід дозволяє компанії контролювати процес роботи та зберігати конфіденційність даних. Крім того, внутрішній контакт-центр може швидко реагувати на зміни у бізнес-процесах та вносити відповідні коригування.
Однак, внутрішній контакт-центр вимагає значних витрат на навчання та підготовку персоналу, на купівлю обладнання та програмного забезпечення, а також на його обслуговування та оновлення. Крім того, якщо кількість дзвінків невелика, внутрішній контакт-центр може стати ресурсом, що не використовується, для компанії.
Аутсорсинговий контакт-центр , з іншого боку, знаходиться за межами компанії та працює на послугах сторонніх організацій. Він дозволяє компанії знизити витрати на навчання персоналу та обладнання, а також скоротити витрати на його обслуговування та оновлення. Крім того, аутсорсинговий контакт-центр може бути гнучкішим і масштабованим, що дозволяє компанії швидко адаптуватися до змін в обсязі дзвінків.
Однак, при використанні аутсорсингового контакт-центру компанія втрачає контроль над процесом роботи і не може гарантувати збереження конфіденційної інформації. Крім того, робота з аутсорсинговим контакт-центром може не відповідати корпоративним стандартам та вимогам, а також вимагати додаткових витрат на погодження та угоди з аутсорсинговим партнером.
Тому, при виборі між внутрішнім та аутсорсинговим контакт-центром необхідно враховувати особливості та потреби бізнесу. Якщо компанія має великий обсяг дзвінків і бажає контролювати процес роботи та збереження даних, то внутрішній контакт-центр може бути найкращим варіантом. Якщо ж компанія працює у сфері, де обсяг дзвінків невеликий і потрібна гнучкість та економія коштів, то аутсорсинговий контакт-центр може бути кращим.
Крім того, при виборі аутсорсингового контакт-центру необхідно враховувати репутацію та досвід партнера, його технічні можливості, рівень обслуговування та гнучкість у роботі.
Незалежно від вибору, необхідно приділяти увагу навчанню персоналу та покращенню якості обслуговування, щоб підвищити задоволеність клієнтів та зміцнити імідж компанії.
Прикладами успішної роботи внутрішнього контакт-центру є компанії Amazon та Apple, які надають високоякісний сервіс та контролюють процес роботи. Прикладами успішної роботи аутсорсингового контакт-центру є компанії Teleperformance та Alorica, які надають гнучкість та економію коштів для своїх клієнтів.
У результаті, вибір між внутрішнім та аутсорсинговим контакт-центром залежить від особливостей бізнесу та його потреб. Компанія має уважно оцінити свої можливості та вибрати найбільш підходящий варіант, щоб забезпечити високоякісний сервіс та задоволеність клієнтів.

Роль аутсорсингового контакт-центру у покращенні якості обслуговування клієнтів

Аутсорсинговий контакт-центр відіграє важливу роль у покращенні якості обслуговування клієнтів. У цьому блоці ми розглянемо кілька аспектів, чому компанії все частіше звертаються до послуг аутсорсингових контакт-центрів та як вони допомагають покращити якість обслуговування клієнтів.

 • Скорочення часу відповіді та обробки звернень.

Одна з головних переваг аутсорсингу контакт-центрів полягає в тому, що вони здатні скоротити час відповіді та обробки звернень. Внутрішні колл-центри та контакт-центри можуть зіткнутися з проблемою перевантаженості, особливо у періоди пікового навантаження. Аутсорсингові контакт-центри мають більше ресурсів та досвіду, щоб справлятися з великим обсягом дзвінків, електронних листів та інших видів звернень. Швидше реагування на запити клієнтів дозволяє покращити загальну якість обслуговування та підвищити задоволеність клієнтів.

 • Поліпшення кваліфікації операторів.

Оператори контакт-центрів є ключовим елементом обслуговування клієнтів. Аутсорсингові контакт-центри мають можливість залучати та навчати найкращих фахівців у галузі клієнтського сервісу. Більш кваліфіковані оператори можуть швидше та ефективніше вирішувати проблеми клієнтів, що покращує якість обслуговування та знижує кількість скарг та незадоволених клієнтів.

 • Використання сучасних технологій.

Аутсорсингові контакт-центри мають сучасні технології та інструменти, які можуть допомогти у підвищенні якості обслуговування клієнтів. Наприклад, автоматичні системи маршрутизації дзвінків та звернень, моніторинг та аналіз якості обслуговування, використання штучного інтелекту та машинного навчання для оптимізації процесів обслуговування та надання персоналізованих послуг клієнтам.

 • Зниження витрат за обслуговування клієнтів.

Аутсорсинг контакт-центру може знизити витрати на обслуговування клієнтів, оскільки компанія не витрачає гроші на навчання персоналу, купівлю обладнання та програмного забезпечення, а також на утримання та підтримку інфраструктури. Натомість компанія оплачує лише послуги контакт-центру, що дозволяє їй заощадити гроші, які можна вкласти в інші проекти та покращення бізнесу.

 • Розширення географії обслуговування.

Аутсорсингові контакт-центри можуть обслуговувати клієнтів із різних географічних регіонів, що дозволяє розширити географію обслуговування та покращити доступність послуг для клієнтів. Крім того, наявність кількох контакт-центрів у різних частинах світу дозволяє забезпечити цілодобове обслуговування, що у свою чергу збільшує зручність та рівень задоволеності клієнтів.

 • Поліпшення аналітики та звітності.

Аутсорсингові контакт-центри мають більш розвинені інструменти аналітики та звітності, які дозволяють компаніям більш ефективно відслідковувати та аналізувати результати своєї діяльності в галузі клієнтського сервісу. Це може включати звіти про час очікування дзвінка, тривалість розмови, кількість звернень та інші параметри, які можуть бути використані для визначення проблем та покращення якості обслуговування.

Рапорт показників ефективності
Рапорт показників ефективності

Аутсорсингові контакт-центри відіграють важливу роль у покращенні якості обслуговування клієнтів. Вони дозволяють скоротити час відповіді та обробки звернень, підвищити кваліфікацію операторів, використовувати сучасні технології, знизити витрати на обслуговування клієнтів, розширити географію обслуговування та покращити аналітику та звітність. Рішення про використання послуг аутсорсингового контакт-центру має бути зваженим та ґрунтуватися на конкретних потребах

Як аутсорсинговий контакт-центр допоможе бізнесу скоротити витрати на персонал

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти бізнесу скоротити витрати на персонал шляхом використання економічної ефективності. У цьому блоці статті ми розберемося, як саме аутсорсинг може допомогти вашому бізнесу зменшити витрати на персонал.

 • Зниження витрат на найм та навчання персоналу

Коли компанія вирішує організувати власний контакт-центр, їй необхідно наймати та навчати персонал. Це може бути дуже витратним та часом витратним процесом. Аутсорсинг контакт-центру дозволяє зменшити ці витрати, оскільки аутсорсингова компанія вже має своїх кваліфікованих співробітників, які готові до роботи.

 • Зменшення операційних витрат

Створення власного контакт-центру також пов’язане з операційними витратами. Це може включати витрати на обладнання, програмне забезпечення, комунікаційні системи, оренду приміщення і т.д. Аутсорсинг контакт-центру дозволяє уникнути цих витрат та заощадити значні кошти.

 • Оптимізація використання ресурсів

Аутсорсинг контакт-центру також дозволяє бізнесу оптимізувати використання своїх ресурсів. Замість того, щоб витратити час і гроші на створення та управління контакт-центром, компанія може зосередити свої зусилля на своїй основній діяльності. Це дозволяє бізнесу сфокусуватися на своїх ключових завданнях та ефективно використати свої ресурси.

 • Гнучкість та масштабованість

Аутсорсинг контакт-центру також забезпечує гнучкість та масштабованість. Аутсорсингова компанія може надати бізнесу необхідну кількість операторів, коли це необхідно, та зменшити їх кількість, коли цього вимагає ситуація. Це дозволяє бізнесу швидко адаптуватися до умов, що змінюються, і підвищити ефективність використання своїх ресурсів.
Приклад із реальної практики:

Компанія ABC вирішила створити свій власний контакт-центр для обслуговування клієнтів, проте зіткнулася з великими витратами на найм та навчання персоналу, купівлю обладнання та програмного забезпечення, а також на оренду приміщення. Крім того, компанія зіштовхнулася з проблемами в управлінні контакт-центром та не змогла ефективно використати свої ресурси. В результаті, компанія витратила багато часу та грошей на створення та управління контакт-центром, що відволікало її від основної діяльності.

Пізніше компанія ABC вирішила звернутися до аутсорсингового контакт-центру, який надав кваліфікованих операторів, необхідне обладнання та програмне забезпечення, а також керував контакт-центром. Завдяки аутсорсингу компанія змогла заощадити багато часу і грошей, а також зосередитися на своїх ключових завданнях. Крім того, аутсорсинговий контакт-центр був гнучким і масштабованим, що дозволило компанії швидко адаптуватися до умов, що змінюються, і поліпшити ефективність використання своїх ресурсів.
Отже, аутсорсинговий контакт-центр може допомогти бізнесу скоротити витрати на персонал, надаючи кваліфікованих операторів, економічно ефективне рішення, гнучкість та масштабованість, а також оптимізацію використання ресурсів. Перед тим, як ухвалити рішення про створення власного контакт-центру, компанії повинні звернути увагу на всі переваги аутсорсингу, щоб ухвалити правильне рішення та заощадити значні кошти.

Як аутсорсинговий контакт-центр сприяє збільшенню продажів та покращенню відносин із клієнтами

Аутсорсинговий контакт-центр є одним із найбільш ефективних способів збільшення продажів та покращення відносин з клієнтами. У цьому блоці ми розглянемо, як саме аутсорсинговий контакт-центр сприяє досягненню цих цілей.

Збільшення продажів

Аутсорсинговий контакт-центр може збільшити продаж завдяки наступним факторам:

 • Компетентність операторів. Оператори аутсорсингових контакт-центрів проходять навчання та тренування, що дозволяє їм ефективно продавати продукти та послуги. Вони також знайомі з найкращими практиками продажів і можуть застосовувати їх для підвищення ефективності роботи.
 • Велика швидкість відповіді. Аутсорсингові контакт-центри зазвичай мають велику потужність і можуть швидко відповідати на запити клієнтів, що збільшує можливість продажу.
 • Велике охоплення. Аутсорсингові контакт-центри можуть працювати цілодобово і різними мовами, що дозволяє досягти більшої кількості потенційних клієнтів.

Приклад: Компанія X найняла аутсорсинговий контакт-центр, щоб обробляти свої дзвінки та збільшити обсяг продажу. За перший місяць роботи аутсорсингового контакт-центру компанія X збільшила обсяги продажів на 20%.

 • Поліпшення відносин із клієнтами

Аутсорсинговий контакт-центр може покращити відносини з клієнтами завдяки наступним факторам:

 • Велика доступність. Аутсорсингові контакт-центри можуть працювати 24/7, що дозволяє клієнтам зв’язатися з ними у будь-який час дня та ночі.
 • Професійне обслуговування. Оператори аутсорсингових контакт-центрів проходять навчання та тренування, що дозволяє їм обслуговувати клієнтів на професійному рівні та задовольняти їхні потреби.
 • Підвищення задоволеності клієнтів.Аутсорсингові контакт-центри можуть працювати на основі методології Net Promoter Score (NPS), яка дозволяє вимірювати задоволеність клієнтів та покращувати їхній досвід взаємодії з компанією. Опитування клієнтів, які проводяться аутсорсинговим контакт-центром, дозволяють виявити проблеми та недоліки в роботі компанії та покращити якість обслуговування.

Приклад: Компанія Y винайняла аутсорсинговий контакт-центр, щоб покращити відносини з клієнтами. Завдяки використанню методології NPS та проведенню опитувань клієнтів, компанія Y покращила задоволеність клієнтів на 25% та скоротила кількість скарг на якість обслуговування вдвічі.
В результаті, аутсорсинговий контакт-центр сприяє збільшенню продажів та покращенню відносин з клієнтами завдяки професійному обслуговуванню, великій доступності та високій швидкості відповіді на запити клієнтів. Він також може використовувати методологію NPS для вимірювання задоволеності клієнтів та покращення їхнього досвіду взаємодії з компанією. Компанії, які обирають аутсорсинговий контакт-центр, можуть отримати значні переваги у своїй роботі та покращити свої бізнес-показники.

Переваги використання хмарних технологій в аутсорсинговому контакт-центрі

Хмарні технології є відмінним рішенням для контакт-центрів , які хочуть покращити свою продуктивність та знизити витрати. Ось деякі з головних переваг використання хмарних технологій в аутсорсинговому контакт-центрі:

 • Гнучкість та масштабованість

Хмарні технології дозволяють легко масштабувати і змінювати розміри вашої інфраструктури відповідно до потреб вашого бізнесу, що змінюються. Ви можете швидко нарощувати або зменшувати кількість агентів, що підключаються до контакт-центру, залежно від зміни об’єму обробки дзвінків.

 • Зменшення витрат

З використанням хмарних технологій ви можете уникнути додаткових витрат на придбання, оновлення та підтримку апаратного та програмного забезпечення. Ви також можете заощадити гроші, не сплачуючи за послуги, які вам не потрібні на даний момент.

 • Поліпшення доступності

Хмарні технології дозволяють агентам працювати з будь-якої точки світу. Це покращує доступність контакт-центру для клієнтів, особливо у випадках, коли контакт-центр працює в іншій годинній зоні.

 • Поліпшення гнучкості та продуктивності

Хмарні технології також покращують гнучкість та продуктивність агентів. Агенти можуть працювати з будь-якої точки світу, використовуючи будь-який пристрій. Це дозволяє агентам бути більш гнучкими та ефективними, покращуючи якість обслуговування клієнтів.

 • Безпека

Хмарні технології забезпечують безпеку даних, зберігаючи їх на віддалених серверах. Ви можете бути впевнені, що дані вашого контакт-центру знаходяться в безпеці та захищені від несанкціонованого доступу.
Приклад із реальної практики: Компанія XYZ вирішила використовувати хмарні технології для свого аутсорсингового контакт-центру та змогла значно скоротити витрати. Вони більше не потрібні були купувати та підтримувати додаткове обладнання та програмне забезпечення, що знизило їх витрати на IT-інфраструктуру. Вони також змогли легко масштабувати свою інфраструктуру, додаючи нових агентів залежно від зміни потреб бізнесу, а також підвищили якість обслуговування клієнтів завдяки покращеній доступності та продуктивності агентів.
Крім того, компанія XYZ удосконалила безпеку свого контакт-центру, використовуючи хмарні технології, які надають захист від несанкціонованого доступу та забезпечують безпечне зберігання даних на віддалених серверах.

Коротко кажучи, використання хмарних технологій може суттєво покращити роботу аутсорсингового контакт-центру, забезпечуючи гнучкість та масштабованість, зменшення витрат, покращення доступності, гнучкості та продуктивності агентів, а також підвищення безпеки даних. Якщо ви хочете підвищити ефективність контактного центру, зверніться до хмарних технологій і почніть використовувати їх вже сьогодні!

Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям працювати з клієнтами з різних країн та культур

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям ефективно працювати з клієнтами з різних країн та культур за рахунок таких факторів:

 • Мультимовність. Аутсорсингові контакт-центри забезпечують підтримку різними мовами, що дозволяє компаніям спілкуватися з клієнтами їхньою рідною мовою та усувати мовні бар’єри. Наявність перекладачів та мультимовних співробітників в аутсорсинговому контакт-центрі дозволяє швидко та якісно обробляти запити різними мовами та забезпечувати якісне обслуговування клієнтів.
 • Знання культурних особливостей. Компанії, що працюють з клієнтами з різних країн та культур, повинні враховувати безліч нюансів, пов’язаних із культурними відмінностями та особливостями поведінки клієнтів. Аутсорсинговий контакт-центр, що має досвід роботи з клієнтами з різних країн, може допомогти компанії розібратися в культурних особливостях та навчитися ефективно взаємодіяти з клієнтами з різних країн та культур.
 • Гнучкість та масштабованість. Аутсорсинговий контакт-центр дозволяє компаніям гнучко реагувати на зміни попиту та масштабувати роботу залежно від потреб клієнтів. Наявність широкої бази співробітників, що працюють на віддаленій основі, дозволяє швидко нарощувати кількість співробітників і забезпечувати якісне обслуговування клієнтів у різних часових поясах.
 • Скорочення витрат. Аутсорсинговий контакт-центр дозволяє компаніям скоротити витрати на обслуговування клієнтів за рахунок оптимізації процесів та зменшення навантаження на власний персонал. Крім того, зниження витрат на обслуговування клієнтів може бути досягнуто за рахунок використання масштабованих хмарних рішень, які дозволяють оптимізувати витрати на обладнання та програмне забезпечення.

Конкретні приклади успішної роботи аутсорсингових контакт-центрів у роботі з клієнтами з різних країн та культур підтверджують ефективність цього підходу. Наприклад, Airbnb успішно співпрацює з аутсорсинговими контакт-центрами в різних країнах, щоб забезпечувати підтримку різними мовами та враховувати культурні особливості при роботі з клієнтами.

Іншим прикладом є компанія TransferWise, яка працює з аутсорсинговими контакт-центрами в різних країнах, щоб забезпечувати підтримку на багатьох мовах та надавати клієнтам можливість спілкуватися зі співробітниками рідною мовою. Такий підхід дозволяє компанії ефективно працювати з клієнтами з різних країн та культур, забезпечуючи високу якість обслуговування.

Ще одним прикладом є компанія Shopify, яка співпрацює з аутсорсинговими контакт-центрами в різних країнах, щоб забезпечувати підтримку різними мовами та враховувати культурні відмінності. Завдяки такому підходу компанія успішно працює з клієнтами з різних країн та культур, забезпечуючи високу якість обслуговування.

Використання аутсорсингових контакт-центрів дозволяє компаніям ефективно працювати з клієнтами з різних країн та культур, забезпечуючи високу якість обслуговування та враховуючи безліч факторів, пов’язаних із культурними та мовними відмінностями. Компанії можуть використовувати досвід та знання аутсорсингових контакт-центрів для оптимізації процесів та зниження витрат на обслуговування клієнтів, що допоможе їм стати більш конкурентоспроможними на світовому ринку.

Які типові проблеми виникають при роботі з аутсорсинговим контакт-центром та як їх можна вирішити

При роботі з аутсорсинговим контакт-центром виникають типові проблеми, які можуть стати серйозною перешкодою для досягнення успіху в бізнесі. Нижче наведено деякі з цих проблем та способи їх вирішення.

 • Недостатня якість обслуговування клієнтів. Однією з головних проблем, що виникають під час роботи з аутсорсинговим контакт-центром, є низька якість обслуговування клієнтів. Причиною цього може бути непідготовленість операторів контакт-центру, відсутність доступу до необхідної інформації та технологічні проблеми. Для вирішення цієї проблеми необхідно встановити критерії якості обслуговування, проводити регулярний моніторинг роботи контакт-центру та забезпечувати навчання операторів.
 • Затримки обробки дзвінків. Час відповіді на дзвінок – один із найважливіших показників роботи контакт-центру. Затримки обробки дзвінків можуть призвести до втрати клієнтів і зниження рівня задоволеності. Для вирішення цієї проблеми необхідно забезпечувати достатню кількість операторів у контакт-центрі, проводити моніторинг часу відповіді на дзвінки та встановлювати цілі щодо підвищення ефективності роботи.
 • Проблеми із мовою. Аутсорсинг контакт-центру може спричинити проблеми з мовою, особливо якщо аутсорсинг проводиться в іншу країну. Оператори контакт-центру можуть мати обмежений словниковий запас і розуміти нюанси мови клієнта. Для вирішення цієї проблеми необхідно забезпечувати навчання операторів мови клієнта, використовувати технології машинного перекладу та встановлювати чіткі стандарти спілкування.
 • Проблеми з інформаційними технологіями. Робота контакт-центру неможлива без використання сучасних інформаційних технологій. Проблеми з програмним забезпеченням, мережевими з’єднаннями та обладнанням можуть серйозно знизити ефективність роботи контакт-центру. Для вирішення проблем з інформаційними технологіями необхідно проводити регулярне технічне обслуговування та оновлення програмного забезпечення та обладнання, використовувати системи моніторингу та управління якістю та вирішувати проблеми мережного підключення за допомогою професійних IT-фахівців.
 • Невідповідність стандартам та вимогам клієнтів. Кожен клієнт має свої унікальні вимоги та очікування від роботи контакт-центру. Невідповідність цим вимогам може призвести до втрати клієнтів та погіршення репутації компанії. Для вирішення цієї проблеми необхідно встановлювати чіткі стандарти обслуговування клієнтів, проводити моніторинг задоволеності клієнтів та аналізувати дані для покращення якості роботи контакт-центру.
 • Проблеми з конфіденційністю та безпекою. Контакт-центри обробляють велику кількість конфіденційної інформації, включаючи персональні дані клієнтів та дані про платежі. Проблеми з конфіденційністю та безпекою можуть призвести до витоку даних та серйозних юридичних проблем. Для вирішення цієї проблеми необхідно забезпечувати високий рівень безпеки даних, використовувати шифрування та інші методи захисту інформації, а також проводити навчання операторів та персоналу контакт-центру з питань безпеки та конфіденційності даних.


Загалом при роботі з аутсорсинговим контакт-центром можливі різні проблеми, але вони можуть бути успішно вирішені за допомогою правильної організації роботи контакт-центру, навчання персоналу, використання сучасних технологій та контролю якості роботи.

Специфіка роботи аутсорсингового контакт-центру у різних галузях бізнесу

Аутсорсингові контакт-центри – це центри, які спеціалізуються на наданні послуг обробки дзвінків, електронних листів, чатів, інших форм зв’язку та взаємодії з клієнтами. Вони можуть бути використані у різних галузях бізнесу, і кожна галузь має свої специфічні особливості роботи контакт-центру.

 • Банківська сфера

У банківській сфері аутсорсинговий контакт-центр є невід’ємною частиною обслуговування клієнтів. Контакт-центр обробляє великий обсяг дзвінків від клієнтів з різними питаннями, починаючи від простих операцій із банківських карток і закінчуючи складними фінансовими операціями. Співробітники контакт-центру мають бути добре знайомі з продуктами та послугами, що надаються банком, а також мати знання з юридичної сторони роботи банку.

 • Телекомунікаційна сфера

У телекомунікаційній сфері контакт-центр відіграє ключову роль у наданні послуг, а також у забезпеченні зв’язку з клієнтами. Контакт-центри можуть обробляти дзвінки та повідомлення клієнтів зі скаргами на якість послуг, вимагати інформацію про нові продукти, а також здійснювати технічну підтримку. Робота контакт-центру у цій сфері вимагає від співробітників гарної технічної підготовки та розуміння особливостей роботи мереж зв’язку.

 • Рітейл

У роздрібній торгівлі контакт-центри відіграють важливу роль у зв’язку з клієнтами, вони можуть обробляти дзвінки та повідомлення клієнтів зі скаргами на якість товарів, приймати замовлення та надавати консультації. Контакт-центр повинен мати гарне знання продуктів та послуг, що надаються магазином, а також мати доступ до актуальної інформації щодо наявності товарів на складі.

 • Медицина

У медичній сфері контакт-центри використовуються для обробки дзвінків від пацієнтів, організації запису на прийом та консультацій, а також для забезпечення швидкої реакції на запити клієнтів у разі виникнення невідкладних медичних ситуацій. Співробітники контакт-центру повинні мати хороші знання в галузі медицини та медичного обладнання, а також мати високий рівень емпатії та розуміння потреб пацієнтів.

 • Туризм

У сфері туризму контакт-центри використовуються для надання інформації про туристичні послуги, бронювання квитків та готелів, а також для вирішення питань та проблем під час подорожі. Співробітники контакт-центру повинні бути уважними до деталей та мати гарне знання туристичних напрямків та послуг.
Важливо відзначити, що кожна галузь має свої сленгові терміни та загальноприйняті поняття, які використовуються у роботі контакт-центру. Для забезпечення ефективної роботи аутсорсингового контакт-центру в різних галузях бізнесу необхідно, щоб співробітники контакт-центру були добре навчені та мали глибоке розуміння специфіки роботи у конкретній галузі.

Насамкінець, щоб забезпечити ефективну роботу аутсорсингового контакт-центру в різних галузях бізнесу, необхідно враховувати специфічні особливості кожної галузі та забезпечувати високий рівень підготовки співробітників контакт-центру. Тільки тоді можна забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів, задоволеність клієнтів та підвищення ефективності бізнесу.

Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям знизити рівень відтоку клієнтів

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям знизити рівень відтоку клієнтів. Це можливо завдяки низці переваг, які надає аутсорсинг:

 • 24/7 підтримка: аутсорсингові контакт-центри працюють цілодобово, що означає, що компанії можуть забезпечити своїх клієнтів цілодобовою підтримкою, що може призвести до зниження рівня відтоку клієнтів.
 • Скорочення часу очікування: тривале очікування відповіді на питання або вирішення проблеми є однією з основних причин невдоволення клієнтів і може призвести до відтоку. Аутсорсингові контакт-центри надають клієнтам швидкий доступ до підтримки, що скорочує час очікування та збільшує задоволеність клієнтів.
 • Економія на витратах: наймання, навчання та зміст власного контакт-центру може бути дуже дорогим для компаній. Аутсорсинг контакт-центру може значно зменшити витрати, особливо для малих та середніх компаній.
 • Підвищення якості обслуговування: аутсорсингові контакт-центри спеціалізуються на наданні послуг підтримки та мають досвідчених співробітників, які можуть надати високоякісне обслуговування. Це може призвести до покращення іміджу компанії та підвищення лояльності клієнтів.

Приклад: Компанія “XYZ” вирішила аутсорсити свій контакт-центр, і це призвело до зниження рівня відтоку клієнтів на 30%. Аутсорсинг дозволив компанії забезпечити цілодобову підтримку, скоротити час очікування та підвищити якість обслуговування, що призвело до підвищення лояльності клієнтів.
Кейс: Компанія “ABC” скоротила витрати на контакт-центр на 50%, аутсорсивши його. Це дозволило компанії інвестувати кошти в інші галузі бізнесу та одночасно надати високоякісний сервіс клієнтам.
Наприкінці, аутсорсинг контакт-центру – це вигідне рішення для компаній, які хочуть покращити рівень обслуговування своїх клієнтів, скоротити витрати та знизити рівень відтоку клієнтів. Однак, при виборі аутсорсингового контакт-центру, компанії повинні переконатися, що обраний контакт-центр відповідає їх вимогам, має досвідчених співробітників та має необхідні технології для забезпечення високоякісного обслуговування клієнтів.
Також варто враховувати, що аутсорсинг контакт-центру не повинен замінювати внутрішні зусилля компанії в галузі покращення сервісу та управління клієнтським досвідом. Компанії повинні працювати над постійним покращенням своїх продуктів та послуг, а також над покращенням процесів, пов’язаних з обслуговуванням клієнтів, щоб скоротити ймовірність відтоку клієнтів у майбутньому.
Використання аутсорсингових контакт-центрів є невід’ємною частиною сучасного бізнесу, особливо для компаній, які хочуть бути конкурентоспроможними та успішними на ринку. З урахуванням вищезгаданих переваг та практичних прикладів, компанії можуть ухвалити рішення про аутсорсинг свого контакт-центру та підвищити рівень обслуговування своїх клієнтів.

Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям покращити свою репутацію та збільшити лояльність клієнтів

Аутсорсинговий контакт-центр є ефективним інструментом для покращення репутації компанії та збільшення лояльності клієнтів. Контакт-центри, що працюють в рамках аутсорсингу, надають послуги з обробки вхідних та вихідних дзвінків, чатів та електронної пошти від імені компанії. Ось кілька способів, якими аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям покращити свою репутацію та збільшити лояльність клієнтів.

 • Поліпшення якості обслуговування клієнтів

Контакт-центри, що працюють в рамках аутсорсингу, спеціалізуються на обслуговуванні клієнтів та можуть надавати висококваліфікованих операторів, знайомих із продуктами та послугами компанії. Компанія, своєю чергою, може зосередитися на основний діяльності і витрачати час навчання співробітників обробці дзвінків та інших видів звернень. Як результат, клієнти отримують більш швидке та якісне обслуговування, що підвищує їхню задоволеність та лояльність до компанії.

 • Зниження часу очікування

Аутсорсинговий контакт-центр також може допомогти компаніям зменшити час очікування клієнтів. Оператори контакт-центру можуть обробляти більший обсяг дзвінків, чатів та електронної пошти ніж співробітники компанії, що дозволяє швидше реагувати на запити клієнтів. Крім того, контакт-центри можуть надавати послуги цілодобової підтримки, що покращує доступність клієнтів.

 • Скорочення витрат на обслуговування клієнтів

Аутсорсинговий контакт-центр також може допомогти компаніям зменшити витрати на обслуговування клієнтів. Контакт-центри, що працюють в рамках аутсорсингу, можуть надавати послуги за нижчою вартістю, ніж витрати на навчання та утримання співробітників усередині компанії. Крім того, контакт-центри можуть використовувати сучасні технології та інструменти, щоб покращити ефективність та оптимізувати процеси роботи, що також знижує витрати на обслуговування клієнтів.

 • Підвищення якості даних

Контакт-центри, що працюють в рамках аутсорсингу, можуть надавати додаткові послуги, такі як аналіз та обробка даних, що допомагає компаніям збирати та аналізувати інформацію про клієнтів та їх потреби. Це, у свою чергу, дозволяє компаніям покращити якість своїх продуктів і послуг, налаштувати більш ефективну комунікацію з клієнтами та підвищити їх лояльність.

 • Поліпшення іміджу компанії

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям покращити їхній імідж в очах клієнтів. Надання високоякісних послуг обслуговування клієнтів та підвищення доступності для клієнтів може покращити сприйняття компанії та її репутацію. Крім того, використання сучасних технологій та інструментів, що надають аутсорсингові контакт-центри, також можуть сприяти покращенню іміджу компанії.

Насамкінець, аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям покращити свою репутацію та збільшити лояльність клієнтів, надаючи високоякісні послуги обслуговування клієнтів, знижуючи час очікування, скорочуючи витрати на обслуговування клієнтів, підвищуючи якість даних та покращуючи імідж компанії. Однак, перед тим як вибрати аутсорсинговий контакт-центр, компанія має ретельно проаналізувати потреби своїх клієнтів та обрати найбільш відповідного партнера для роботи в даній сфері.

Які вимоги мають пред’являтися до персоналу аутсорсингового контакт-центру

Персонал аутсорсингового контакт-центру відіграє ключову роль у забезпеченні якісного обслуговування клієнтів. Щоб досягти успіху у цій галузі, необхідно пред’являти певні вимоги до персоналу.

 • Професійні навички та досвід роботи

Персонал контакт-центру повинен мати професійні навички та досвід роботи в області клієнтського обслуговування. Вони повинні знати, як спілкуватися з клієнтами, вирішувати проблеми та надавати необхідну інформацію. Досвід роботи у цій галузі дозволяє швидко адаптуватися до мінливої ситуації та ефективно вирішувати проблеми клієнтів.

 • Комунікативні навички

Комунікативні навички відіграють важливу роль у роботі персоналу контакт-центру. Вони повинні мати відмінні навички спілкування та слухання, щоб розуміти потреби та проблеми клієнтів. Також важливо вміти чітко та ясно висловлювати свої думки та повідомляти інформацію.

 • Знання продукту та послуги

Персонал контакт-центру повинен добре знати продукт або послугу, яку вони надають. Це допомагає надавати точну та своєчасну інформацію клієнтам. Також важливо вміти відповідати на питання, що часто задаються, і допомагати клієнтам розібратися з проблемами, що виникають.

 • Здатність до роботи у стресових ситуаціях

Робота в контакт-центрі може бути дуже напруженою та вимагати здатності працювати у стресових ситуаціях. Персонал контакт-центру повинен вміти ефективно керувати своїми емоціями та зберігати спокій, навіть коли стикається з важкими клієнтами чи складними питаннями.

 • Вміння працювати в команді

Персонал контакт-центру працює в команді та має бути здатним ефективно взаємодіяти з колегами. Це допомагає покращити якість обслуговування клієнтів і швидко вирішувати проблеми, що виникають. Також важливо вміти ділитися знаннями та досвідом, щоб підвищити професійний рівень всього колективу.

 • Технічні знання

Сучасні контакт-центри використовують різне програмне та технічне обладнання, таке як CRM-системи, IP-телефонія та інше. Персонал контакт-центру повинен мати необхідні знання, щоб ефективно працювати з цим обладнанням і програмними засобами.

 • Мотивація та ініціативність

Персонал контакт-центру має проявляти мотивацію та ініціативність у роботі. Вони повинні прагнути постійного поліпшення якості обслуговування клієнтів, брати активну участь у житті компанії та пропонувати нові ідеї щодо оптимізації робочого процесу.

 • Навчаність

Контакт-центри працюють з клієнтами з різних галузей та сфер діяльності, тому персонал повинен бути готовим до постійного навчання та вдосконалення своїх знань та навичок. Навчання допомагає персоналу справлятися з новими викликами та вимогами, які можуть з’являтися у роботі.

Отже, персонал аутсорсингового контакт-центру повинен володіти професійними навичками, комунікативними навичками, знанням продукту та послуги, здатністю до роботи у стресових ситуаціях, умінням працювати в команді, технічними знаннями, мотивацією та ініціативністю, а також бути готовим до постійного навчання. Всі ці вимоги дозволяють забезпечити високу якість обслуговування клієнтів та підвищити рівень ефективності роботи контакт-центру загалом.

Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям збирати дані про клієнтів та використовувати їх для покращення продуктів та послуг

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям збирати дані про клієнтів та використовувати їх для покращення продуктів та послуг. Нижче наведено кілька способів, які контакт-центр може використовувати, щоб зібрати дані про клієнтів та максимально ефективно їх використовувати:

 • Аналіз даних звернень клієнтів

Контакт-центри мають доступ до великого обсягу даних звернень клієнтів. Використовуючи сучасні інструменти аналізу даних, можна виділити найчастіші проблеми, з якими стикаються клієнти, а також виділити тенденції та тренди, пов’язані з продуктами чи послугами компанії. Такий аналіз може допомогти компаніям розуміти потреби та бажання клієнтів та покращувати свої продукти та послуги.

 • Моніторинг зворотного зв’язку клієнтів

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям моніторити зворотний зв’язок клієнтів. Постійний моніторинг дозволяє компаніям реагувати на відгуки клієнтів у режимі реального часу, відповідати на запитання та вирішувати проблеми клієнтів. Крім того, за допомогою зворотного зв’язку можна отримати цінні дані про те, що клієнти думають про продукти та послуги компанії, що можна використовувати для покращення продуктів та послуг.

 • Аналіз соціальних мереж

Соціальні мережі надають величезну кількість інформації про клієнтів та їх потреби. Аутсорсинговий контакт-центр може аналізувати дані соціальних мереж, щоб виявити проблеми, з якими стикаються клієнти, та зрозуміти, як компанія може покращити свої продукти та послуги. Крім того, аналіз соціальних мереж може допомогти компаніям визначити найбільш популярні продукти та послуги, що може допомогти компанії з фокусуванням найважливіших напрямків розвитку.

 • Використання CRM-системи

CRM-система може допомогти компаніям збирати та аналізувати дані про клієнтів. Ці дані можуть включати контактну інформацію, історію покупок, переваги клієнтів і багато іншого. Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям збирати дані про клієнтів та використовувати їх для покращення продуктів та послуг за допомогою CRM-системи. Система дозволяє покращити роботу кол-центру, оптимізувати обробку дзвінків та покращити якість обслуговування клієнтів. Крім того, аналіз даних, зібраних у CRM-системі, допоможе компанії дізнатися більше про своїх клієнтів та їх потреби.

 • Навчання персоналу

Навчання персоналу контакт-центру може допомогти компаніям збирати дані про клієнтів та використовувати їх для покращення продуктів та послуг. Навчання може включати не тільки технічні навички, але і вміння ефективно спілкуватися з клієнтами. Крім того, навчання персоналу дозволить контакт-центру краще розуміти потреби клієнтів та покращувати якість обслуговування.

 • Збір даних у режимі реального часу

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям збирати дані про клієнтів у режимі реального часу. Це дозволяє компаніям отримувати актуальну інформацію про клієнтів та їх потреби, що можна використовувати для покращення продуктів та послуг. Збір даних в режимі реального часу також дозволяє контакт-центру швидко реагувати на зміни в потребах клієнтів і швидко адаптуватися до ситуації, що змінюється на ринку.

 • Застосування Big Data

Big Data – це великі обсяги даних, які можуть бути використані для аналізу та виявлення тенденцій. Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям збирати та аналізувати великі обсяги даних про клієнтів, що дозволяє компаніям отримувати цінну інформацію про те, що клієнти думають про продукти та послуги компанії. Це може допомогти компанії покращити свої продукти та послуги та краще розуміти потреби клієнтів.
На закінчення, використання аутсорсингового контакт-центру може допомогти компаніям збирати дані про клієнтів та використовувати їх для покращення продуктів та послуг. Контакт-центр може використовувати різні методи, такі як аналіз даних звернень клієнтів, моніторинг зворотного зв’язку клієнтів, аналіз соціальних мереж, використання CRM-системи, навчання персоналу, збирання даних у режимі реального часу та застосування Big Data. Компанії можуть використовувати дані, отримані від контакт-центру, для оптимізації своїх продуктів та послуг та підвищення рівня задоволеності клієнтів. При правильному використанні даних, зібраних контакт-центром, компанії можуть покращити свою репутацію та конкурентоспроможність на ринку.

Як аутсорсинговий контакт-центр, може допомогти компаніям реалізувати стратегію багатоканального зв’язку з клієнтами.

Аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям реалізувати стратегію багатоканального зв’язку з клієнтами, надаючи широкий спектр каналів комунікації та високоякісне обслуговування. Розглянемо кілька переваг, які такий контакт-центр може надати:

 • Різноманітність каналів комунікації. Аутсорсингові контакт-центри зазвичай надають доступ до різних каналів комунікації, таких як телефон, електронна пошта, чати, соціальні мережі тощо. Це означає, що клієнти можуть зв’язатися з компанією через будь-який зручний для них канал, що підвищує зручність обслуговування та задоволеність клієнтів.
Канали комунікацій Окі-Токі
Канали комунікацій Окі-Токі
 • Гнучкість масштабування. Аутсорсингові контакт-центри зазвичай пропонують можливість швидкого масштабування обслуговування залежно від потреб компанії. Це дозволяє швидко реагувати на зміни попиту та скорочувати витрати на утримання власних кол-центрів.
 • Економія на інфраструктурі та устаткуванні. Аутсорсинговий контакт-центр надає компанії доступ до сучасних технологій та обладнання, не вимагаючи інвестицій у власну інфраструктуру. Це дозволяє знизити витрати на обслуговування клієнтів.
 • Висока якість обслуговування. Аутсорсингові контакт-центри зазвичай мають високу кваліфікацію операторів та професійний підхід до обслуговування клієнтів. Це дозволяє підвищити рівень задоволеності клієнтів та покращити репутацію компанії.
 • Аналітика та звітність. Аутсорсинговий контакт-центр зазвичай надає компанії доступ до аналітичних звітів про роботу кол-центру, таких як кількість дзвінків, тривалість розмов, показники задоволеності клієнтів тощо. Це допомагає компанії оцінювати ефективність роботи та вживати заходів щодо покращення обслуговування.
 • Підвищення конкурентоспроможності. Реалізація стратегії багатоканального зв’язку з клієнтами, яку забезпечує аутсорсинговий контакт-центр, дозволяє компанії бути більш гнучкою та адаптивною до вимог ринку та клієнтів. Це допомагає компанії зміцнити свою позицію на ринку та залучити нових клієнтів.

Прикладом успішної реалізації стратегії багатоканального зв’язку з клієнтами є компанія Airbnb, яка змогла досягти великої популярності та збільшення виручки завдяки широкому спектру каналів комунікації з клієнтами. Компанія надає можливість зв’язатися з оператором кол-центру за телефоном або електронною поштою, а також має чат-бота у Facebook Messenger та підтримку у Twitter.
На закінчення, аутсорсинговий контакт-центр є ефективним інструментом для реалізації стратегії багатоканального зв’язку з клієнтами. Він надає компанії доступ до різноманітних каналів комунікації, забезпечує високу якість обслуговування, заощаджує витрати на інфраструктуру та обладнання, а також дозволяє швидко масштабувати обслуговування залежно від потреб компанії.

Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям дотримуватися норм конфіденційності та забезпечувати безпеку даних клієнтів

Аутсорсинговий контакт-центр може надати істотну допомогу компаніям у дотриманні норм конфіденційності та забезпеченні безпеки даних клієнтів. У цьому блоці ми розглянемо кілька способів, якими аутсорсинговий контакт-центр може досягти цієї мети.
Експертиза та досвід
Одна з головних переваг аутсорсингового контакт-центру – це досвід та експертиза в галузі безпеки даних та конфіденційності. Такі контакт-центри мають досвід роботи з різними клієнтами та індустріями, що дозволяє їм краще розуміти ризики та обмеження у сфері безпеки даних. Більше того, аутсорсингові контакт-центри вкладають значні ресурси у навчання своїх співробітників та забезпечення відповідності всім необхідним стандартам та регуляторним вимогам, таким як PCI DSS, HIPAA та інші.
Сучасні технології
Аутсорсингові контакт-центри також використовують сучасні технології для забезпечення безпеки даних. Вони забезпечують шифрування даних, захист від несанкціонованого доступу та моніторинг усіх транзакцій. Більше того, вони регулярно проводять тестування на проникнення та інші процедури перевірки безпеки, щоб переконатися, що всі системи та процеси працюють коректно та відповідають стандартам безпеки.
Оптимізація бізнес-процесів
Аутсорсингові контакт-центри також можуть допомогти компаніям оптимізувати свої бізнес-процеси, що може покращити безпеку даних.Наприклад, контакт-центри можуть допомогти компаніям спростити процедури автентифікації клієнтів, щоб уникнути несанкціонованого доступу до даних. Крім того, контакт-центри можуть допомогти компаніям автоматизувати процеси збору та обробки даних, що може знизити ризики помилок та витоків даних.

Кейси з практики
Приклади кейсів, коли аутсорсинговий контакт-центр допоміг компаніям дотримуватися норм конфіденційності та забезпечувати безпеку даних клієнтів, можуть бути корисними для наших читачів.
Приклад 1: Компанія XYZ, яка спеціалізується на фінансових послугах, звернулася до аутсорсингового контакт-центру, щоб забезпечити безпеку своїх даних клієнтів. Контакт-центр надав XYZ експертизу та технології, необхідні для забезпечення безпеки даних та дотримання всіх відповідних регуляторних вимог. Крім того, контакт-центр допоміг XYZ оптимізувати свої бізнес-процеси, у тому числі процедури автентифікації клієнтів та моніторингу транзакцій. В результаті компанія XYZ змогла покращити безпеку своїх даних та підвищити довіру клієнтів.
Приклад 2: Компанія ABC, яка займається електронною комерцією, звернулася до аутсорсингового контакт-центру, щоб забезпечити безпеку своїх даних клієнтів та відповідати стандартам PCI DSS. Контакт-центр надав ABC сучасні технології, включаючи шифрування даних та моніторинг транзакцій. Крім того, контакт-центр допоміг ABC оптимізувати свої бізнес-процеси, зокрема процедури обробки платежів. В результаті компанія ABC змогла покращити безпеку своїх даних, відповідати стандартам PCI DSS та знизити ризики шахрайства.

Отже, аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям дотримуватись норм конфіденційності та забезпечувати безпеку даних клієнтів, надаючи експертизу та досвід, використовуючи сучасні технології, оптимізуючи бізнес-процеси та забезпечуючи відповідність усім необхідним стандартам та регуляторним вимогам. Кейси з реальної практики показують, що аутсорсинговий контакт-центр може бути ефективним інструментом для забезпечення безпеки даних та покращення довіри клієнтів.

Як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям скоротити час відповіді на запити клієнтів та покращити час вирішення проблем

Аутсорсинговий контакт-центр є ефективним інструментом для компаній, які хочуть скоротити час відповіді на запити клієнтів та покращити час вирішення проблем. У цьому блоці ми розглянемо як аутсорсинговий контакт-центр може допомогти в цьому.

 • Збільшення доступності та чуйності

Однією з основних переваг аутсорсингу контакт-центру є збільшення доступності та чуйності. При використанні внутрішнього контакт-центру компанії можуть зіткнутися з обмеженнями в персоналі, обладнанні та часі. У свою чергу, аутсорсинговий контакт-центр може надати широке коло можливостей та інфраструктуру, щоб покращити обслуговування клієнтів та зменшити час очікування відповіді на запити.

 • Оптимізація ресурсів

Ще однією перевагою аутсорсингу контакт-центру є оптимізація ресурсів. Компанії, які використовують внутрішні контакт-центри, можуть витрачати велику кількість ресурсів на навчання, підтримку та управління персоналом, а також на оновлення та супровід обладнання. Аутсорсинговий контакт-центр може надати всі ці ресурси, що допомагає компаніям скоротити витрати на контакт-центр, покращити якість обслуговування та прискорити вирішення проблем клієнтів.

 • Поліпшення якості обслуговування

Ще однією перевагою аутсорсингу контакт-центру є покращення якості обслуговування. Контакт-центри, які спеціалізуються на наданні послуг аутсорсингу, зазвичай мають висококваліфікований персонал, який має великий досвід роботи з клієнтами та різними видами запитів. Крім того, вони мають доступ до передових технологій та програмного забезпечення, яке дозволяє їм швидко та ефективно обробляти запити клієнтів.

 • Вирішення проблем швидше

Ще однією перевагою аутсорсингу контакт-центру є швидке вирішення проблем. Аутсорсингові контакт-центри зазвичай мають великі команди фахівців, які мають досвід у різних галузях, та можуть надати цілодобове обслуговування клієнтів. Це дозволяє вирішувати проблеми клієнтів швидше та ефективніше, що у свою чергу підвищує задоволеність клієнтів та покращує репутацію компанії.

 • Збільшення клієнтської бази

Ще однією перевагою аутсорсингу контакт-центру є можливість збільшення клієнтської бази. Контакт-центри, які надають послуги аутсорсингу, зазвичай мають можливість обробляти великий потік запитів та контактів із клієнтами, що може призвести до збільшення кількості продажів та розширення клієнтської бази. Це може допомогти компанії збільшити свій прибуток і вийти на нові ринки.

 • Зниження ризиків

Ще однією перевагою аутсорсингу контакт-центру є зниження ризиків. Контакт-центри, які надають послуги аутсорсингу, мають досвід роботи з клієнтами та можуть запропонувати компанії надійні методи роботи та найкращі практики. Крім того, компанії можуть використовувати послуги аутсорсингу для тимчасового збільшення потоку звернень або тимчасової заміни свого контакт-центру за непередбачених подій, таких як стихійні лиха, технічні збої тощо.
Загалом, аутсорсинговий контакт-центр може допомогти компаніям скоротити час відповіді на запити клієнтів та покращити час вирішення проблем, а також оптимізувати ресурси та збільшити доступність та чуйність. Компанії можуть використовувати послуги аутсорсингу контакт-центрів, щоб покращити якість обслуговування, збільшити клієнтську базу та знизити ризики.

Висновок

Аутсорсинговий контакт-центр – це ефективний спосіб скорочення витрат на персонал та покращення якості обслуговування клієнтів. Компанії можуть вибрати необхідні послуги, оплачуючи лише їх, і не витрачаючись на ті, що не використовуються. Критерії вибору аутсорсингового контакт-центру – досвід, ціни, репутація та якість обслуговування. Відмінності між внутрішнім та аутсорсинговим контакт-центром мають свої переваги та недоліки. Роль аутсорсингового контакт-центру у поліпшенні якості обслуговування клієнтів очевидна, а використання хмарних технологій допомагає розширити можливості компанії. Норми конфіденційності та безпеки даних клієнтів повинні суворо дотримуватися, а персонал аутсорсингового контакт-центру має відповідати певним вимогам.
Компанії можуть використовувати аутсорсинговий контакт-центр для збору даних про клієнтів та їх аналізу, щоб покращити свої продукти та послуги, а також реалізувати стратегію багатоканального зв’язку з клієнтами. Застосування аутсорсингового контакт-центру також допоможе компаніям знизити рівень відтоку клієнтів і поліпшити свою репутацію. В цілому, аутсорсинговий контакт-центр є ефективним інструментом для покращення якості обслуговування клієнтів та підвищення ефективності бізнесу.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Вівторок Травень 10, 2022 Примітка: Групи користувачів

Для чого колл-центру потрібні групи користувачів, як додати в них операторів, як грамотно налаштувати і де застосувати.

Детальніше
photo
Четвер Лютий 11, 2021 Скільки операторів потрібно вашому контакт-центру?

Скільки потрібно операторів для вашого колл-центру? Зручний чек-аркуш, який допоможе це розрахувати.

Детальніше