15.05.2020

Дайджест новин Окі-Токі за квітень 2020

Новини Окі-Токі за квітень 2020: визначення часового поясу в операторському місці та велике чищення багів. Читайте детальніше!

Дайджест новин Окі-Токі за квітень 2020

Визначення часового поясу в операторському місці

 

Ми додали можливість визначення часового поясу для вихідних ручних дзвінків (тільки для клієнтів, що працюють по РФ). Керувати дзвінками та визначенням часового поясу можна тут (див. скріншот), а користуватися в анкеті CRM. Тепер можна вберегти клієнтів від несподіваних дзвінків у годину, а визначення часу в анкеті CRM дозволить не бажати доброго ранку абоненту, у якого вже вечір 🙂

ВизначенняВизначення

Вирішення проблем при підключенні до опермісця

 

Для операторів, які стикаються з проблемою підключення в опермісті, було додано інтуїтивні підказки зі способами їх усунення. Якщо вони не допоможуть, то інші варіанти рішення доступні там за посиланням на наш блог 🙂

Рішення

Велике чищення багів та незручностей у системі

 

Періодично, ми відкриваємо полювання на відьом баги та шорсткості. Наприкінці квітня стартував черговий етап такого полювання. По завершенню наступного місяця викладемо список виправлень. Бажаємо вам зручного та комфортного використання сервісу Окі-Токі!

 

Відключення імпорту у старому інтерфейсі

 

На нещастя або на щастя ніщо не вічне і старий інтерфейс вже давно не відповідає сучасним вимогам. Днями ми повністю відключили імпорт у старому інтерфейсі CRM, надавши імпорт у новому інтерфейсі. Цей імпорт вже має всі функції зі старого, до того ж він швидший, розумніший, зрозуміліший.

Рішення

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Середа Серпень 10, 2022 Звіт по телефону: «Список завдань»

Де отримати докладний звіт щодо обдзвону? Інформація про клієнтів, статуси завдань та скоєні спроби додзвонитися.’

Детальніше
photo
Середа Липень 20, 2022 Як створити скрипт продажів із документа google docs

Скрипт продажів – це важлива оптимізаційна складова колл-центру. Ця нотатка про зручність імпорту скрипта в Окі-Токі безпосередньо з Google Docs.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних