29.06.2019

Маршрутизація SMS

3 кроки, які допоможуть створити маршрут та відправити своє перше SMS у сервісі Окі-Токі для внутрішніх та аутсорсингових контакт-центрів.

Маршрутизація SMS

Відправлення SMS з Окі-Токі – не найпопулярніша, але для багатьох украй необхідна функція АТС. Раніше її можливості були дуже простими: випадково вибирався підключений SMS-шлюз, і повідомлення йшло на сервер до постачальника. До рішення про впровадження маршрутизації нас підштовхнули клієнти — аутсорсингові компанії, чиї замовники найчастіше надають свою телефонію та SMS-постачальників. Насамперед для них і пишемо цю замітку! 🙂 Для того, щоб створити маршрут і відправити по ньому своє перше SMS, потрібно всього 3 кроки: 1. Копіюємо ім’я шлюзу, його логін або підпис. "Маршрутизація 2. Створюємо новий шаблон оповіщення в ACD та прописуємо значення з першого кроку в полі Ім’я відправника. "Маршрутизація 3. Маршрутизуємо SMS в операторському місці, вибираючи потрібний шаблон зі списку. "Маршрутизація От і все! Якщо залишилися питання, техпідтримка Окі-Токі завжди на зв’язку!

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Понеділок Листопад 11, 2019 Дайджест новин Окі-Токі за жовтень 2019

Новини Окі-Токі за жовтень 2019: Рефакторинг черг та автообдзвонів, папки аудіозаписів проектів, спрощене підключення номера. Читайте детальніше у дайджесті!

Детальніше
photo
Вівторок Серпень 30, 2016 Як заборонити вихідні дзвінки та інші функції

Як операторам заборонити вихідні дзвінки у кол-центрі, керування, застосування та спеціальні можливості.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних