15.01.2021

Які у Окі-Токі інтеграції з Google

Окі-Токі має інтеграції з Google сервісами: G Drive, Google Sheet та Google автентифікацією.

Які у Окі-Токі інтеграції з Google

Впровадження великого контакт-центру на основі хмар завжди зав'язане на інтеграціях. У Окі-Токі вони теж є і, крім широких можливостей, за допомогою API. Ми активно розробляємо інтеграцію з різними сервісами. Сьогодні я хочу розповісти якісь у Окі-Токі інтеграції з Google – цього “царя звірів” у світі it. Не стільки тому, що сервіси цієї компанії вміють більше за багатьох, скільки тому що вони є в 75% телефонів (2020) і в 70% браузерів (2020).

На даний момент ми використовуємо два 2 сервіси від Google — засіб авторизації та його сховище, на основі яких реалізували 4 інтеграції:

1. Google disk

Як зовнішнє сховище записів розмов в Окі-Токі. Я вже описував це раніше у статті , де порівнював зовнішнє сховище від Google та наше внутрішнє сховище. Підключається до розділу “Зовнішні інтеграції”. Підключення зводиться до заповнення форми та авторизації Окі-Токі у вашому Google Drive.

\"Автоматична

2. Авторизація за допомогою Google автентифікації

Прив'язка користувача Окі-Токі до гугл-акаунта, що дозволяє надалі авторизуватися не використовуючи наші авторизаційні дані, а клацнувши на іконку гугла. Прив'язка здійснюється в налаштуваннях користувача в два кліки, а меню авторизації є відповідна іконка для входу.

\"Авторизація

3. Масовий експорт записів на Google Drive

Схоже на інтеграцію з першого пункту, але не є автоматичним процесом, а ручною дією. Наприклад, якщо потрібно надіслати замовнику всі аудіозаписи за проектом. Пара дій та записи пішли на Ваш диск і залишиться лише розшарити папку для замовника. За наявності інтеграції з першого пункту фільтри для вивантаження дзвінків за осінь по конкретній черзі виглядають так.

\"Окі-Токі

4. Експорт звіту для Google

Формат вивантаження електронних таблиць, зверстаний спеціально під їхній синтаксис. Необхідне кодування, потрібна розмітка осередків і як наслідок – потрібний зовнішній вигляд при завантаженні на диск. Цей пункт не зовсім інтеграція, тому що не вимагає налаштувань та зв'язки. Це звичайний експорт підготовленого звіту, але у відповідному форматі, який достатньо завантажити до себе на гуглдиск.

\"Окі-Токі

Зрозуміло, це не фінальна версія нашої інтеграції з Google. Поступово вона ставатиме зручнішою, інтуїтивнішою, гнучкішою і красивішою, але це той мінімум, який дозволить використовувати дисковий простір Google для обміну звітними даними із замовником і не тільки.

Станіслав Лучкін

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Вівторок Грудень 29, 2020 Як інтергувати кол-центр з АМО CRM?

Інструкція допоможе інтегрувати АМО CRM із хмарним сервісом Окі-Токі. Можливості та опис роботи.

Детальніше
photo
Середа Листопад 6, 2019 Показники роботи кол-центру – KPI

Які показники роботи кол-центру є ключовими? Як моніторити KPI контакт-центру?

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних