12.04.2016

Черга для прийому дзвінків без черги

VIP-анонсування – інструмент, створений для обслуговування першочергових клієнтів або дзвінків, які не можуть чекати.

Черга для прийому дзвінків без черги

VIP-анонсування – інструмент, створений для обслуговування першочергових клієнтів або дзвінків, які не можуть чекати. Ми зробили два варіанти використання цього інструменту.

Варіант перший – примусовий холд

Інформує оператора голосовим повідомленням і через невелику паузу (див. налаштування) примусово ставить поточний дзвінок на утримання і після цього відправляє VIP дзвінок на оператора. "Черга

Варіант другий – м'який

Виконує лише інформування оператора про те, що зайшов першочерговий клієнт та оператор сам вирішує, переривати поточну розмову чи ні. Зверніть увагу – анонсування VIP дзвінків логується у функції чергу (див. нижче), ця можливість не керується. "Черга Але це ще не все. Якщо оператор не прийняв дзвінок після анонсування, інформація про це буде поміщена у звіт з дисципліни та продубльована у чаті. Все, приємної роботи з системою Окі-Токі 🙂

Оцініть новину:

Читайте також

photo
Субота Серпень 8, 2020 Дайджест новин Окі-Токі за червень-липень 2020

Новини Окі-Токі за червень-липень 2020: оптимізація роботи сервісу, перероблений зовнішній вигляд звітів, нові ціни. Читайте дайджест!

Детальніше
photo
П'ятниця Березень 6, 2020 Техніка продажу за телефоном. Скрипти холодних дзвінків

Впровадження правильних скриптів підвищить ваші продажі! Читайте у нашій статті, як підготувати скрипт холодних дзвінків.

Детальніше

Залишіть заявку та отримайте детальну консультацію від фахівця.

    Угода на обробку персональних даних