10.11.2015

Скільки процесів у картки контакту

Управління бізнес-процесами у модулі CRM системи Окі-Токі. Декілька сценаріїв для бізнес-процесів колл-центру в залежності від характеру розмови.

Сколько процессов у карточки контакта в Оки-Токи

Сколько процессов у карточки контакта в Оки-Токи

У першому випадку, коли потрібен, щоб у роботі був тільки один бізнес-процес, якщо розмова з клієнтом має закінчений характер і кожен наступний дзвінок є новим предметним розмовою, ідеально підходить для роботи reception, служби підтримки клієнтів та довідкових служб. Скільки Другий варіант потрібен, якщо використовується лише один сценарій для розмови, необхідний, якщо робота з клієнтом має одиничний характер, наприклад, якщо використовується сценарій для опитування. Скільки Третій випадок підходить тоді, коли з клієнтом ведеться кілька проектів, від опитувань до прийому заявок і необхідно, щоб вони оброблялися незалежно. Скільки Ми намагаємося, щоб Ви отримали максимум задоволення від використання нашої системи Окі-Токі 🙂

Оцініть новину:

Читайте також

Хэштеги: использование тегов в анкете crm

Хэштеги: использование тегов в анкете crm

Понеділок Квітень 18, 2016 Як зробити коментарі до дзвінків

Автоматичні коментарі до дзвінків за допомогою сценаріїв розмови у хмарній системі для контакт-центрів Окі-Токі.

Детальніше
Середа Червень 3, 2015 Внутрішні та особисті телефони співробітників

Як привласнити користувачеві Окі-Токі особисті та робочі номери телефону одночасно. Увімкнення та відключення дзвінків на особистий номер працівника.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних