10.03.2020

Дайджест новин Окі-Токі за лютий 2020

Новини Окі-Токі за лютий 2020: нові функції, оптимізація звітів та імпорту баз, а також покращення сценаріїв розмови. Читайте дайджест!

Дайджест новин Окі-Токі за лютий 2020

Масові операції зі списками

 

Додано проста, але корисна функція масового видалення та додавання номерів у списках. Знаходиться всередині списку у вкладці \"Управління\".

\"Масові

 

Фільтр за номером імпорту

 

Розширили список звітів, у яких можна фільтрувати дані за номером імпорту. Тепер фільтр є у звітах: Журнал дзвінків (Черги та дзвінки); Зведений звіт (Черги та дзвінки), Зведений звіт із завдань (Автообдзвін), Журнал спроб (Автообдзвін).

 

Оптимізація звітів асд сек та роутинг

 

Закінчили черговий етап загальної оптимізації сервісу. Цього разу оптимізація торкнулася звітів, що знаходяться у розділах "Користувачі", "Черги та дзвінки" та "SIP-телефонія". Звіти вантажаться швидше і здатні оперувати значно більшим масивом даних.

 

Поліпшено роботу з кубиками сценаріїв в інтеграціях

 

Новина дуже потішить тих, хто регулярно стикається з налаштуванням подій зі спрацьовуванням проходження дзвінка через кубик сценарію дзвінка. Раніше доводилося шукати у вихідному коді сторінки сценарію його унікальний айді. Навели лад і тепер знайти потрібний кубик можна з дропліста всередині події з можливістю пошуку.

\"Покращена

 

Оптимізація імпорту дрібних баз

 

Особливістю масового імпорту є пауза перед початком завантаження даних, яка може тривати до хвилини. Це обумовлено глобальною чергою на завантаження імпортів до нашої бази даних. Так як багато клієнтів використовують імпорт для завантаження безлічі дрібних баз, ми створили окрему чергу для дрібних імпортів (до 200 завдань), що імпортуються практично без затримок. Такі імпорти позначаються тегом "Ручний".

\"Оптимізація

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Четвер Жовтень 7, 2021 Нюанси договору з аутсорсинговим контакт-центром

У цій статті розповімо про нюанси, знання яких може стати в нагоді замовнику за погодженням договору. Беріть на замітку!

Детальніше
photo
П'ятниця Серпень 16, 2019 Дайджест новин Окі-Токі за липень 2019

У липні ми зосередилися на кількох завданнях. Ми працювали над можливістю авторизації через соцмережі та управлінням завданнями в автодзвінках. Докладніше в дайджесті!

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних