Користувача угода Oki-Toki

Користувача угода

Основні положення користувальницької угоди

1. Персональні логіни

Персональні логіни у системі є власністю фізичних осіб – їх власників. Компанія не може видалити логін користувача, але може виключити його доступ до всіх даних, що виникли внаслідок його роботи, або блокувати його використання. Політика Окі-Токі не схвалює спільного використання одного логіну кількома особами. Що стосується конфліктної ситуації, що з спільним використанням логіна питання його власності вирішується представником сервісу.

2. Спільне використання персоналу

За запитом та за згодою компаній, представник сервісу Окі-Токі може надати одному або групі логінів, що належать одній компанії, видимість та управління цими обліковими записами для іншої компанії. Дана дія не надає доступу до даних компанії, що приймає, але дозволяє її уповноваженим співробітникам компанії наділити гостьові логіни необхідними правами. Надалі уповноважені співробітники приймаючої компанії можуть самостійно унеможливити доступ гостьових логінів. Компанія, що надає співробітників, може самостійно відкликати їх логіни приймаючої компанії. Дані, що виникли внаслідок роботи гостьових співробітників, є винятковою власністю приймаючої компанії.

3. Перехід з однієї компанії до іншої

Приналежність співробітника до компанії фіксується у його персональному логіні. Тільки уповноважений співробітник компанії може виключати персональний логін із компанії. Логін, який не має приналежності до будь-якої компанії, може бути підключений до будь-якої компанії її уповноваженим співробітником.

4. Ліцензії та взаємодія між клієнтами в Окі-Токі

Приналежність співробітника до компанії фіксується у його персональному логіні. Тільки уповноважений співробітник компанії може виключати персональний логін із компанії. Логін, який не має приналежності до будь-якої компанії, може бути підключений до будь-якої компанії її уповноваженим співробітником.

5. Управління безпекою даних

Усі дані компанії є її власністю. Відповідальність за зміну, псування чи втрату даних внаслідок роботи користувачів компанії лежить на її уповноважених працівниках. Сервіс докладає всіх можливих зусиль для забезпечення цілісності та конфіденційності даних компанії, а саме: 7-миденний архів даних компанії, резервування серверів зберігання даних, логування доступу співробітників компанії, журнал змін даних, обмеження доступу співробітників лише з певних місць у мережі. Компанія може замовити та використовувати додаткові засоби забезпечення безпеки: шифрування голосу та автоматичне щодобове архівування даних. Сервіс Окі-Токі визнає можливість короткочасним, тобто. до 20 хвилин втрати доступу клієнтом до сховища даних під впливом непередбачених обставин або дій 3-х осіб (DDoS атаки, перебої в роботі дата-центру тощо) Сервіс рекомендує застосовувати комплекс заходів для забезпечення безпеки та конфіденційності даних: персональні логіни, складні паролі , групові ролі, обмеження доступу за адресами мережі та щодобове архівування даних

6. Управління надійністю доступу до сервісу

Для забезпечення надійності доступу (прийому та обробки дзвінків), сервіс має два незалежні шари захисту від збоїв. Компаніям, що використовують сервіс, необхідно використовувати їх задля забезпечення 100% доступності. Сервіс дає можливість проводити обробку дзвінків при збоях, але допускає обмеження функціональності. Перший шар – резервні переадресації на стаціонарні телефони, що працюють при втраті доступу до бази даних, перерви в електропостачанні або інтернет-доступі в КЦ клієнта. Другий шар: переадресації через невідповідь або зайнятість у оператора зв'язку. Ми рекомендуємо замовити цю послугу у разі відмови комунікаційного обладнання сервісу Окі-Токі. Сервіс не бере на себе відповідальності за відсутність доступу за невиконання вимог до забезпечення доступу.

7. Внутрішній захист від збоїв

Сервіс Окі-Токі має прозоре резервування всіх серверів, що забезпечує працездатність при відмови будь-якого з них без скорочення функціональності. Для скорочення затримок в обробці голосу ми рекомендуємо використання регіональних голосових серверів, які відповідають розташування клієнта.

8. Обмеження відповідальності та запису розмов

Сервіс не несе відповідальності за його застосування для провадження незаконної підприємницької діяльності. Ми не ведемо контролюючої функції, але, за скаргами на наш сервіс, ми можемо обмежити доступ операторам клієнта або зупинити дію договору. Відповідно до Закону України компанія зобов'язана сповіщати клієнта про запис розмов. Сервіс не несе відповідальності за наслідки невиконання цього та інших вимог законів клієнтом.

9. Внесення змін та Виправлення помилок

Сервіс докладає всіх зусиль для покращення зручності використання, надійності та функціональності системи. Зміни, які впливають дані клієнта, вносяться до обслуговування без попереднього узгодження з клієнтом у той час, коли це необхідно для роботи сервісу. Зміни можуть викликати відмову у звичайному доступі (за винятком захисту від збоїв) до сервісу не більше ніж на 5 хвилин, а також нестабільність роботи на короткий термін. Виправлення помилок у роботі сервісу відбуваються у пріоритетному режимі і так швидко наскільки це можливо. Помилкою є незаявлена робота сервісу, виявлена клієнтом та оформлена запитом або дзвінком на представника сервісу в строк, з моменту виявлення помилки не перевищує, для здійснення та обробки дзвінків години та однієї доби для звітів.

10. Створення нових можливостей та покращення

Ми докладаємо зусиль для послідовного розвитку сервісу, акуратно аналізуючи та систематизуючи ідеї клієнтів, співвідносячи їх із передовими стандартами галузі. Ми можемо відхилитися від свого запланованого шляху у трьох випадках: коли ідея проста в реалізації та корисна іншим клієнтам, коли корисна ідея підтримується адекватними грошима клієнта, і коли ідея, а скоріше практичне завдання, обмежене у своїй застосовності, щедро оплачується клієнтом.

11. Документація та інформування

Офіційною довідковою документацією щодо сервісу є блог «Уроки Окі-Токі». Доповнення до документації анонсуються на твіттері компанії. Усі глибокі зміни у роботі сервісу, помічені проблеми, і терміни їх вирішення публікуються на твіттері. Відповідальність за своєчасне вивчення документації та незручності пов'язані з ігноруванням документації не можуть бути віднесені до сервісу. У разі відсутності або неповноти інформації на документовані модулі сервісу сервіс зобов'язується надати її якомога швидше.

12. Компенсація збитків та фінансова відповідальність

Сервіс не передбачає компенсацій за прямі та непрямі збитки, що виникли через непрацездатність або неправильне використання сервісу. За бажання клієнт може підписати додаткову угоду, що передбачає терміни реагування на проблеми та фінансову відповідальність у межах угоди.

13. Припинення використання та заборгованості

Сервіс продовжує зберігати дані клієнта навіть за відсутності оплати з боку клієнта, але не більше 2-х місяців. Якщо після закінчення цього терміну клієнт виявить бажання продовжити роботу, досвід його попередньої роботи не скасовує необхідності в оплаті підключення. Якщо клієнту необхідно тимчасово зупинити використання сервісу, сервіс може взяти зобов'язання щодо зберігання даних на тривалий термін за умови оплати ½ базових ліцензій на місяць.

14. Політика повернення коштів

У разі відмови від Сервісу Клієнт може вимагати повернення невикористаних коштів у строк, що не перевищує 45 днів з дня припинення використання Сервісу. Поверненню підлягають лише кошти, отримані від клієнта, Сервіс не може повернути у натуральному вираженні бонусні нарахування, подарунки.

15. Політика конфіденційності

Сервіс «Окі-Токі» не продає, не обмінює, не передає і жодним чином не використовує дані, що виникли внаслідок роботи клієнтів, які користуються сервісом. Ми зобов'язуємося проінформувати, як мінімум на сайті, про передачу даних новому власнику сервісу у разі його продажу, злиття або поглинання. Сервіс не встановлює жодного програмного забезпечення, яке може збирати або змінювати дані користувача на його комп'ютері. Ми використовуємо та зберігаємо персональні дані користувачів для здійснення аутентифікації та інформування, а також для надання індивідуальної технічної підтримки. Сервіс не зберігає паролі користувачів у доступному для людини вигляді. Політикою конфіденційності сервісу його співробітникам заборонено дізнаватися паролі користувачів для будь-яких цілей. Користувач може звернутися на адресу support@oki-toki.net з проханням про видалення персональних даних і вони будуть видалені повністю, без можливості відновлення. Доступність сервісу (за календарний рік): Не менше ніж 99,9% (не більше 8 годин простою на рік). Ескалація: 3 рівні (Підтримка, Інженери та CIO).

Критичні недоліки (відмова модуля або значне падіння продуктивності) Критичні недоліки (відмова модуля або значне падіння продуктивності)
Час прийому 24/7 Робочі дні з 10:00-18:00 (GMT+4)
Терміни реагування Негайно Відповідно до черги завдань
Компенсація 1 місяць безкоштовного сервісу Не передбачено

Юридична адреса

MAGIC TECHNOLOGY SUPPORT LP 44 MAIN STREET DOUGLAS SOUTH LANARKSHIRE SCOTLAND ML11 0QW

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних