21.07.2023

Все, що вам потрібно знати про SIP-номери: Як купити і де використовувати

Як вибрати сип-телефонію? Якщо ви вперше вибираєте сип-постачальника, то ця стаття ознайомиться з найпопулярнішими провайдерами на ринку.

Все, що вам потрібно знати про SIP-номери: Як купити і де використовувати
1. Що таке SIP-номер і для чого він потрібний?
2. Як працює SIP-телефонія?
3. Переваги використання SIP-номерів перед звичайними телефонами
4. SIP-телефонія для бізнесу: Де можна використовувати SIP-номер?
5. SIP та IP-телефонія – У чому різниця і як вони працюють з усіма пристроями?
6. Де придбати SIP-номер: найкращі пропозиції та вигідні ціни

 

Якщо ви цікавитеся сучасними способами комунікації та вивчаєте рішення для телефонних дзвінків, то SIP-номери можуть виявитися саме тим, що вам потрібно.

Що таке SIP-номер і для чого він потрібний?

SIP-номер є унікальним ідентифікатором, прив’язаним до вашої SIP-телефонії. Це можна уявити як номер телефону, але у віртуальному форматі, без прив’язки до конкретної локації або фізичного пристрою. Ви можете використовувати SIP-номер для здійснення та прийому дзвінків через Інтернет за допомогою програмного або апаратного обладнання.
Використання SIP-номера відкриває широкі можливості для бізнесу. Він дозволяє організовувати віртуальні телефонні системи та кол-центри з виходом до телефонної мережі загального користування, а також інтегруватися з онлайн-телефонією та месенджерами. Крім того, SIP-номери можна використовувати як приватна особа для захищеного спілкування зі своїми близькими або друзями через Інтернет.
У результаті, SIP-номери є зручним способом спілкування через Інтернет з використанням SIP-протоколу. Вони гнучкі, економічні і мають безліч функцій. Отже, якщо ви шукаєте спосіб здійснювати та приймати дзвінки через Інтернет, безперечно, варто звернути увагу на SIP-номери та їх переваги.

Як працює SIP-телефонія?

SIP-телефонія – це сучасний спосіб здійснення телефонних дзвінків з використанням Інтернету. Розглянемо, як це відбувається та як працює SIP-телефонія.

 • Реєстрація: Коли ви підключаєтеся до сервісу SIP-телефонії, ви отримуєте свій SIP-номер і налаштовуєте програму (у телефоні або на ПК). Це дозволяє вам ідентифікуватися в мережі та використовувати SIP-телефонію.
 • Встановлення з’єднання: Коли ви хочете здійснити дзвінок, ваш SIP-клієнт (додаток або пристрій) надсилає запит на встановлення з’єднання через SIP-сервер. SIP-сервер перевіряє вашу ідентифікацію та намагається знайти адресата дзвінка.
 • Передача сигналу: Після успішного встановлення з’єднання голосовий сигнал перетворюється на цифровий формат і передається через Інтернет. Голосові дані розбиваються на пакети та надсилаються через мережу до адресата дзвінка.
 • Отримання дзвінка: Коли дзвінок досягає адресата, його SIP-клієнт приймає сигнал, розпаковує пакети та відновлює голосову інформацію. Таким чином, дзвінок стає чутним для отримувача.
 • Завершення дзвінка: Після завершення розмови одна із сторін завершує з’єднання, а SIP-телефонія звільняє ресурси для інших дзвінків.

Таким чином, SIP-телефонія дозволяє використовувати Інтернет для передачі голосових даних та забезпечує зв’язок між абонентами. Вона пропонує гнучкість та доступність для використання SIP-телефонії у будь-якому місці, де є підключення до Інтернету.

Переваги використання SIP-номерів перед звичайними телефонами

SIP-номери для бізнесу надають ряд переваг у порівнянні зі звичайними номерами. Розглянемо, які вигоди надає використання SIP-номерів.

 1. Гнучкість та масштабованість: SIP-номери дозволяють легко масштабувати вашу телефонну систему відповідно до потреб вашого бізнесу. Ви можете додавати або видаляти номери, налаштувати функції та переадресацію дзвінків без додаткового обладнання.
 2. Економія витрат: Використання SIP-номерів може бути економічнішим, особливо для міжнародних дзвінків. SIP-телефонія працює через Інтернет, що дозволяє знизити вартість міжнародних дзвінків та уникнути високих телефонних рахунків.
 3. Географічна гнучкість: З SIP-номерами ви можете мати номери з різних міст чи країн без необхідності фізичної прив’язки до певної локації. Це корисно для компаній з філіями або для тих, хто працює віддалено.
 4. Розширені функції: SIP-телефонія пропонує широкий спектр додаткових функцій, таких як голосова пошта, автоматична переадресація, конференц-зв’язок та багато іншого. Це дозволяє покращити ефективність комунікації всередині компанії.
 5. Інтеграція з іншими системами: SIP-номери можуть бути інтегровані з іншими бізнес-системами, такими як CRM або кол-центри. Це дозволяє автоматизувати процеси та спростити взаємодію з клієнтами.

Використання SIP-номерів для вашого бізнесу надає низку вигод та можливостей. Гнучкість, економія витрат, географічна гнучкість, розширені функції та інтеграція з іншими системами роблять SIP-телефонію привабливим вибором для бізнесу.

SIP-телефонія для бізнесу: Де можна використовувати SIP-номер?

SIP-телефонія для бізнесу – це зручний інструмент комунікації, який можна використовувати як в офісі, так і на віддаленій роботі. Ось кілька прикладів, де можна застосовувати SIP-телефонію у робочому середовищі:

 1. Офісна телефонія: SIP-телефонія дозволяє організувати телефонну систему в офісі без встановлення традиційних телефонних ліній. Ви можете використовувати SIP-номери для прийняття та здійснення дзвінків на робочих місцях, а також налаштувати голосові меню та переадресацію дзвінків на потрібних співробітників.
 2. Кол-центр: Якщо ваш бізнес має кол-центр, SIP-телефонія може значно спростити обробку дзвінків. Ви можете використовувати SIP-номери для маршрутизації дзвінків до фахівців, встановити черги очікування та запис розмов, що допоможе підвищити ефективність роботи вашого контактного центру.
 3. На віддаленій роботі: SIP-телефонія та SIP-номери ідеально підходять для працівників, які працюють віддалено. Ви можете налаштувати SIP-номери на їх комп’ютерах або мобільних пристроях, що дозволить їм приймати та здійснювати дзвінки, будь-де, де є доступ до Інтернету. Особливо це зручно для команд, розділених територіально.
 4. Міжнародні дзвінки: SIP-телефонія також надає переваги під час здійснення міжнародних дзвінків. З використанням SIP-номерів ви можете суттєво знизити витрати на міжнародний зв’язок, надсилаючи голосові дзвінки через Інтернет замість використання традиційних телефонних операторів.

SIP-телефонія може бути корисною в офісному середовищі, в колл-центрі , на віддаленій роботі та при здійсненні міжнародних дзвінків. Якщо ви шукаєте зручний та гнучкий спосіб організації комунікації в рамках вашого бізнесу, розгляньте можливість використання SIP-телефонії та SIP-номерів.

SIP та IP-телефонія – У чому різниця і як вони працюють з усіма пристроями?

SIP-телефонія та IP-телефонія – це два терміни, які часто зустрічаються під час обговорення сучасних комунікаційних систем. Але в чому полягає різниця між ними і як вони працюють із усіма нашими пристроями? Давайте розберемося.
IP-телефонія – загальний термін для використання Інтернету для передачі голосових даних. У разі IP-телефонії голосові сигнали перетворюються на цифровий формат і передаються через Інтернет. Це дозволяє здійснювати дзвінки через Інтернет замість використання традиційних аналогових або цифрових телефонних мереж.
SIP-телефонія (Session Initiation Protocol) є одним із протоколів IP-телефонії, який керує встановленням, зміною та завершенням комунікаційних сеансів.
Коли йдеться про роботу SIP-номера зі смартфоном або комп’ютером, важливо розуміти, що для використання SIP-телефонії на цих пристроях потрібен спеціальний додаток. Ви можете завантажити та встановити програму SIP-телефонії на свій смартфон або комп’ютер, яка дозволить вам підключитися до SIP-сервера та використовувати свій SIP-номер для здійснення та прийому дзвінків. (Хоча для ПК достатньо браузера.)

Де використовується SIP та IP-телефонія?

Додатки SIP-телефонії зазвичай надають функції, такі як набір номера, прийняття та завершення дзвінків, голосова пошта та інші додаткові можливості. Вони можуть працювати через Wi-Fi або мобільний інтернет , забезпечуючи гнучкість та мобільність при використанні SIP-телефонії.
Приклади програм SIP-телефонії:

 • Zoiper: Це популярна програма SIP-телефонії, яка дозволяє вам використовувати свій SIP-номер на смартфоні або комп’ютері. Воно надає зручний інтерфейс для набору, прийому та завершення дзвінків, а також підтримує додаткові функції, такі як голосова пошта та переадресація дзвінків.
 • X-Lite: Це популярна програма SIP-телефонії, доступна для комп’ютерів з операційними системами Windows і Mac. Воно дозволяє підключитися до SIP-сервера та використовувати SIP-номер для здійснення та прийому дзвінків на вашому комп’ютері. X-Lite має простий інтерфейс та пропонує базові функції, необхідні для роботи з SIP-телефонією.

Приклади бізнес-сервісів SIP-телефонії:

 • Zadarma: Це глобальний провайдер хмарних комунікацій, що надає широкий спектр послуг SIP-телефонії та комунікацій через Інтернет. Пропонує додаткові функції, включаючи голосову пошту, голосові меню, переадресацію дзвінків, групову конференцію та інші. Ви можете налаштувати ці функції відповідно до ваших потреб та бізнес-процесів.
 • Окі-Токі: Наша екосистема із сервісів для створення контакт-центрів (і АТС), що об’єднує автообдзвон, CRM, контроль якості та оплату роботи операторів, чатів та голосових ботів. Сервіс розміщений в public хмарі, але може бути розгорнутий і в приватній хмарі.

У результаті, IP-телефонія та SIP-телефонія є сучасними способами комунікації, що використовують Інтернет для передачі голосових даних. SIP-номер працює зі смартфонами та комп’ютерами через спеціальні програми SIP-телефонії, дозволяючи здійснювати та приймати дзвінки з використанням вашого віртуального номера.

Де придбати SIP-номер: найкращі пропозиції та вигідні ціни

Якщо ви зацікавлені у придбанні SIP-номера, є кілька способів, як його можна швидко придбати. Ось деякі рекомендації та місця, де ви можете знайти вигідні пропозиції та доступні ціни:

 1. Оператори зв’язку: Багато операторів зв’язку пропонують послуги SIP-телефонії та SIP-номера. Ви можете звернутися до свого місцевого оператора зв’язку та дізнатися про можливість придбання SIP-номера. Наприклад: в Україні SIP-телефонію пропонують мобільні провайдери Life та Kyivstar. Порівняйте їх тарифи та спеціальні пропозиції, щоб вибрати найбільш підходящий варіант.
 2. Онлайн-провайдери : Існують онлайн-провайдери, що спеціалізуються на SIP-телефонії, які пропонують широкий вибір SIP-номерів. Ви можете звернути увагу на пару провайдерів SIPhub, Intertelecom та ознайомитися з їхніми пропозиціями. Зверніть увагу на умови, ціни та можливості налаштування SIP-номера відповідно до ваших потреб.
 3. Міжнародні провайдери: Якщо вам потрібні номери SIP для використання в інших країнах, ви можете звернути увагу на міжнародних провайдерів, таких як Zadarma, Voip, Sipnet. Вони пропонують SIP-телефонію та SIP-номери у різних країнах. Дослідіть їх пропозиції та дізнайтеся про можливості придбання SIP-номерів у цих регіонах.

Також у нас на блозі є детальніший список операторів зв’язку, які надають SIP-телефонію в Україні та Казахстані . Коли ви шукаєте місце для покупки SIP-номера, зверніть увагу на вартість, функціональність та якість обслуговування. Переконайтеся, що провайдер надає підтримку та можливість налаштування SIP-номера відповідно до ваших вимог.

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Середа Червень 7, 2023 Що має робити супервайзер? Завдання та навчання на супервайзера

Як провести навчання новачка супервайзера контакт центру? Цей перелік вимог жорсткий та універсальний.

Детальніше
photo
П'ятниця Липень 1, 2022 Липкі завдання: як закріпити клієнта за групою менеджерів

Як закріпити клієнта в Оки-Токи за групою менеджерів за допомогою анкети або API. Корисно для розподілу завдань по скил-групах.

Детальніше