15.01.2021

Які у Окі-Токі інтеграції з Google

Окі-Токі має інтеграції з Google сервісами: G Drive, Google Sheet та Google автентифікацією.

Впровадження великого контакт-центру на основі хмар завжди зав'язане на інтеграціях. У Окі-Токі вони теж є і, крім широких можливостей, за допомогою API. Ми активно розробляємо інтеграцію з різними сервісами. Сьогодні я хочу розповісти якісь у Окі-Токі інтеграції з Google – цього “царя звірів” у світі it. Не стільки тому, що сервіси цієї компанії вміють більше за багатьох, скільки тому що вони є в 75% телефонів (2020) і в 70% браузерів (2020).

На даний момент ми використовуємо два 2 сервіси від Google — засіб авторизації та його сховище, на основі яких реалізували 4 інтеграції:

1. Google disk

Як зовнішнє сховище записів розмов в Окі-Токі. Я вже описував це раніше у статті , де порівнював зовнішнє сховище від Google та наше внутрішнє сховище. Підключається до розділу “Зовнішні інтеграції”. Підключення зводиться до заповнення форми та авторизації Окі-Токі у вашому Google Drive.

\"Автоматична

2. Авторизація за допомогою Google автентифікації

Прив'язка користувача Окі-Токі до гугл-акаунта, що дозволяє надалі авторизуватися не використовуючи наші авторизаційні дані, а клацнувши на іконку гугла. Прив'язка здійснюється в налаштуваннях користувача в два кліки, а меню авторизації є відповідна іконка для входу.

\"Авторизація

3. Масовий експорт записів на Google Drive

Схоже на інтеграцію з першого пункту, але не є автоматичним процесом, а ручною дією. Наприклад, якщо потрібно надіслати замовнику всі аудіозаписи за проектом. Пара дій та записи пішли на Ваш диск і залишиться лише розшарити папку для замовника. За наявності інтеграції з першого пункту фільтри для вивантаження дзвінків за осінь по конкретній черзі виглядають так.

\"Окі-Токі

4. Експорт звіту для Google

Формат вивантаження електронних таблиць, зверстаний спеціально під їхній синтаксис. Необхідне кодування, потрібна розмітка осередків і як наслідок – потрібний зовнішній вигляд при завантаженні на диск. Цей пункт не зовсім інтеграція, тому що не вимагає налаштувань та зв'язки. Це звичайний експорт підготовленого звіту, але у відповідному форматі, який достатньо завантажити до себе на гуглдиск.

\"Окі-Токі

Зрозуміло, це не фінальна версія нашої інтеграції з Google. Поступово вона ставатиме зручнішою, інтуїтивнішою, гнучкішою і красивішою, але це той мінімум, який дозволить використовувати дисковий простір Google для обміну звітними даними із замовником і не тільки.

Станіслав Лучкін

Оцініть новину:

Читайте також

Внешний вид простого скрипта продаж

Внешний вид простого скрипта продаж

П'ятниця Липень 22, 2022 Структура скрипта продажів: Що таке скрипт продажів, шаблони

Скрипт продажів – найпопулярніший тип сценаріїв, який використовують телемагазини, СРА мережі, мікрофінансові, колекторські компанії та ін.

Детальніше
Внешний вид скрипт для входящих

Внешний вид скрипт для входящих

Вівторок Липень 26, 2022 Скрипт вхідного дзвінка: обробка вхідних дзвінків від клієнтів

Скрипт для вхідних призначений для “теплого”, компетентного клієнта, який потребує інформації щодо різноманітних, вузьких питань.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних