18.04.2016

Де в CRM зберігається інформація про дзвінки

Як переглянути історію дзвінків клієнту, не відкриваючи звіт з дзвінків? Як виділити серед них важливі чи ті, у яких була розмова? Враховуючи все це, ми оновили "контакт" у CRM.

Де в CRM зберігається інформація про дзвінки

Як переглянути історію дзвінків клієнту, не відкриваючи звіт з дзвінків? Як виділити серед них важливі чи ті, у яких була розмова? Враховуючи все це, ми оновили “контакт” у CRM. Клацніть на посилання “дзвінки” та отримайте довідку за дзвінками даного контакту в декількох способах відображення.

Важливі дзвінки

Якщо у вас є розмови з позначками – тегами, ви їх побачите тут. Про теги дзвінків докладніше у цій статті. Всі рядки клікабельні – доступні записи розмов та докладні дані про дзвінок. Важливі

Список розмов

Відображаються лише розмови з оператором. Якщо клієнт поговорив із кількома операторами за один дзвінок, то ви побачите кілька рядків на один дзвінок. Перелік

Усі дзвінки

У цьому режимі відображаються всі дзвінки, не розмови, саме дзвінки, пов’язані з цим клієнтом (вхідні, вихідні, коллбеки, предиктивні). Усе За умовчанням довідки відображають лише дані за останні 30 днів, більш довгий період запитується рідко, але якщо ви відчуваєте необхідність даних за весь період (точніше, з моменту запуску цієї можливості), то натисніть посилання “Ще”.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Субота Червень 25, 2022 Скрипт розмови: права на особливі події в анкеті

Деякі проекти дозволяють операторам особливі, нелінійні події з анкетою. Тут описано наш блок особливих прав на сценарії розмови.

Детальніше
photo
Четвер Грудень 19, 2019 Як покращити роботу операторів контакт-центру

Як покращити роботу операторів контакт-центру, підвищити працездатність та оптимізувати процеси.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних