18.04.2016

Де в CRM зберігається інформація про дзвінки

Як переглянути історію дзвінків клієнту, не відкриваючи звіт з дзвінків? Як виділити серед них важливі чи ті, у яких була розмова? Враховуючи все це, ми оновили "контакт" у CRM.

Де в CRM зберігається інформація про дзвінки

Як переглянути історію дзвінків клієнту, не відкриваючи звіт з дзвінків? Як виділити серед них важливі чи ті, у яких була розмова? Враховуючи все це, ми оновили “контакт” у CRM. Клацніть на посилання “дзвінки” та отримайте довідку за дзвінками даного контакту в декількох способах відображення.

Важливі дзвінки

Якщо у вас є розмови з позначками – тегами, ви їх побачите тут. Про теги дзвінків докладніше у цій статті. Всі рядки клікабельні – доступні записи розмов та докладні дані про дзвінок. Важливі

Список розмов

Відображаються лише розмови з оператором. Якщо клієнт поговорив із кількома операторами за один дзвінок, то ви побачите кілька рядків на один дзвінок. Перелік

Усі дзвінки

У цьому режимі відображаються всі дзвінки, не розмови, саме дзвінки, пов’язані з цим клієнтом (вхідні, вихідні, коллбеки, предиктивні). Усе За умовчанням довідки відображають лише дані за останні 30 днів, більш довгий період запитується рідко, але якщо ви відчуваєте необхідність даних за весь період (точніше, з моменту запуску цієї можливості), то натисніть посилання “Ще”.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Середа Червень 17, 2020 Інструкція з імпорту контактів у CRM

Як створити імпорт контактів в CRM для внутрішніх та аутсорсингових контакт-центрів Оки-Токи, завантаження бази.

Детальніше
photo
Вівторок Жовтень 13, 2020 Дайджест новин Окі-Токі за серпень-вересень 2020

Новини Оки-Токі за серпень-вересень 2020 року: інтеграція з SalesDrive, Рапорти (BETA) доступні для всіх компаній та багато іншого. Читайте наш дайджест!

Детальніше