29.11.2023

Як поповнити баланс Оки-Токи

Інструкція: як поповнити баланс хмарного сервісу Окі-Токі.

Як поповнити баланс Оки-Токи

Перше, з чим стикається новий клієнт в Окі-Токі – як і де поповнити баланс? Меню знаходиться в розділі «Компанія», в підрозділі «Ця стаття відноситься до продукту «Хмарний кол-центр»

Поділимо процес першого поповнення на етапи:

 1. Налаштування платника;
 2. Налаштування замовника;
 3. Вибір способу оплати із запропонованих 5:
   • Оплата Fondy
   • Оплата LiqPay;
   • Оплата Яндекс (RU);
   • Оплата Альфа-Банк (RU);
   • Оплата Sense Bank (Альфа-Банк) (UA).

  li>

 

Налаштування платника

 

Налаштування платника здійснюється у вкладці «”Налаштування” і містить два варіанти:

Фізична особа: Цей варіант використовується для поповнення балансу через Яндекс.Найважливішим і обов’язковим у налаштуванні є поле «E-mail.» Здійснюючи поповнення через Яндекс, в полі “Коментар” необхідно ввести той e-mail, який Ви вказали в налаштуваннях фізичної особи. Таким чином Окі-Токі зрозуміє, від кого надійшли гроші і якій компанії на баланс їх потрібно зарахувати. Інші поля не обов’язкові, але можуть допомогти Окі-Токі зв’язатися з Вами у разі виникнення такої необхідності.

Юридична особа: цей варіант необхідний для автоматичного зарахування коштів у разі способу поповнення балансу через «Альфа-Банк». У цьому випадку найважливішим полем є «Реєстраційний номер». При оплаті через розрахунковий рахунок, ми зв’яжемо реквізити платника (ІПН/Regnum/ЄДРПОУ) з введеним у даному полі значенням і зарахуємо кошти туди, куди слід.

 

Налаштування картки замовника

 

Картка замовника Тієї ж вкладці і необхідна для формування акта виконаних послуг. Рекомендуємо заповнити форму максимально повно, щоб на виході мати правильний акт, який не потребуватиме виправлення.

 

Вибір способу оплати

 

 • Оплата за допомогою LiqPay доступна двома способами:
  • Прямо з кабінету: Перейшовши в меню поповнення балансу, виберіть спосіб «LiqPay». Введіть суму для поповнення, створіть рахунок. Після цього рахунок з кнопкою «Оплатити» з’являється в списку платежів. Залишається тільки натиснути на кнопку і провести оплату. /ul>
  • Оплата через Яндекс: виберіть спосіб оплати «Яндекс», скористайтеся номером нашого гаманця, який там вказано або перейдіть за посиланням;
  • Оплата через «Sense Bank (Альфа-Банк Україна)» та «Альфа-Банк Росія» ідентичні оплаті через LiqPay, сформувавши рахунок, оплачуєте його зручним Вам способом.

  Як поповнити баланс Окі-Токі

   

  Додаткова інформація:

   

  Перейти в калькулятор розрахунку вартості

  Важливо! При оплаті через Яндекс для автоматичного зарахування коштів обов’язково додавайте в коментар ту електронну пошту, яку вказали в налаштуваннях фізичної особи.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Вівторок Лютий 20, 2024 Статистика вхідних дзвінків контакт-центру

Статистика вхідних дзвінків – це функціонал, який дозволяє аналізувати вхідні дзвінки, що надходять на номери контакт-центру.

Детальніше
photo
Четвер Червень 22, 2023 Що таке SIP-транк і як його створити в Окі-Токі

Як у сервісі для внутрішніх та аутсорсингових контакт-центрах Окі-Токі підключити телефонію методом SIP-транк.

Детальніше