10.03.2020

Дайджест новин Окі-Токі за лютий 2020

Новини Окі-Токі за лютий 2020: нові функції, оптимізація звітів та імпорту баз, а також покращення сценаріїв розмови. Читайте дайджест!

Дайджест новин Окі-Токі за лютий 2020

Дайджест новин Окі-Токі за лютий 2020

Масові операції зі списками

 

Додано проста, але корисна функція масового видалення та додавання номерів у списках. Знаходиться всередині списку у вкладці \"Управління\".

\"Масові

 

Фільтр за номером імпорту

 

Розширили список звітів, у яких можна фільтрувати дані за номером імпорту. Тепер фільтр є у звітах: Журнал дзвінків (Черги та дзвінки); Зведений звіт (Черги та дзвінки), Зведений звіт із завдань (Автообдзвін), Журнал спроб (Автообдзвін).

 

Оптимізація звітів асд сек та роутинг

 

Закінчили черговий етап загальної оптимізації сервісу. Цього разу оптимізація торкнулася звітів, що знаходяться у розділах "Користувачі", "Черги та дзвінки" та "SIP-телефонія". Звіти вантажаться швидше і здатні оперувати значно більшим масивом даних.

 

Поліпшено роботу з кубиками сценаріїв в інтеграціях

 

Новина дуже потішить тих, хто регулярно стикається з налаштуванням подій зі спрацьовуванням проходження дзвінка через кубик сценарію дзвінка. Раніше доводилося шукати у вихідному коді сторінки сценарію його унікальний айді. Навели лад і тепер знайти потрібний кубик можна з дропліста всередині події з можливістю пошуку.

\"Покращена

 

Оптимізація імпорту дрібних баз

 

Особливістю масового імпорту є пауза перед початком завантаження даних, яка може тривати до хвилини. Це обумовлено глобальною чергою на завантаження імпортів до нашої бази даних. Так як багато клієнтів використовують імпорт для завантаження безлічі дрібних баз, ми створили окрему чергу для дрібних імпортів (до 200 завдань), що імпортуються практично без затримок. Такі імпорти позначаються тегом "Ручний".

\"Оптимізація

Оцініть новину:

Читайте також

какое количество операторов нужно в колл-центр

какое количество операторов нужно в колл-центр

П'ятниця Лютий 19, 2021 Які поправки врахувати при розрахунку потреби в операторах

Як розрахувати число потрібної кількості операторів контакт центру. Скільки мати не на лінії, а в штаті?

Детальніше
Що таке SIP-відповідь? Частина 1

Що таке SIP-відповідь? Частина 1

Середа Лютий 27, 2019 Що таке SIP-відповідь? Частина 1

Перша частина нашої докладної статті про те, що таке SIP-відповідь. Ка працює, в яких звітах відображається і що робити.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних