19.06.2020

Дайджест новин Окі-Токі за травень 2020

Новини Окі-Токі за травень 2020: доопрацювання масових операцій, переробка зведеного звіту та інші покращення сервісу. Читайте дайджест!

Дайджест новин Окі-Токі за травень 2020

Доопрацювання масових операцій

 

Місяць тому ми відключили старий імпорт даних, запропонувавши нашим клієнтам новий. Протягом травня ми допрацьовували зручність та інформативність нового інтерфейсу. Вивантаження результатів імпорту в один клік, зрозуміле відображення даних, збереження полів при копіюванні налаштувань, а також ряд дрібних виправлень і поліпшень.

Дайджест

Поліпшення історії дзвінків в опермісті

 

Ми додали нові можливості вебхуків, додавши до умов спрацьовування різні дисциплінарні порушення. Це буде корисно компаніям, які намагаються максимально контролювати і управляти Окі-Токі зі свого сервера.

Дайджест

Стаття “Новий імпорт контактів у CRM”

 

Покрокова інструкція щодо завантаження контактів у CRM Окі-Токі.

Поліпшений пошук по SIP-шлюзам

 

Донедавна пошук у списку постачальників здійснювався лише за назвою постачальника з цього списку. Тепер Ви в цьому ж пошуку можете знайти потрібного постачальника, знаючи лише назву чи логін шлюзу. Це буде корисно для великих коллцентрів і аутсорсингових компаній, що використовують безліч однотипних постачальників для різних проектів.

Дайджест

Масове додавання користувачів до груп

 

При великій кількості операторів у колцентрі, є необхідність їх якось групувати. У нас розподіл груп реалізований дуже давно, але для цього потрібно було додавати в групу кожного оператора окремо. Тепер це можна зробити масовим методом у розділі “Групи”. Дайджест

Перероблено зведений звіт за дзвінками

 

Роботи велися над збільшенням продуктивності та роботою з великими даними. Тепер при розвантаженні супервізор може охопити ширший період, а швидкість вивантаження даних має значно зрости.

Автоматична підготовка стенограм

 

Ми продовжуємо роботу над розширенням спектра можливостей раніше представленої функції “Стенограма”. Тепер з’явилася можливість автоматично формувати стенограми, активувавши цю функцію всередині налаштувань автообдзвону (для автоматичних дзвінків) або черги (для вхідних та ручних вихідних дзвінків).

ДайджестАвтоматична

Оцініть новину:

Читайте також

photo
П'ятниця Лютий 5, 2021 Що таке SIP-транк і як його створити в Окі-Токі

Як у сервісі для внутрішніх та аутсорсингових контакт-центрах Окі-Токі підключити телефонію методом SIP-транк.

Детальніше
photo
П'ятниця Травень 15, 2020 Дайджест новин Окі-Токі за квітень 2020

Новини Окі-Токі за квітень 2020: визначення часового поясу в операторському місці та велике чищення багів. Читайте детальніше!

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних