11.11.2019

Дайджест новин Окі-Токі за жовтень 2019

Новини Окі-Токі за жовтень 2019: Рефакторинг черг та автообдзвонів, папки аудіозаписів проектів, спрощене підключення номера. Читайте детальніше у дайджесті!

Дайджест новин Окі-Токі за жовтень 2019

Дайджест новин Окі-Токі за жовтень 2019

Рефакторинг черг та автообдзвінів

Вихваляємося наведенням порядку в чергах та автообдзвонах, як на рівні коду, так і візуально: навели лад у табах, перебрали функціонал, змінили зовнішній вигляд списків черг та автообдзвінів, додавши швидкі посилання, а також інформативну статистику по черзі та автообдзвону. РефакторингРефакторингРефакторинг

Папки аудіозаписів проектів

Декілька компаній-колег наштовхнули нас на думку, реалізація якої дуже допоможе аутсорсинговим кол-центрам, що працюють з безліччю різних замовників: вивантаження аудіозаписів розмов по проектам. Це вшите рішення, яке не має елементів управління. Підключіть зовнішнє сховище, створіть проект із чергами цього проекту, готове. Тепер, коли ми надсилатимемо файли записів на Ваше зовнішнє сховище, всередині зовнішнього сховища створюється окрема папка з назвою проекту і в неї переміщатимуться всі записи проекту. Не потрібно давати доступ замовнику до системи, залишається розшарити папку на своєму Google або Yandex Disk.

Спрощене підключення номера

Спростили старт нових клієнтів, зробивши інтеграцію з деякими постачальниками по РФ та Україні, а також додали керівництва для підключення своєї телефонії. Згодом ми розширюватимемо список постачальників, звівши нанівець потребу в багатоденному мороці з пошуком, вивченням тарифів та підключенням телефонії. Нововведення є у списку постачальників вашої компанії, його можна побачити на скріншоті. Говорити тут нема про що – потрібно користуватися 🙂 Спрощене

Оцініть новину:

Читайте також

Новости Оки-Токи май-июнь 2021

Новости Оки-Токи май-июнь 2021

Понеділок Липень 5, 2021 Дайджест новин Окі-Токі за травень-червень 2021

Читайте прямо зараз про головні оновлення сервісу для внутрішніх та аутсорсингових Окі-Токі за травень-червень 2021 року!

Детальніше
Продзвон боржників. Як автоматизувати та прискорити процес?

Продзвон боржників. Як автоматизувати та прискорити процес?

Четвер Січень 23, 2020 Автоматичний обдзвон боржників: Як автоматизувати продзвон боржників?

У цій статті ми розповімо, чому краще відмовитися від ручного продзвону боржників і які інструменти кол-центру допоможуть автоматизувати процес.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних