29.04.2019

Як поповнити баланс Окі-Токі

Інструкція: як поповнити баланс хмарного сервісу Окі-Токі.

Як поповнити баланс Окі-Токі

Перше, з чим стикається новий клієнт в Окі-Токі – як і де поповнити баланс? Меню знаходиться в розділі « Компанія », в підрозділі « Документи та платежі ».

 1. Налаштування платника;
 2. Налаштування замовника;
 3. Вибір способу оплати із запропонованих 5:
  • Оплата Fondy
  • Оплата LiqPay;
  • Оплата Яндекс (RU);
  • Оплата Альфа-Банк (RU);
  • Оплата Sense Bank (Альфа-Банк) (UA).

 

Налаштування платника

 

Налаштування платника здійснюється у вкладці «Налаштування» і містить два варіанти:

Фізична особа: цей варіант використовується для поповнення балансу через Яндекс. Найважливішим та обов'язковим у налаштуванні є поле "E-mail". Здійснюючи поповнення через Яндекс, у полі "Коментар" необхідно ввести той e-mail, який Ви вказали у налаштуваннях фіз. особи. Таким чином Окі-Токі зрозуміє, від кого надійшли гроші і якій компанії на баланс їх потрібно зарахувати. Інші поля не обов'язкові, але можуть допомогти Окі-Токі зв'язатися з Вами у разі виникнення такої необхідності.

Юридична особа: цей варіант необхідний для автоматичного зарахування коштів у разі способу поповнення балансу через «Альфа-Банк». У цьому випадку найважливішим полем є «Реєстраційний номер». При оплаті через розрахунковий рахунок, ми зв'яжемо реквізити платника (ІПН/Regnum/ЄДРПОУ) із введеним у даному полі значенням та зарахуємо кошти туди, куди слід.

 

Налаштування картки замовника

 

Картка замовника налаштовується в тій же вкладці та потрібна для формування акту виконаних послуг. Рекомендуємо заповнити форму максимально повно, щоб на виході мати правильний акт, який не потребуватиме виправлення.

 

Вибір способу оплати

 

 • Оплата за допомогою LiqPay доступна двома способами:
  • Прямо з кабінету: Перейшовши в меню поповнення балансу, виберіть "LiqPay". Введіть суму для поповнення, створіть рахунок. Після цього рахунок з кнопкою «Оплатити» з'являється в списку платежів. Залишається тільки натиснути на кнопку і провести оплату.
  • Завантажити pdf файл сформованого рахунку та сплатити його за реквізитами.
 • Оплата через Яндекс: виберіть спосіб оплати «Яндекс», скористайтеся номером нашого гаманця, який там вказано або перейдіть за посиланням;
 • Оплата через "Sense Bank (Альфа-Банк Україна)" та "Альфа-Банк Росія" ідентичні оплаті через LiqPay. Сформувавши рахунок, оплачуєте його зручним для Вас способом.

"Як

 

Додаткова інформація:

 

Перейти в калькулятор розрахунку вартості

Важливо! При оплаті через Яндекс, для автоматичного зарахування коштів, обов'язково додавайте в коментар ту електронну пошту, яку вказали у налаштуваннях фізичної особи.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
П'ятниця Квітень 8, 2022 Контроль якості контакт-центру: коментар в оцінних листах

Як відкрити свій аутсорсинговий контакт-центр та не прогоріти. Покроковий план дій вже у блозі Окі-Токі.

Детальніше
photo
П'ятниця Вересень 1, 2017 Дайджест новин Окі-Токі за грудень 2017

Новини за грудень 2017 року: апгрейд операторського місця, новий віджет для дашборд, глобальне оновлення парку серверів. Докладніше у статті!

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

  Угода на обробку персональних даних